Якісний ремонт рульової

Діагностика гідропідсилювача керма ГУР

  Діагностика і ремонт гідропідсилювача керма ГУР.

 Діагностика рульового управління з гідропідсилювачем ГУР і електропідсилювачем ЭУРВажливим етапом в ремонті рульової рейки є діагностика гідравлічної системи в цілому і агрегатів системи окремо. Ми пропонуємо діагностику гідропідсилювача керма ГУР на автомобілі в Києві. Фахівці Центру Рульового Управління «ГУР+ЭУР» (ЦРУ «ГУР+ЭУР») за допомогою спеціального обладнання без демонтажу агрегатів можуть з великою точністю встановити неполадку в системі гідропідсилювача керма на легкових  і вантажних автомобілях, що допоможе уникнути додаткових витрат при неправильній установці неполадки гідропідсилювача. Наше обладнання дозволяє перевіряти гідравлічну систему ГУР безпосередньо на транспортному засобі без будь розбирання компонентів. Досі єдиним методом для діагностики рульових приводів з підсилювачем і насосів гідропідсилювача був огляд на випробувальному стенді і візуальний огляд витоків рідини.

 Демонтаж агрегатів системи гідропідсилювача для перевірки на випробувальному стенді і потім повторної збірки займає від 2 до 6 годин, а це велика трата часу. Також традиційний метод не може гарантувати 100% успіх, тому що при демонтажі агрегату з гідравлічної системи втрачається можливість побачити роботу агрегату в середовищі, де він постійно працює.

 При використанні випробувального устаткування можна уникнути всіх цих незручностей і провести цей тест набагато кращим шляхом. Ми можемо перевірити, чи безпосередньо на нашій станції техобслуговування роботу рульових рейок, кермових редукторів, насосів гідропідсилювача керма ГУР без демонтажу їх із транспортного засобу.

 З'єднання випробувального обладнання займе 10-15 хвилин і після запуску двигуна, можна буде легко встановити будь-які проблеми, просто зчитуючи наступні параметри датчиків:

 • Тиск в рульовій системі при крайньому правому і лівому положення керма.
 • Максимальний тиск, що видається насосом ГУР.
 • Номінальний протоку рідини (літри в хвилину).
 • Вимірювання невеликих внутрішніх витоків у системі.
 • Виявлення будь-яких залізних домішок (забруднень), які знаходяться в рідині.

 Ця послуга залежить від складності розташування приєднувальних точок.

 Стенд промивання і перевірки гідравлічної системи рульового управління з ГУР автомобіля.

Стенд промивання і перевірки гідравлічної системи рульового управління з ГУР автомобіля. Відрізняється малими габаритними розмірами і мобільністю. Промиває систему під тиском. 

 Дозволяє проводити такі види діагностики:

 • Перевірити герметичність ущільнень перевіряється рульової рейки.
 • Перевірити працездатність розподільника і виявити перепусканія в порожнинах гідроциліндра рульової рейки.
 • Перевірити характеристики насоса (тиск, потік рідини).

 

 

 

 

 Діагностика знятої кермової рейки з гідропідсилювачем ГУР.

 Для діагностики рульової рейки ми використовуємо випробувальний стенд імпортного виробництва. Даний стенд дозволяє провести діагностику рульової рейки імітуючи всі робочі навантаження і провести перевірку всіх робочих параметрів заданих заводом-виробником.

 Основні параметри при перевірці рульової рейки на стенді:

 • Перевірка на текти рульової рейки.
 • Справність розподільного механізму.
 • Наявність люфтів у черв'ячній парі.
 • та інші необхідні параметри.

 Також діагностика кермової рейки з гідропідсилювачем ГУР необхідна якщо рейка була куплена на розбиранні або був проведений ремонт самостійно. Дана діагностика буде коштувати 100грн. Якщо буде необхідно відрегулювати рульову рейку, то ми додатково проведемо регулювання.

 Стенд для перевірки і випробування кермової рейки з гідропідсилювачем.

Стенд для перевірки і випробування кермової рейки з гідропідсилювачем. Відмінною рисою є використання у виробництві стенду високоякісних матеріалів і комплектуючих.

 

 Дозволяє проводити такі види діагностики:

 • Повірити герметичність ущільнень перевіряється рульової рейки (тест на текти).
 • Перевірити працездатність розподільника і виявити перепусканія в порожнинах гідроциліндра рульової рейки (тест під навантаженням)

 

 

 

 

 

 Стенд для перевірки і випробування насоса гідропідсилювача рульового ГУР управління автомобіля.

Стенд для перевірки і випробування насоса гідропідсилювача рульового ГУР управління автомобіля. Відмінною рисою є використання у виробництві стенду високоякісних матеріалів і комплектуючих.

 Дозволяє проводити такі види діагностики:

 • Перевіряти робочі параметри, створювані одноконтурним механічним насосом.
 • Перевіряти робочі параметри, створювані двоконтурним механічним насосом.
 • Перевіряти робочі параметри, що створюються деякими типами насосів з електроприводом.

 

 

 

 

 

 

 Центр Рульового Управління «ГУР+ЭУР» (ЦРУ «ГУР+ЭУР») - Професійний ремонт кермової рейки з гідропідсилювачем ГУР. Гарантія якості, мінімальні терміни ремонту, низькі ціни та безкоштовна доставка!