Якісний ремонт рульової

Амортизатор. Несправності рульової і ходової

Амортизатор. Несправності рульової і ходової Амортизатор (від фр. amortisseur) — пристрій для гасіння коливань (демпфірування) і поглинання поштовхів і ударів рухомих елементів підвіски, коліс), а також корпусу транспортного засобу, за допомогою перетворення механічної енергії руху (коливань) в теплову.

 Амортизатори застосовуються спільно з пружними елементами пружинами або ресорами, торсионами, подушками і т. п. для гасіння вільних коливань великих мас і запобігання високих відносних швидкостей менших мас, пов'язаних пружними елементами.

 Стук в амортизаторі  у деяких випадках більше схожий на удар. Зазвичай чути при попаданні колеса в яму.

 Справні амортизатори є одним з провідних елементів активної безпеки.

 Чим гірше стан амортизатора, тим більший час колесо проводить у повітрі, а не в контакті з дорогою, що тягне за собою, як наслідок,  збільшення гальмівного шляху, особливо  навантаженого автомобіля, а також знижується швидкість безпечного проходження поворотів і поріг початку аквапланування і т. п.

 При русі автомобіля  пружини "стійки" після подолання перешкоди прагнуть повернути колесо на землю, але вдарившись об покриття, колесо швидко відскакує назад. Таким чином коливання продовжуються, автомобіль зустрічає нові перешкоди і ями і,  якби не амортизатори, руху на швидкості понад 30 км/ год  стало б практично неможливим, тим більше по бездоріжжю.

 Треба додати, що крім цього несправний амортизатор  тягне за собою  інтенсивний знос шин, вузлів ходової частини, погіршує освітлення дороги і можливе засліплення фарами зустрічних водіїв.

 Сервісний Центр «Майстер Сервіс. Мелітополь» виконує діагностику, ремонт та заміну амортизаторів та амортизаторних стійок на автомобілях всіх класів (легкові, джипи, мікроавтобуси, автобуси, вантажні). Індивідуальний підхід наших фахівців до Вашого автомобіля дозволяє нам максимально швидко і якісно вирішити найскладніші технічні проблеми пов'язані з ремонтом. Якість ремонту гарантуємо!