Якісний ремонт рульової

Статті про систему підвіски і її обслуговуванні


СТО. Основні проблеми з підвіскою автомобіля

15.10.2016 Переглядів: 620

Проблеми, що виникають в підвісці автомобіля не завжди помітні для водія неозброєним поглядом. Несправності і рівень зносу деталей підвіски найчастіше можна виявити тільки в ямі. Однак зовсім невеликі дефекти в її конструкції можуть призвести до небезпечної ситуації на дорозі. Фахівці сервісного центру «Майстер Сервіс. Мелітополь» рекомендують проводити регулярний огляд підвіски. При виявленні відхилень від норми, необхідно звернутися до фахівців для усунення несправностей підвіски. На можли..

Інструкції по установці Lizarte. Як замінити гідропневматичні підвіски - сфери

09.01.2016 Переглядів: 639

 1. Спустити тиск.  - При працюючому моторі.  - Розташувати важіль спочатку в правому, а потім в нижньому положенні.  - Зупинити мотор.  - Вийти з машини і залишити двері водія відкритою.  - Послабити дренажний гвинт, НІКОЛИ НЕ ЗНІМАТИ ЙОГО, оскільки може бути втрачено герметичне ущільнення.  - Почекати, поки в контурі знизиться тиск.  2. Зняти сфери.  - Після зниження тиску в контурі, сфери повинні легко зніматися. В іншому випадку..

Інструкції по установці Lizarte за кермових рейок, насосів ГУР, компресорів, сфер

08.01.2016 Переглядів: 760

 Центр Рульового Управління «ГУР+ЭУР» пропонує післяпродажне обслуговування, в основному складається з технічних консультацій  наших фахівців, які здійснюються, як по телефону, так і у вигляді технічних вказівок і рекомендацій.  Післяпродажне обслуговування Lizarte здійснюється шляхом телефонних консультацийи доповнюється різними інструкціями по установці, підготовленими техніками для того, щоб допомогти механікам в їх роботі. Дані інструкції поставляються разом з продук..

Технічні поради Lizarte. Проблеми системи гідро-пневматичної підвіски

08.01.2016 Переглядів: 638

 1. Проблеми, які можуть виникнути зі сферою.  - Якщо подрессоривание стало жорстким, це є наслідком того, що сфери вже старі, і вони втратили тиск, або зносилася мембрана. В останньому випадку, весь азот виходить в контур, і тому при заміні сфер буде необхідно провести його очищення.  - Якщо подрессоривание стало м'яким, непостійним, практично без амортизації, це говорить про те, що клапан сфери прийшов в непридатність або в контур потрапив повітря.  2. Пр..

Технічні поради Lizarte. Загальні рекомендації за сферами гідро-пневматичної підвіски

08.01.2016 Переглядів: 653

 1. Уникати забруднення: Через кожні 30.000 км необхідно міняти гідравлічну рідину. Також необхідно промивати фільтри бака гідравлічної рідини.  2. Необхідно замінювати, як мінімум, 2 сфери осі, а також акумулятор.  3. Необхідно завжди використовувати деталі, артикул яких відповідає транспортному засобу. Дві сфери однакового розміру і тиску є різними, якщо мають різні номери артикулу, тому їх функціонування також відрізняється.  4. Ущільнювал..

Технічні поради Lizarte за кермових рейок, насосів ГУР, компресорів, сфер

04.01.2016 Переглядів: 738

 Центр Рульового Управління «ГУР+ЭУР» пропонує післяпродажне обслуговування, в основному складається з технічних консультацій  наших фахівців, які здійснюються, як по телефону, так і у вигляді технічних вказівок і рекомендацій.  Інструкції по установці продукції наведено у відповідному розділі нашого сайту, незважаючи на те, що кожен продукт при продажу супроводжується копією відповідних інструкцій по установці.  Далі ми наводимо інші технічні публікаці..

Опис. Призначення підвіски автомобіля

16.12.2015 Переглядів: 1001

 Основними пристроями, що захищають автомобіль від динамічних впливів доріг та зводили коливання і вібрації до прийнятного рівня, є підвіска і шини.  Підвіскою автомобіля, називають сукупність пристроїв, що зв'язують колеса з кузовом автомобіля. Вона забезпечує пружний зв'язок коліс, що знаходяться в контакті з дорожньою поверхнею і кузов автомобіля разом з пасажирами і вантажем, а також служить для передачі всіх видів сил і моментів, що діють між колесами і кузовом.  Пружне п..

СТО. Поради щодо визначення несправностей рульової і ходової

09.12.2015 Переглядів: 857

 Центр Рульового Управління «ГУР+ЭУР» виконує діагностику та ремонт рульового керування, ходовою і підвіски на автомобілях всіх класів (легкові, джипи, мікроавтобуси, автобуси, вантажні).  Даний розділ сайту буде цікавий як професіоналам, так і простим автолюбителям, які бажають розібратися в конструктивних і технічних особливостях рульової і підвіски автомобіля.  Що таке підвіска, які основні завдання вона виконує в автомобілі, з яких основних елементів складаєть..


Показано 1 по 8 із 8 (всього сторінок: 1)


Популярні Статті
Проблема «Горить ЖОВТЕ КЕРМО в автомобілі. Як усунути дану несправность?

 Якщо у Вас в авто на приборці «горить ЖОВТЕ КЕРМО» та керування туге, ми Вам допомож

Послуги ремонту. Ремонт кермових рейок з ГУР гідропідсилювачем

 Центр Рульового Управління «ГУР+ЭУР» виконує якісне технічне обслуговування і ремонт ке

Проблема «Шумить рульова електро рейка (электрорейка)» на автомобілі Ауді AUDI. Як усунути цю несправність?

 Якщо у Вас в Ауді AUDI шумить рульова електро рейка (электрорейка), ми Вам допоможемо! На

Останні відгуки