Якісний ремонт рульової

Статті про систему рульового управління і її обслуговуванні


Проблема «Горить ЧЕРВОНЕ КЕРМО» в автомобілі. Як усунути дану несправность?

28.09.2020 Переглядів: 288

 Якщо у Вас в авто на приборці «горить ЧЕРВОНЕ КЕРМО» та керування туге, ми Вам допоможемо!  Наш Центр Рульового Управління «ГУР+ЭУР» (ЦРУ) вирішує комплексні завдання з обслуговування та ремонту електро підсилювачів (электроусилителей) рульового управління на всіх моделях автомобілів всіх марок, в тому числі вирішуємо проблему «горить ЧЕРВОНЕ КЕРМО». Ми ремонтуємо будь-які рульові рейки з електро підсилювачем ЕПК (електропідсилювачем керма).  Комплексний підхід д..

Проблема «Шумить рульова електро рейка (электрорейка)» на автомобілі Ауді AUDI. Як усунути цю несправність?

28.06.2018 Переглядів: 6523

 Якщо у Вас в Ауді AUDI шумить рульова електро рейка (электрорейка), ми Вам допоможемо! Наш Центр Рульового Управління «ГУР+ЭУР» (ЦРУ) вирішує комплексні завдання з обслуговування та ремонту електро підсилювачів (электроусилителей) рульового управління на всіх моделях автомобілів Ауді AUDI, в тому числі ми вирішуємо проблему «Шум рульової електро рейки (электрорейки) Ауді AUDI». Ми ремонтуємо будь-рульові рейки Ауді AUDI з електро підсилювачем ЭУР (електропідсилювачем).  Компле..

Проблема «Горить ЖОВТЕ КЕРМО в автомобілі. Як усунути дану несправность?

25.02.2018 Переглядів: 15069

 Якщо у Вас в авто на приборці «горить ЖОВТЕ КЕРМО» та керування туге, ми Вам допоможемо!  Наш Центр Рульового Управління «ГУР+ЭУР» (ЦРУ) вирішує комплексні завдання з обслуговування та ремонту електро підсилювачів (электроусилителей) рульового управління на всіх моделях автомобілів всіх марок, в тому числі вирішуємо проблему «горить ЖОВТИЙ КЕРМО». Ми ремонтуємо будь-які рульові рейки з електро підсилювачем ЕПК (електропідсилювачем керма).  Комплексний підхід до к..

Проблема «Горить ЖОВТИЙ КЕРМО» в АУДІ (AUDI). Як усунути дану несправность?

11.02.2018 Переглядів: 1944

 Якщо у Вас в Ауді (AUDI) на приборку «горить ЖОВТИЙ КЕРМО» і кермо тугий, ми Вам допоможемо! Наш Центр Рульового Управління «ГУР+ЭУР» (ЦРУ) вирішує комплексні завдання з обслуговування та ремонту електро підсилювачів (электроусилителей) рульового управління на всіх моделях автомобілів Ауді (AUDI), у тому числі вирішуємо проблему «горить ЖОВТИЙ КЕРМО». Ми ремонтуємо будь-рульові рейки з електро підсилювачем ЭУР (електропідсилювачем).  Комплексний підхід до кожного ремонту електро пі..

Відповіді на питання. Стук, скрип або гул при повороті керма. Як усунути

16.02.2017 Переглядів: 789

 Якщо при повороті керма з'являється стукіт, шум, скрип або скрегіт, це, насправді, не завжди проблема, яка потребує вирішення. Так, автомобілі з гидроусилителями керма шумлять досить часто (такий собі тихий гул) при повороті керма, і це особливість ГУРов. Інша справа, якщо цей гул перетворюється в скрегіт, скрип або навіть стукіт або просто посилюється - тоді є ймовірність, що Вам доведеться звернутися до механіку.  чи Можете ви описати шум? Є це хрускіт, вереск, свист, стукіт, скре..

Опис. Електронна система динамічної стабілізації автомобіля ESP

16.02.2017 Переглядів: 717

 Система ESP є невід'ємною частиною сучасного автомобіля. Вона грає важливу роль в забезпеченні безпеки учасників транспортного руху. Є допоміжною системою автомобіля і базується на системі ABS.  Система ESP використовує для аналізу руху транспортного засобу наступні датчики: •    Датчик кута повороту рульового колеса •    Акселерометр     Блок управління ESP порівнює кут повороту рульового колеса до показань акселерометра і якщо значе..

Опис. Заміна і натяжка ремінь гідропідсилювача керма ГУР

15.02.2017 Переглядів: 770

  Всі ми знаємо, що, крім двигуна, під капотом автомобіля є ряд допоміжних систем, включаючи кондиціонер, генератор змінного струму і гідропідсилювач керма. Схожість у них в тому, що всі вони приводяться в рух за допомогою системи шківів і ременів, які передають крутний момент до них від мотора. У ряді випадків всі допоміжні елементи приводяться в рух одним єдиним ременем, який, як правило, називають приводним. А на деяки..

Опис. Можна їхати в ремонт, якщо витекла вся рідина гідропідсилювача керма ГУР

03.12.2016 Переглядів: 1713

 Як зрозуміти, що в системі ГУР мало рідини?  При появі течі гідропідсилювача керма, втрата рідини з системи проходить по одному і тому ж сценарію в кілька етапів.  Етап перший.  Якщо в бачку гідропідсилювача керма не вистачає тільки трохи рідини до нормального рівня, то при обертанні керма з під капота стане доноситися звук, схожий на виття або свербіж. Але цей звук буде чути тільки на холодному автомобілі. Кермо при цьому не повинен ставати тугим. У міру прогріву авто..

