Якісний ремонт рульової

Статті про систему рульового управління і її обслуговуванні


Проблема «Шумить рульова електро рейка (электрорейка)» на автомобілі Ауді AUDI. Як усунути цю несправність?

28.06.2018 Переглядів: 2984

 Якщо у Вас в Ауді AUDI шумить рульова електро рейка (электрорейка), ми Вам допоможемо! Наш Центр Рульового Управління «ГУР+ЭУР» (ЦРУ) вирішує комплексні завдання з обслуговування та ремонту електро підсилювачів (электроусилителей) рульового управління на всіх моделях автомобілів Ауді AUDI, в тому числі ми вирішуємо проблему «Шум рульової електро рейки (электрорейки) Ауді AUDI». Ми ремонтуємо будь-рульові рейки Ауді AUDI з електро підсилювачем ЭУР (електропідсилювачем).  Комплек..

Проблема «Горить ЖОВТИЙ КЕРМО в автомобілі. Як усунути дану несправность?

25.02.2018 Переглядів: 3250

 Якщо у Вас в авто на приборку «горить ЖОВТИЙ КЕРМО» і кермо тугий, ми Вам допоможемо! Наш Центр Рульового Управління «ГУР+ЭУР» (ЦРУ) вирішує комплексні завдання з обслуговування та ремонту електро підсилювачів (электроусилителей) рульового управління на всіх моделях автомобілів всіх марок, в тому числі вирішуємо проблему «горить ЖОВТИЙ КЕРМО». Ми ремонтуємо будь-рульові рейки з електро підсилювачем ЭУР (електропідсилювачем).  Комплексний підхід до кожного ремонту електро підсилювачі..

Проблема «Горить ЖОВТИЙ КЕРМО» в АУДІ (AUDI). Як усунути дану несправность?

11.02.2018 Переглядів: 712

 Якщо у Вас в Ауді (AUDI) на приборку «горить ЖОВТИЙ КЕРМО» і кермо тугий, ми Вам допоможемо! Наш Центр Рульового Управління «ГУР+ЭУР» (ЦРУ) вирішує комплексні завдання з обслуговування та ремонту електро підсилювачів (электроусилителей) рульового управління на всіх моделях автомобілів Ауді (AUDI), у тому числі вирішуємо проблему «горить ЖОВТИЙ КЕРМО». Ми ремонтуємо будь-рульові рейки з електро підсилювачем ЭУР (електропідсилювачем).  Комплексний підхід до кожного ремонту електро під..

Відповіді на питання. Стук, скрип або гул при повороті керма. Як усунути

16.02.2017 Переглядів: 440

 Якщо при повороті керма з'являється стукіт, шум, скрип або скрегіт, це, насправді, не завжди проблема, яка потребує вирішення. Так, автомобілі з гидроусилителями керма шумлять досить часто (такий собі тихий гул) при повороті керма, і це особливість ГУРов. Інша справа, якщо цей гул перетворюється в скрегіт, скрип або навіть стукіт або просто посилюється - тоді є ймовірність, що Вам доведеться звернутися до механіку.  чи Можете ви описати шум? Є це хрускіт, вереск, свист, стукіт, скре..

Опис. Електронна система динамічної стабілізації автомобіля ESP

16.02.2017 Переглядів: 352

 Система ESP є невід'ємною частиною сучасного автомобіля. Вона грає важливу роль в забезпеченні безпеки учасників транспортного руху. Є допоміжною системою автомобіля і базується на системі ABS.  Система ESP використовує для аналізу руху транспортного засобу наступні датчики: •    Датчик кута повороту рульового колеса •    Акселерометр     Блок управління ESP порівнює кут повороту рульового колеса до показань акселерометра і якщо значе..

Опис. Заміна і натяжка ремінь гідропідсилювача керма ГУР

15.02.2017 Переглядів: 316

  Всі ми знаємо, що, крім двигуна, під капотом автомобіля є ряд допоміжних систем, включаючи кондиціонер, генератор змінного струму і гідропідсилювач керма. Схожість у них в тому, що всі вони приводяться в рух за допомогою системи шківів і ременів, які передають крутний момент до них від мотора. У ряді випадків всі допоміжні елементи приводяться в рух одним єдиним ременем, який, як правило, називають приводним. А на деяки..

Опис. Можна їхати в ремонт, якщо витекла вся рідина гідропідсилювача керма ГУР

03.12.2016 Переглядів: 695

 Як зрозуміти, що в системі ГУР мало рідини?  При появі течі гідропідсилювача керма, втрата рідини з системи проходить по одному і тому ж сценарію в кілька етапів.  Етап перший.  Якщо в бачку гідропідсилювача керма не вистачає тільки трохи рідини до нормального рівня, то при обертанні керма з під капота стане доноситися звук, схожий на виття або свербіж. Але цей звук буде чути тільки на холодному автомобілі. Кермо при цьому не повинен ставати тугим. У міру прогріву авто..

Опис. Навіщо рейках Форд (FORD) стільки пластику

26.11.2016 Переглядів: 354

 Колись Генрі Форда запитали: «Який найкращий автомобіль?», і він не замислюючись, відповів: «Новий». З тих пір його фраза була покладена в основу конструювання автомобілів Форд. Фордовци не упускали жодного шансу зробити так, щоб перша ж поломка автомобіля ставала останньою. Автомобілі Форд відрізняються тим, що їх дуже просто зібрати – деталі буквально прищелкиваются один до одного, але розібрати і полагодити автомобіль Форд, не вдаючись до агрегатним ремонту, дуже важко. І все ж ми спроб..

