Якісний ремонт рульової

Статті про систему кондиціонування та її обслуговуванні


Інструкції по установці Lizarte. Алгоритм установки компресора кондиціонера

09.01.2016 Переглядів: 880

 Переконайтеся, що компресор, який ви будете встановлювати, аналогічний компресора транспортного засобу.  НЕВИКОНАННЯ будь-ЯКОГО КРОКУ ПРИЗВЕДЕ ДО АВТОМАТИЧНОГО АНУЛЮВАННЯ 2-РІЧНОЇ ГАРАНТІЇ LIZARTE FRÍO, ОСКІЛЬКИ ДАНІ УМОВИ Є ОБОВ'ЯЗКОВИМИ ДЛЯ КОРЕКТНОГО ФУНКЦІОНУВАННЯ СИСТЕМИ КОНДИЦІОНУВАННЯ ПОВІТРЯ.  1. Перед тим, як почати установку нового компресора, необхідно усунути проблему в системі, яка призвела до аварії старого компресора.  2. Провести чистку контуру систе..

Інструкції по установці Lizarte за кермових рейок, насосів ГУР, компресорів, сфер

08.01.2016 Переглядів: 760

 Центр Рульового Управління «ГУР+ЭУР» пропонує післяпродажне обслуговування, в основному складається з технічних консультацій  наших фахівців, які здійснюються, як по телефону, так і у вигляді технічних вказівок і рекомендацій.  Післяпродажне обслуговування Lizarte здійснюється шляхом телефонних консультацийи доповнюється різними інструкціями по установці, підготовленими техніками для того, щоб допомогти механікам в їх роботі. Дані інструкції поставляються разом з продук..

Технічні поради Lizarte. Як визначити тип компресора кондиціонера

07.01.2016 Переглядів: 1758

1. ЕЛЕМЕНТИ КОМПРЕСОРІВ  Компресори автомобільного кондиціонера відрізняються між собою, головним чином, наступними елементами: з'єднаннями з контуром, датчиками і клапанами заправки, електромагнітною муфтою, системою кріплення, маркою і моделлю.  2. ЯК ПРОВОДИТИ ОГЛЯД КОМПРЕСОРА  Для початку, дуже важливо знати, як необхідно оглядати компресор для визначення його типу.  Слід розрізняти передню і задню частину компресора кондиціонера. Передньою частиною вважає..

Технічні поради Lizarte за кермових рейок, насосів ГУР, компресорів, сфер

04.01.2016 Переглядів: 738

 Центр Рульового Управління «ГУР+ЭУР» пропонує післяпродажне обслуговування, в основному складається з технічних консультацій  наших фахівців, які здійснюються, як по телефону, так і у вигляді технічних вказівок і рекомендацій.  Інструкції по установці продукції наведено у відповідному розділі нашого сайту, незважаючи на те, що кожен продукт при продажу супроводжується копією відповідних інструкцій по установці.  Далі ми наводимо інші технічні публікаці..


Показано 1 по 4 із 4 (всього сторінок: 1)


Популярні Статті
Проблема «Горить ЖОВТЕ КЕРМО в автомобілі. Як усунути дану несправность?

 Якщо у Вас в авто на приборці «горить ЖОВТЕ КЕРМО» та керування туге, ми Вам допомож

Послуги ремонту. Ремонт кермових рейок з ГУР гідропідсилювачем

 Центр Рульового Управління «ГУР+ЭУР» виконує якісне технічне обслуговування і ремонт ке

Проблема «Шумить рульова електро рейка (электрорейка)» на автомобілі Ауді AUDI. Як усунути цю несправність?

 Якщо у Вас в Ауді AUDI шумить рульова електро рейка (электрорейка), ми Вам допоможемо! На

Останні відгуки