Опис. Навіщо рейках Форд (FORD) стільки пластику

26.11.2016 Переглядів: 650

 Колись Генрі Форда запитали: «Який найкращий автомобіль?», і він не замислюючись, відповів: «Новий». З тих пір його фраза була покладена в основу конструювання автомобілів Форд. Фордовци не упускали жодного шансу зробити так, щоб перша ж поломка автомобіля ставала останньою. Автомобілі Форд відрізняються тим, що їх дуже просто зібрати – деталі буквально прищелкиваются один до одного, але розібрати і полагодити автомобіль Форд, не вдаючись до агрегатним ремонту, дуже важко. І все ж ми спроб..

Опис. Заміна масла в системі гідропідсилювача керма ГУР

25.11.2016 Переглядів: 638

 Потрібна заміна масла в гідропідсилювачі керма? Якщо Так, то як часто?  Обслуговуваними вважають тільки чисто електричні системи підсилювача керма - электроусилители керма (ЭУР, электрорейки). Гідравлічні системи підсилювача керма, будь то гідропідсилювачі керма (ГУР) або комбіновані – гідроелектричні підсилювачі керма (ГЭУР), вимагають періодичного обслуговування у вигляді заміни масла.  На жаль, більшість автовиробників, так само як і виробники масел для системи ГУР, не даю..

Опис. Промивка системи гідропідсилювача керма ГУР

25.11.2016 Переглядів: 1113

 У процесі експлуатації автомобіля в рідини гідропідсилювача керма накопичуються продукти зносу. В основному це мікроскопічні металеві частинки, металева стружка, яка циркулює по системі і потрапляє в насос і рейку знову і знову. Цю суспензію іноді називають «сріблянкою». Щоб побачити сріблянку потрібно посвітити ліхтариком в бачок гідропідсилювача керма і трохи перешкодити її будь-яким стрижнем. Різнокольорові сріблясті розлучення – це і є металева суспензія.  За кількістю сріблянки..

Опис. Рідини усувають течі в системі гідропідсилювача ГУР

24.11.2016 Переглядів: 697

 Є ліки від головного болю, є ліки від нервів, є ще багато ліків, і навіть є ліки від проносу! Всі вони продаються в аптеках у красивих упаковках, з усміхненими продавщицями, яскравими вітринами і навіть дзвоником на двері!  А є пляшечки, бульбашки, порошки в інших магазинах – в автозапчастинах, на бензоколонках, так само дуже красиві, і з дуже багатообіцяючими написами, наприклад: «... підходить для будь-яких систем гідропідсилювача керма, покращує роботу, не дає висохнути гумових у..

Ремонт своїми руками. Ремонт рульової рейки Ніссан Альмера (NISSAN Almera), Ніссан Прем'єра (NISSAN Primera)

24.11.2016 Переглядів: 1490

 Оголошення на форумі Club-NISSAN або Nissan Primera Club (NPC): Добрий день. Я власник автомобіля Ніссан Прикладу P12 (раніше у мене була Альмера N16). Автомобіль відмінний. За такі гроші я не очікував отримати зручний та надійний автомобіль. Але чому, але чому і в Альмерії і Приклади течуть рульові рейки? Як запобігти текти рейки, як перебрати рейку своїми руками? Де купити сальники і як замінити їх? А можна замінити сальник кермової рейки на Ніссані не знімаючи рейку з автомобіля? &nb..

Відповіді на питання. Може заклинити рульова рейка

23.11.2016 Переглядів: 1445

   Нам часто задають питання: "Якщо рульова рейка почала заїдати, вона може заклинити зовсім на ходу? Я боюся їхати на машині, якщо кермо може заклинити в русі!".  У цьому питанні є великий сенс. Так, дійсно, були випадки заїдання рульової рейки, при якому водій не могли провернути кермо. Відомо навіть, що з-за різкого обважнення керма, були аварії. Що ж може статися в рульовій рейці, щоб вона заклинила?  По-перше, треба визначитися, про яку рульовій рейці йде мова..

Пропозицію. Заміна рідини ГУР і безкоштовна діагностика рульового управління

23.11.2016 Переглядів: 764

 При тривалих термінах експлуатації автомобіля необхідно проводити заміну рідини (масла) у системі ГУР. Так само заміна масла необхідна при появі металевої стружки (блискіток) робочої рідини або при зміні кольору, або її помутнінні. При виникненні характерного звуку виття з-під капота під час обертання рульового колеса або стороннього звуку під час пуску холодного машини, необхідно перевірити рівень рідини в бачку гідропідсилювача керма.  При необхідності, рідина обов'язково потрібно..


1 2 3 > >|
Показано 1 по 15 із 38 (всього сторінок: 3)


Популярні Статті
Проблема «Горить ЖОВТЕ КЕРМО в автомобілі. Як усунути дану несправность?

 Якщо у Вас в авто на приборці «горить ЖОВТЕ КЕРМО» та керування туге, ми Вам допомож

Послуги ремонту. Ремонт кермових рейок з ГУР гідропідсилювачем

 Центр Рульового Управління «ГУР+ЭУР» виконує якісне технічне обслуговування і ремонт ке

Проблема «Шумить рульова електро рейка (электрорейка)» на автомобілі Ауді AUDI. Як усунути цю несправність?

 Якщо у Вас в Ауді AUDI шумить рульова електро рейка (электрорейка), ми Вам допоможемо! На

Останні відгуки