Якісний ремонт рульової

Ми відремонтуємо Ваш агрегат

Навіть якщо Ви не знайшли свою модель у нашому каталозі, існує можливість відправити ваш агрегат нам, для того щоб ми відремонтували виріб на його основі.


Ми відремонтуємо Ваш агрегат

 Центр Рульового Управління «ГУР+ЭУР» (ЦРУ «ГУР+ЭУР») має широкий каталог рульових рейок, насосів гур, компресорів кондиціонерів, інжекторних насосів, дизельних інжекторів, тим не менш, може виявитися так, що запчастина, яка вам потрібна, не наведена в нашому каталозі. У цьому випадку, надішліть нам свій агрегат, і Центр Рульового Управління «ГУР+ЭУР» (ЦРУ «ГУР+ЭУР»), з великою ймовірністю, зможе його відремонтувати.

Типові агрегати автомобілів, які не включені в список або каталог:

  • Класичні автомобілі / Автомобілі ретро;
  • Спортивні автомобілі (можна навести приклади ремонту, який здійснили фахівці Lizarte в минулому: рульове управління Seat Ibiza World Rally Car, Skoda Octavia World Rally Car,...);
  • Спеціальні транспортні засоби (військові, які працюють в аеропортах, мікро машини або машини, які не потребують дозволу,...);
  • Імпортовані машини;
  • "Сучасні" автомобілі, на які нещодавно завершився період гарантії, і які не були включені в каталоги компаній з відновлення запасних частин.