Якісний ремонт рульової

Інструкції по установці Lizarte. Алгоритм установки компресора кондиціонера

 Переконайтеся, що компресор, який ви будете встановлювати, аналогічний компресора транспортного засобу.

 НЕВИКОНАННЯ будь-ЯКОГО КРОКУ ПРИЗВЕДЕ ДО АВТОМАТИЧНОГО АНУЛЮВАННЯ 2-РІЧНОЇ ГАРАНТІЇ LIZARTE FRÍO, ОСКІЛЬКИ ДАНІ УМОВИ Є ОБОВ'ЯЗКОВИМИ ДЛЯ КОРЕКТНОГО ФУНКЦІОНУВАННЯ СИСТЕМИ КОНДИЦІОНУВАННЯ ПОВІТРЯ.

 1. Перед тим, як почати установку нового компресора, необхідно усунути проблему в системі, яка призвела до аварії старого компресора.

 2. Провести чистку контуру системи кондиціонування повітря, з'єднавши шланги фільтра і замінивши розширювальний клапан або фільтр в залежності від системи. (Чистка контуру повинна здійснюватися з використанням відповідного розчинника і пристрої.

 Висушування контрура завжди повинно здійснюватися з використанням рідкого азоту під високим тиском).

 3. Замінити фільтр-осушувач або акумулятор.

 4. Заповнити необхідну кількість масла в кожному елементі холодильного контуру: 50см3 - для конденсатора, 50см3 – для випарника, 10см3/м шланга і 30-40см3 для фільтра-осушувача або акумулятора. У разі невосполнения цього масла після чищення контуру компресор кондиціонера залишиться без масла і призведе до заїдання. Необхідно використовувати масло PAG або ESTER, яке сумісне з використовуваним газом. Ми радимо використовувати R134a. Необходио розрізняти масло компресора кондиціонера і масло контуру: олія, що міститься в компресорах Lizarte призначено винятково для компресора (згідно з специфікаціями виробника оригінального компресора), тому абсолютно ОБОВ'ЯЗКОВО додати вказану кількість масла.

 5. Прикріпити кожне з кріплень компресора (вушка, пряме кріплення або інше, використовуване в системі). Після чого і перед тим, як включити його, повернути 10 або 15 разів сполучну гайку компресора, щоб запор вала та інші внутрішні компоненти були змазані.

 6. Під час установки нового компресора необхідно замінити ремінь, з використанням відповідних інструментів для натяжки, а також перевірити правильність вирівнювання ременя з іншими блоками мотора.

 7. Перевірити тиск, а також електронні компоненти системи.

 8. Заправити систему кондиціонування повітря рекомендованим виробником кількістю охолоджувача.

 LIZARTE FRÍO РАДИТЬ ВИКОРИСТОВУВАТИ ГАЗ R134a, ОСКІЛЬКИ ВІН БІЛЬШ НАДІЙНИЙ

 НЕВИКОНАННЯ будь-ЯКОГО КРОКУ ПРИЗВЕДЕ ДО АВТОМАТИЧНОГО АНУЛЮВАННЯ 2-РІЧНОЇ ГАРАНТІЇ LIZARTE FRÍO, ОСКІЛЬКИ ДАНІ УМОВИ Є ОБОВ'ЯЗКОВИМИ ДЛЯ КОРЕКТНОГО ФУНКЦІОНУВАННЯ СИСТЕМИ КОНДИЦІОНУВАННЯ ПОВІТРЯ


Написать отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.
Плохо           Хорошо
captcha
Популярні Статті
Проблема «Горить ЖОВТЕ КЕРМО в автомобілі. Як усунути дану несправность?

 Якщо у Вас в авто на приборці «горить ЖОВТЕ КЕРМО» та керування туге, ми Вам допомож

Послуги ремонту. Ремонт кермових рейок з ГУР гідропідсилювачем

 Центр Рульового Управління «ГУР+ЭУР» виконує якісне технічне обслуговування і ремонт ке

Проблема «Шумить рульова електро рейка (электрорейка)» на автомобілі Ауді AUDI. Як усунути цю несправність?

 Якщо у Вас в Ауді AUDI шумить рульова електро рейка (электрорейка), ми Вам допоможемо! На

Останні відгуки