Якісний ремонт рульової

Складнощі при прийнятті рішення з ремонту автомобіля

 Ремонт автомобіля як правило починається з дзвінка на СТО або у кілька СТО для аналізу цін (маркетинг). Щоб не зробити помилки і не пошкодувати про це в наслідку, будьте уважні задаючи питання і отримуючи на них відповіді.

 Перша часто зустрічається помилка.

 Задаючи питання: "Скільки коштує ремонт рульової рейки?", запитувач представляє для себе прибуття на автомобілі на СТО, де йому знімуть, відремонтують рейку і поставлять на місце. А диспетчер, який прийняв Ваш дзвінок, точно відповідає на поставлене питання. Тобто тільки про вартість ремонту рульової рейки без демонтажу/монтажу, пиляків гідравлічної рідини і т. п.

 Друга часта помилка.

 Отримавши інформацію про вартість ремонту і прибувши на місце проведення робіт, будучи впевненим у тому, що Ви по телефону отримали вичерпну інформацію, не забувайте ще раз переконатися в правильності озвученої інформації на місці.

 Ви отримували її з різних джерел (виробляючи маркетинг). Часто клієнт, телефонуючи СТО, запам'ятовує вподобану йому ціну, а приїжджають на станцію або розташовану поблизу (СТО за цим профілем), або на СТО за результатами відгуків в інтернеті.

 Третя часто зустрічається помилка.

 Дізнавшись, скільки коштує ремонт рейки - забуваємо запитати про конкретні речі. Їх небагато, але тільки з них складається остаточна сума ремонту.

 Несподівано з'ясовується, що за 1000грн - це просто робота по перебірці рейки, а ремкомплект - це окремо, за додаткову плату 1000грн. А робота по шліфовці валу, напилення, («м'який бобит, хромування» знову ж таки) теж не входить у вартість ремонту рейки.
 Вартість монтажу /демонтажу кермової рейки з однієї і тієї ж машини у різних організаціях може коливатися від 200 до 500грн. Вартість 1 (одного) літра гідравлічної рідини на різних СТО коливається від 100 до 200грн, а варіанти оригінальних гідравлічних рідин доходять до 500грн. На деяких СТО цією рідиною промивають систему, відповідно загальна вартість ремонту збільшиться на вартість робіт по промивці системи плюс 1-3 літра рідини. Знову ж розвал/сходження від 100грн.
 Отримуючи автомобіль з ремонту, остаточна сума як грім серед ясного неба падає на голову нелюбознательного автовласника. Автовласник обурюється:“хіба заміна пильовиків рульових тяг в ремонт рульової рейки не входить? Хіба кермові тяги і наконечники ви мені безкоштовно не поміняєте?"

 Тяги, наконечники, пильовики є "витратні матеріали" і змінюються за необхідності, залежно від стану. Заміна пильовиків рульових тяг необхідна в 70% випадках. Приблизно від 100 до 150грн за штуку. Добре, якщо на СТО є такі пильовики і Вам запропонують їх заміну. Може так статися, що який-небудь недбайливий працівник СТО не вважатиме за потрібне їх або замінити їх не буде в наявності, а перейматися з цього приводу, втрачати час на пошуки, доставку не стане. А підйомник зайнятий, а клієнт квапить...

 Не забудьте поцікавитися станом пиляків, якщо вам їх не замінили, адже від цього багато в чому залежить довговічність відремонтованого агрегату.

 Ще один неприємний момент – це глибока корозія валу або надмірний знос зубів вала. І в тому і іншому випадку бажана заміна вала або рульової рейки цілком, якщо вал окремо не поставляється. Виною цьому наші дороги, жорстка експлуатація автомобіля або вчасно незамененный пильовик. Повертаючись до нездарність деяких працівників або їх некомпетентність у даному питанні, раджу поцікавитися станом валу рейки. А то коли рейка потече або застукає через деякий час, на запитання: "Чому, власне, так швидко?" ви почуєте відповідь - "Ми поставили правильно якісний ремкомплект, але на жаль ваш вал...".

 Нерідко встречаюшийся питання: "А що, якщо моя рейка не підлягає ремонту, ви мені за ті ж гроші не поставите іншу хорошу?". Хочемо Вас засмутити, немає. Іншу хорошу поставлять, але тільки за інші гроші.

 Потрібно відзначити, що при невеликій корозії валу і стандартному зносі зубів вала, ваша рейка після професійного ремонту благополучно прослужить свій термін.

 І останнє на чому б хотілося загострити Вашу увагу. Читайте гарантійні зобов'язання виконавця робіт до проведеного ремонту. Міра відповідальності, взята на себе виконавцем робіт, може здатися Вам надто маленькою, а от зобов'язання, покладені на Вас, надмірно великими і часто практично нездійсненними.

 Якщо Ви читаєте ці рядки, значить у Вас вже настав момент прийняття рішення про ремонт кермової рейки або ж Ви стоїте на роздоріжжі – а може взяти на розбиранні і... будь що буде?

 Ми достовірно доводимо інформацію до клієнтів про стан ремонтованих агрегатів, що очікувати в майбутньому, про доцільність ремонту або про розгляд інших шляхів вирішення питання.

 Ми не обіцяємо «золотих гір, молочних річок з кисільними берегами» - ми просто робимо свою роботу чесно і професійно. Ми відповідаємо за результати своєї роботи не на папері.

 Ми завжди намагаємося піти назустріч клієнту з будь-яких питань і в будь-якій ситуації.

 Нехай Ваш вибір буде правильним і вдалим!


Написать отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.
Плохо           Хорошо
Популярні Статті
Проблема «Горить ЖОВТЕ КЕРМО в автомобілі. Як усунути дану несправность?

 Якщо у Вас в авто на приборці «горить ЖОВТЕ КЕРМО» та керування туге, ми Вам допомож

Послуги ремонту. Ремонт кермових рейок з ГУР гідропідсилювачем

 Центр Рульового Управління «ГУР+ЭУР» виконує якісне технічне обслуговування і ремонт ке

Послуги ремонту. Ремонт гальмівних супортів і направляючих суппоротов

Можливі несправності гальмівних супортів і варіанти їх усунення Одним з найважливіших механізмів в

Останні відгуки