Якісний ремонт рульової

Призначення підвіски автомобіля

 Основними пристроями, що захищають автомобіль від динамічних впливів доріг та зводили коливання і вібрації до прийнятного рівня, є підвіска і шини.

 Призначення підвіски автомобіляПідвіскою автомобіля, називають сукупність пристроїв, що зв'язують колеса з кузовом автомобіля. Вона забезпечує пружний зв'язок коліс, що знаходяться в контакті з дорожньою поверхнею і кузов автомобіля разом з пасажирами і вантажем, а також служить для передачі всіх видів сил і моментів, що діють між колесами і кузовом.

 Пружне пристрій служить для зменшення динамічних навантажень, обумовлених головним чином дією вертикальних сил. Пружні елементи підвіски - у більшості випадків це спіральні циліндричні пружини стиснення - забезпечують необхідну плавність ходу і висотне положення автомобіля.

 Наявність пружного пристрою підвіски викликає коливання кузова і коліс автомобіля. Пристрої, що забезпечують затухання цих коливань, що відносяться до гасить елементів підвіски. До них відносяться амортизатори і телескопічні стійки.

 Передача поздовжніх, поперечних сил, а також моментів цих сил відбувається через направляючий апарат підвіски, розрізняє їх за конструктивним типом на залежні і незалежні. Направляючий апарат підвіски визначає характер руху коліс щодо кузова автомобіля (так звану кінематику). Сучасні конструкції підвісок, як і направляючого апарату, ставлять своїм завданням забезпечення оптимального положення коліс відносно поверхні дороги (кинематическое якість), а також збереження надійного контакту коліс з дорогою при коливаннях кузова (якість пружного і гасить елемента).

 Пристрій підвіски автомобілів ВАЗ добре представлено в експлуатаційної, ремонтної та іншої технічної документації, тому тут будуть розглянуті тільки її основні конструктивні особливості (на прикладі автомобіля ВАЗ-2110).

 Передня підвіска

  Передня підвіска незалежна, з гідравлічними амортизаторными стійками, з гвинтовими пружинами, нижніми поперечними важелями з розтяжками і стабілізатором поперечної стійкості.

  Пристрій передньої підвіски автомобіля ВАЗ-2110

Пристрій передньої підвіски автомобіля ВАЗ-2110

 1. телескопічна стійка
 2. гайка
 3. ексцентриковий болт
 4. гайка
 5. поворотний кулак
 6. вал приводу переднього колеса
 7. захисний чохол шарніра
 8. зовнішній шарнір валу
 9. нижній важіль
 10. кульова опора
 11. декоративний диск (ковпак) колеса
 12. маточина
 13. гальмівний диск
 14. захисний кожух
 15. поворотний важіль
 16. нижня опорна чашка
 17. пружина підвіски
 18. захисний чохол телескопічної стійки
 19. буфер ходу стиснення
 20. верхня опорна чашка
 21. підшипник верхньої опори
 22. верхня опора стійки

 До напрямного пристрою відносяться: телескопічна стійка (1), нижній важіль (9) підвіски, розтяжка, сполучені між собою поворотним кулаком (5). Телескопічна стійка також виконує функцію гасить елемента.

 Нижня частина стійки з'єднується з поворотним кулаком 5 двома болтами 3, чим забезпечується регулювання розвалу. На телескопічної стійки встановлені: вита циліндрична пружина 17, пінополіуретановий буфер 19 ходу стиснення з кожухом 18, верхня чашка пружини 20, а також верхня опора 22 стійки в зборі з підшипником 21. Верхня опора кріпиться трьома гайками до брызговику кузова. У корпусі стійки змонтовані деталі гідравлічного телескопічного амортизатора.

 Нижня частина поворотного кулака з'єднується кульовою опорою 10 з нижнім важелем 9 підвіски. Гальмівні та тягові сили сприймаються поздовжніми розтяжками, які через резинометалічні шарніри з'єднуються з нижніми важелями і з поперечкою передньої підвіски. Стабілізатор поперечної стійкості являє собою штангу, коліна якої через стійки з резинометалевими з'єднані шарнірами з нижніми важелями підвіски. Середня (торсіонна) частина штанги кріпиться до кузова кронштейнами через гумові подушки.

 Центр Рульового Управління «ГУР+ЭУР» виконує діагностику та ремонт передньої та задньої підвіски на автомобілях всіх класів (легкові, джипи, мікроавтобуси, автобуси, вантажні). Наші послуги: діагностика, ремонт та продаж рульових рейок, насосів, гідропідсилювачів ГУР, кермових редукторів, комплектуючих і ремкомплектів.


Написать отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.
Плохо           Хорошо
Популярні Статті
Проблема «Горить ЖОВТЕ КЕРМО в автомобілі. Як усунути дану несправность?

 Якщо у Вас в авто на приборці «горить ЖОВТЕ КЕРМО» та керування туге, ми Вам допомож

Послуги ремонту. Ремонт кермових рейок з ГУР гідропідсилювачем

 Центр Рульового Управління «ГУР+ЭУР» виконує якісне технічне обслуговування і ремонт ке

Проблема «Шумить рульова електро рейка (электрорейка)» на автомобілі Ауді AUDI. Як усунути цю несправність?

 Якщо у Вас в Ауді AUDI шумить рульова електро рейка (электрорейка), ми Вам допоможемо! На

Останні відгуки