Якісний ремонт рульової

Основні проблеми з підвіскою автомобіля

Проблеми, що виникають в підвісці автомобіля не завжди помітні для водія неозброєним поглядом. Несправності і рівень зносу деталей підвіски найчастіше можна виявити тільки в ямі. Однак зовсім невеликі дефекти в її конструкції можуть призвести до небезпечної ситуації на дорозі.

Фахівці сервісного центру «Майстер Сервіс. Мелітополь» рекомендують проводити регулярний огляд підвіски. При виявленні відхилень від норми, необхідно звернутися до фахівців для усунення несправностей підвіски.

На можливі несправності можуть вказати:

  • незвичайні шуми в районі підвіски;
  • порушення керованості автомобіля.

Ці фактори вказують на наступні проблеми:

  • дефект амортизаторів;
  • проблеми з шарнірами рульової тяги;
  • несправності опор амортизаторів.

Визначити візуально ці несправності складно, тому необхідно проводити демонтаж деталей.

Хрускіт в підвісці ознака істотного дефекту

Опора амортизаційної стійки – складова частина підвіски переднього моста. Основним її призначенням є зв'язок ходової частини з кузовом автомобіля. Опора амортизатора вільно обертається, на відміну від опори заднього моста. Це забезпечує обертальні і підрулюють руху амортизаційної стійки. У серійних автомобілях для цієї мети використовують резинометаллическую опору, встановленого в центрі підшипником. Гума забезпечує необхідну еластичність, метал необхідну міцність, підшипник - здатність до обертання.

При перевищенні певних меж зносу опори амортизатора, можуть виникнути проблеми з погіршенням керованості автомобіля: під час поворотів авто не стійко тримається на дорозі. Тому якщо Ви почули хрускіт, то прийшов час для звернення на станцію техобслуговування для перевірки. Необхідно щоб досвідчені майстри провели перевірку. В процесі якої вони, при необхідності, знімуть амортизаційну стійку, від'єднають стабілізатор, проведуть роз'єднання поворотного кулака й амортизатора. Якщо під час демонтажу буде виявлений дефект, то фахівці автосервісу допоможуть в усуненні дефекту, проведуть заміну зношених комплектуючих. Це дозволить у майбутньому безпечно водити автомобіль.

Ще однією деталлю підвіски, схильною до зношування, є рульова тяга. Найбільше страждають наконечники рульової тяги, які непомітно деформуються при поїздці. На їх міцність впливають вибоїни на дорогах, бічні поштовхи при наїзді на бордюр та інші нерівності. Як наслідок деформації виникають проблеми з геометрією осі, стабільністю руху і зниженням керованості авто. Помітити таку деформацію досвідчений механік здатний на ранніх стадіях. Це дозволить уникнути проблем на дорозі і провести своєчасний ремонт.

 

Як уникнути великих витрат на капітальний ремонт підвіски

Щоб підвищити безпеку автомобіля і збільшити комфорт необхідно своєчасно проводити заміну наконечників рульових тяг і опор амортизаторів. Це дозволить уникнути великих проблем в майбутньому. Заміна цих деталей дозволяє уникнути набагато більших витрат на ремонт в майбутньому.

Експерти сервісного центру «Майстер Сервіс. Мелітополь» рекомендують використовувати оригінальні запчастини для заміни. 


Написать отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.
Плохо           Хорошо
Популярні Статті
Проблема «Горить ЖОВТЕ КЕРМО в автомобілі. Як усунути дану несправность?

 Якщо у Вас в авто на приборці «горить ЖОВТЕ КЕРМО» та керування туге, ми Вам допомож

Послуги ремонту. Ремонт кермових рейок з ГУР гідропідсилювачем

 Центр Рульового Управління «ГУР+ЭУР» виконує якісне технічне обслуговування і ремонт ке

Проблема «Шумить рульова електро рейка (электрорейка)» на автомобілі Ауді AUDI. Як усунути цю несправність?

 Якщо у Вас в Ауді AUDI шумить рульова електро рейка (электрорейка), ми Вам допоможемо! На

Останні відгуки