Якісний ремонт рульової

Ремонт рульових рейок, редукторів, насосів ГУР, амортизаторів, гальмівних супортів

 Ремонт (реставрація) рульового управління і рульових механізмів.

 Рульова рейка — з'єднує кермо з колесами і забезпечує їх відповідь на обертання керма. Від неї залежить на скільки точно і тонко автомобіль реагує на рух рук водія, що відповідно забезпечує безпеку останнього, його пасажирів та інших учасників дорожнього руху. Саме технічний стан рульової рейки, як і стан всього рульового механізму в цілому, потребує контролю і особливої уваги.
 При нашому ремонті рульова рейка повністю розбирається на складові запчастини, які ретельно очищаються, всі підшипники і ущільнювачі змінюються на нові. Проводиться перевірка встановлених запчастин на відповідність технічним вимогам виробника. З валу видаляється іржа, вал перевіряється на биття і проводиться діагностика стану зубчастого зачеплення.
 За бажанням замовника, можлива заміна кермових тяг, пиляків і наконечників. Ремонт, в середньому, займає декілька годин, в залежності від його стану.
 Насос гідропідсилювача керма (ГУР) — забезпечує комфорт і безпеку руху. Причинами появи цього механізму стала необхідність знизити зусилля прикладається до рульового колеса при управлінні швидкісними легковиками, так і вантажними авто. Крім цього ГУР знижує передавальне відношення рульового механізму, що збільшує маневреність пом'якшує удари, що надходять на кермо від нерівної дороги, тим самим зменшуючи втому водія і допомагає йому утримувати кермо при розриві шин переднього колеса в аварійних ситуаціях; зберігає можливість керувати автомобілем, навіть якщо сам вийде з ладу; забезпечує принцип кінематичного стеження.
 При нашому ремонті насос гідропідсилювача ГУР повністю розбирається на складові запчастини, які ретельно очищаються, всі родшипники і ущільнювачі змінюються на нові. Проводиться перевірка встановлених запчастин на відповідність технічним вимогам виробника. Проводиться діагностика вироблення основних вузлів насоса.
 Ремонт, в середньому, займає декілька годин, в залежності від його стану.
 Рульовий редуктор — механізм, що передає обертання керма на рульову рейку. Дуже важлива ланка в рульовому механізмі. Виходячи з вище викладеного, рульовий механізм завжди в роботі — як тільки Ви повернули ключ запалювання, а отже з часом має властивість зношуватися. Оцінити знос рульового механізму дозволить профілактичний огляд на нашому СТО. Якщо ж Ви помітили патьоки рідини на рульовій рейці, на асфальті під машиною, впав рівень рідини в бачку, кермо стало важко обертати, автомобіль частково втратило маневреність — Вам слід негайно звернутися за допомогою до фахівців, в тому числі і в наш сервісний центр.
 При нашому ремонті рульовий редуктор повністю розбирається на складові запчастини, які ретельно очищаються, всі ущільнювачі змінюються на нові. Проводиться перевірка встановлених запчастин на відповідність технічним вимогам виробника. З працюючих механізмів видаляється іржа і проводиться діагностика стану зубчастого зачеплення.
 Ремонт, в середньому, займає декілька годин, в залежності від його стану.

 Наші фахівці проведуть діагностику рульової рейки, рульового редуктора, насоса гідропідсилювача керма (ГУР), використовую повний комплекс технічного оснащення.
При необхідності ми можемо виконати ремонт (реставрацію) рульової рейки, рульового редуктора і насоса гідропідсилювача ГУР, адже це завжди дешевше, ніж просто замінити їх.
Ми використовуємо тільки високоякісні деталі, застосовуючи методики підбору їх з міжнародними стандартами. Перед установкою відремонтованих вузлів ми проводимо їм гідравлічні випробування із загальної працездатності, продуктивності і що розвивається тиску — обов'язкова вимога безпечного пересування в подальшому.
Тому дбайте про свою безпеку — звертайтеся в наш Центр Рульового Управління «ГУР+ЭУР» (ЦРУ «ГУР+ЭУР») р. в Києві.

 Центр Рульового Управління «ГУР+ЭУР» (ЦРУ «ГУР+ЭУР») — Професійний ремонт, заміна, установка рульових рейок, кермових редукторів, насосів гідропідсилювача керма ГУР автомобілів всіх марок і всіх моделей. Гарантія якості, мінімальні терміни ремонту, низькі ціни.