Якісний ремонт рульової

Ремонт, заміна, установка гідропідсилювача керма ГУР

 Відновленням рульових рейок, редукторів, насосів гідропідсилювача ГУР, амортизаторів і амортизаторних стійок, гальмівних супортів Центр Рульового Управління «ГУР+ЭУР» (ЦРУ «ГУР+ЭУР») гарантує максимальну якість, дбайливе ставлення до навколишнього середовища, а також оптимальне використання ресурсів.

 Наша компанія сприяє збереженню навколишнього середовища завдяки відновленню запчастин автомобілів. В даний час ЦРУ «ГУР+ЭУР» надає широку гаму відновлених запчастин для всіх марок і моделей автомобілів.

 Крім економічної вигоди обох сторін (продавець-покупець) є ще одна причина, яка так само впливає на популярність технологій відновлення запчастин Екологічна чистота.

 У багатьох країнах галузь промисловості з відновлення запчастин для автомобілів впроваджена набагато ширше, ніж в Україні, крім того, вона більш відома серед споживачів і визнана урядом.

 При відновленні запчастин ЦРУ «ГУР+ЭУР» бере на себе витрати по утилізації так званої «некондицію», при цьому не відбувається забруднення навколишнього середовища, всі відходи утилізуються.

 Переваги відновлених запчастин очевидні.

 Центр Рульового Управління «ГУР+ЭУР» (ЦРУ «ГУР+ЭУР») — Діагностика, ремонт, відновлення та продаж агрегатів рульового управління (рульові рейки, кермові редуктори, кермові колонки, насоси гідропідсилювача ГУР, кермові тяги кермові наконечники, комплектуючі та ремкомплекти до них), гальмівної системи (гальмівні супорти), ходової системи (амортизатори і амортизаторные стійки).

АВТОСЛЮСАР