Якісний ремонт рульової

Амортизатор. Несправності рульової і ходової

Амортизатор. Несправності рульової і ходової Амортизатор (від фр. amortisseur) — пристрій для гасіння коливань (демпфірування) і поглинання поштовхів і ударів рухомих елементів підвіски, коліс), а також корпусу транспортного засобу, за допомогою перетворення механічної енергії руху (коливань) в теплову.

 Амортизатори застосовуються спільно з пружними елементами пружинами або ресорами, торсионами, подушками і т. п. для гасіння вільних коливань великих мас і запобігання високих відносних швидкостей менших мас, пов'язаних пружними елементами.

 Стук в амортизаторі  у деяких випадках більше схожий на удар. Зазвичай чути при попаданні колеса в яму.

 Справні амортизатори є одним з провідних елементів активної безпеки.

 Чим гірше стан амортизатора, тим більший час колесо проводить у повітрі, а не в контакті з дорогою, що тягне за собою, як наслідок,  збільшення гальмівного шляху, особливо  навантаженого автомобіля, а також знижується швидкість безпечного проходження поворотів і поріг початку аквапланування і т. п.

 При русі автомобіля  пружини "стійки" після подолання перешкоди прагнуть повернути колесо на землю, але вдарившись об покриття, колесо швидко відскакує назад. Таким чином коливання продовжуються, автомобіль зустрічає нові перешкоди і ями і,  якби не амортизатори, руху на швидкості понад 30 км/ год  стало б практично неможливим, тим більше по бездоріжжю.

 Треба додати, що крім цього несправний амортизатор  тягне за собою  інтенсивний знос шин, вузлів ходової частини, погіршує освітлення дороги і можливе засліплення фарами зустрічних водіїв.

 Центр Рульового Управління «ГУР+ЭУР» виконує діагностику, ремонт та заміну амортизаторів та амортизаторних стійок на автомобілях всіх класів (легкові, джипи, мікроавтобуси, автобуси, вантажні). Індивідуальний підхід наших фахівців до Вашого автомобіля дозволяє нам максимально швидко і якісно вирішити найскладніші технічні проблеми пов'язані з ремонтом. Якість ремонту гарантуємо!