Якісний ремонт рульової

Статті про систему кондиціонування та її обслуговуванні


Інструкції по установці Lizarte. Алгоритм установки компресора кондиціонера

09.01.2016 Переглядів: 525

 Переконайтеся, що компресор, який ви будете встановлювати, аналогічний компресора транспортного засобу.  НЕВИКОНАННЯ будь-ЯКОГО КРОКУ ПРИЗВЕДЕ ДО АВТОМАТИЧНОГО АНУЛЮВАННЯ 2-РІЧНОЇ ГАРАНТІЇ LIZARTE FRÍO, ОСКІЛЬКИ ДАНІ УМОВИ Є ОБОВ'ЯЗКОВИМИ ДЛЯ КОРЕКТНОГО ФУНКЦІОНУВАННЯ СИСТЕМИ КОНДИЦІОНУВАННЯ ПОВІТРЯ.  1. Перед тим, як почати установку нового компресора, необхідно усунути проблему в системі, яка призвела до аварії старого компресора.  2. Провести чистку контуру системи ..

Інструкції по установці Lizarte за кермових рейок, насосів ГУР, компресорів, сфер

08.01.2016 Переглядів: 474

 Сервісний Центр «Майстер Сервіс.Мелітополь» пропонує післяпродажне обслуговування, в основному складається з технічних консультацій  наших фахівців, які здійснюються, як по телефону, так і у вигляді технічних вказівок і рекомендацій.  Післяпродажне обслуговування Lizarte здійснюється шляхом телефонних консультацийи доповнюється різними інструкціями по установці, підготовленими техніками для того, щоб допомогти механікам в їх роботі. Дані інструкції поставляються разом з продукц..

Технічні поради Lizarte. Як визначити тип компресора кондиціонера

07.01.2016 Переглядів: 1067

1. ЕЛЕМЕНТИ КОМПРЕСОРІВ  Компресори автомобільного кондиціонера відрізняються між собою, головним чином, наступними елементами: з'єднаннями з контуром, датчиками і клапанами заправки, електромагнітною муфтою, системою кріплення, маркою і моделлю.  2. ЯК ПРОВОДИТИ ОГЛЯД КОМПРЕСОРА  Для початку, дуже важливо знати, як необхідно оглядати компресор для визначення його типу.  Слід розрізняти передню і задню частину компресора кондиціонера. Передньою частиною вважається ..

Технічні поради Lizarte за кермових рейок, насосів ГУР, компресорів, сфер

04.01.2016 Переглядів: 465

 Сервісний Центр «Майстер Сервіс.Мелітополь» пропонує післяпродажне обслуговування, в основному складається з технічних консультацій  наших фахівців, які здійснюються, як по телефону, так і у вигляді технічних вказівок і рекомендацій.  Інструкції по установці продукції наведено у відповідному розділі нашого сайту, незважаючи на те, що кожен продукт при продажу супроводжується копією відповідних інструкцій по установці.  Далі ми наводимо інші технічні публікації,..


Показано 1 по 4 із 4 (всього сторінок: 1)


Популярні Статті
Ремонт кермової. Ремонт рульових рейок автомобілів АУДІ (AUDI) всіх моделей

 Сервісний Центр «Майстер Сервіс.Мелітополь» виконує якісний ремонт рульових рейок автомобілів

Ремонт кермової. Ремонт рульових рейок автомобілів МЕРСЕДЕС (MERCEDES) всіх моделей

 Сервісний Центр «Майстер Сервіс.Мелітополь» виконує якісний ремонт рульових рейок автомобілів

Проблема «Горить ЖОВТИЙ КЕРМО в автомобілі. Як усунути дану несправность?

 Якщо у Вас в авто на приборку «горить ЖОВТИЙ КЕРМО» і кермо тугий, ми Вам допоможемо! Наш Цент

Останні відгуки