Опис. Заміна масла в системі гідропідсилювача керма ГУР

25.11.2016 Переглядів: 287

 Потрібна заміна масла в гідропідсилювачі керма? Якщо Так, то як часто?  Обслуговуваними вважають тільки чисто електричні системи підсилювача керма - электроусилители керма (ЭУР, электрорейки). Гідравлічні системи підсилювача керма, будь то гідропідсилювачі керма (ГУР) або комбіновані – гідроелектричні підсилювачі керма (ГЭУР), вимагають періодичного обслуговування у вигляді заміни масла.  На жаль, більшість автовиробників, так само як і виробники масел для системи ГУР, не даю..

Опис. Промивка системи гідропідсилювача керма ГУР

25.11.2016 Переглядів: 432

 У процесі експлуатації автомобіля в рідини гідропідсилювача керма накопичуються продукти зносу. В основному це мікроскопічні металеві частинки, металева стружка, яка циркулює по системі і потрапляє в насос і рейку знову і знову. Цю суспензію іноді називають «сріблянкою». Щоб побачити сріблянку потрібно посвітити ліхтариком в бачок гідропідсилювача керма і трохи перешкодити її будь-яким стрижнем. Різнокольорові сріблясті розлучення – це і є металева суспензія.  За кількістю сріблянки..

Опис. Рідини усувають течі в системі гідропідсилювача ГУР

24.11.2016 Переглядів: 321

 Є ліки від головного болю, є ліки від нервів, є ще багато ліків, і навіть є ліки від проносу! Всі вони продаються в аптеках у красивих упаковках, з усміхненими продавщицями, яскравими вітринами і навіть дзвоником на двері!  А є пляшечки, бульбашки, порошки в інших магазинах – в автозапчастинах, на бензоколонках, так само дуже красиві, і з дуже багатообіцяючими написами, наприклад: «... підходить для будь-яких систем гідропідсилювача керма, покращує роботу, не дає висохнути гумових у..

Ремонт своїми руками. Ремонт рульової рейки Ніссан Альмера (NISSAN Almera), Ніссан Прем'єра (NISSAN Primera)

24.11.2016 Переглядів: 762

 Оголошення на форумі Club-NISSAN або Nissan Primera Club (NPC): Добрий день. Я власник автомобіля Ніссан Прикладу P12 (раніше у мене була Альмера N16). Автомобіль відмінний. За такі гроші я не очікував отримати зручний та надійний автомобіль. Але чому, але чому і в Альмерії і Приклади течуть рульові рейки? Як запобігти текти рейки, як перебрати рейку своїми руками? Де купити сальники і як замінити їх? А можна замінити сальник кермової рейки на Ніссані не знімаючи рейку з автомобіля? &nbs..

Відповіді на питання. Може заклинити рульова рейка

23.11.2016 Переглядів: 610

   Нам часто задають питання: "Якщо рульова рейка почала заїдати, вона може заклинити зовсім на ходу? Я боюся їхати на машині, якщо кермо може заклинити в русі!".  У цьому питанні є великий сенс. Так, дійсно, були випадки заїдання рульової рейки, при якому водій не могли провернути кермо. Відомо навіть, що з-за різкого обважнення керма, були аварії. Що ж може статися в рульовій рейці, щоб вона заклинила?  По-перше, треба визначитися, про яку рульовій рейці йде мова..

Пропозицію. Заміна рідини ГУР і безкоштовна діагностика рульового управління

23.11.2016 Переглядів: 342

 При тривалих термінах експлуатації автомобіля необхідно проводити заміну рідини (масла) у системі ГУР. Так само заміна масла необхідна при появі металевої стружки (блискіток) робочої рідини або при зміні кольору, або її помутнінні. При виникненні характерного звуку виття з-під капота під час обертання рульового колеса або стороннього звуку під час пуску холодного машини, необхідно перевірити рівень рідини в бачку гідропідсилювача керма.  При необхідності, рідина обов'язково потрібно..

Опис. Відновлення кермової рейки з ГУР і ЭУР

23.11.2016 Переглядів: 598

 Рано чи пізно більшість власників автомобілів стикаються з проблемою виходу з ладу або не коректною роботою вузлів рульового управління. У автовласника виникає питання: відновлювати рульову рейку або купити нову.  Давайте спробуємо розібратися в цьому питанні. Як казав один відомий персонаж: «...нове воно і в Африці нове». Сперечатися з цим твердженням складно, та й не потрібно. Однак що робити, якщо світове зло і підступи импералистов не залишають шансів і вибір робиться на ко..


1 2 3 > >|
Показано 1 по 15 із 37 (всього сторінок: 3)


Популярні Статті
Ремонт кермової. Ремонт рульових рейок автомобілів АУДІ (AUDI) всіх моделей

 Сервісний Центр «Майстер Сервіс.Мелітополь» виконує якісний ремонт рульових рейок автомобілів

Ремонт кермової. Ремонт рульових рейок автомобілів МЕРСЕДЕС (MERCEDES) всіх моделей

 Сервісний Центр «Майстер Сервіс.Мелітополь» виконує якісний ремонт рульових рейок автомобілів

Проблема «Горить ЖОВТИЙ КЕРМО в автомобілі. Як усунути дану несправность?

 Якщо у Вас в авто на приборку «горить ЖОВТИЙ КЕРМО» і кермо тугий, ми Вам допоможемо! Наш Цент

Останні відгуки