Якісний ремонт рульової

Несправності рульової рейки: корозія зубів вала-рейки

 Досить рідко зустрічається несправність, що виявляється у найбільш запущених випадках. Складно уявити собі ситуацію, при якій виникне корозія, так як зуби постійно труться один об одного, перебуваючи в постійному контакті. Площа дотику зубів називають плямою контакту. Крім того, питомий тиск у зоні плями контакту досить висока, що викликає необхідність загартовування рульової рейки до твердості 50 - 65 одиниць за шкалою Роквелла. Що вказує на високу ступінь загартування.

 Для виникнення корозії необхідно присутність вологи на поверхні деталі. Приблизно півроку, а іноді й довше.

 Ще однією причиною виникнення корозії може стати тривалий простій автомобіля, що зменшує ймовірність проблеми у машин, які часто перебувають у русі, наприклад, у таксі.

У чому небезпека корозія зубів?

 Основна проблема в тому, що корозія розвивається в плямі контакту, де досить високі напруги, що зростають ще більше, що призводить до швидкого зносу. Всього через 2000-3000 кілометрів може з'явитися люфт і стукіт через іржавих зубів. Саме ж небезпечне це висока ймовірність сколювання зубів. Це стає можливим із-за нещільного прилягання деталей і як наслідок підвищення навантаження, що приводить до перевантажень. Це може призвести до повного сколу зубів і втрати керування автомобілем.

 Якщо на вашому автомобілі виявлені пошкоджені корозією зуби, то необхідно негайно прийнятий заходи. Єдиний варіант вирішення проблеми це заміна вала. Неможливо наварити або напилити зуби необхідної міцності і однорідності. Крім того, для відновлення необхідно чітко знати параметри зубів: крок, висоту, модуль. Ці дані можна отримати тільки на заводах виробниках. Особливо це актуально у випадку, якщо у вас встановлена рейка останнього покоління, де використовується змінний крок і особливий параметричний нахил.

 У разі виявлення корозії зубів, фахівці ЦРУ «ГУР+ЭУР» пропонують заміну валу-рейки. Всі інші варіанти призведуть до втрати грошей і часу, і небезпечні для вашого життя. Більшість валів-рейок у нас є в наявності.

 Орігнал статті на сайті Gidrolab 


Написать отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.
Плохо           Хорошо
Популярні Статті
Ремонт кермової. Ремонт рульових рейок автомобілів АУДІ (AUDI) всіх моделей

 Сервісний Центр «Майстер Сервіс.Мелітополь» виконує якісний ремонт рульових рейок автомобілів

Ремонт кермової. Ремонт рульових рейок автомобілів МЕРСЕДЕС (MERCEDES) всіх моделей

 Сервісний Центр «Майстер Сервіс.Мелітополь» виконує якісний ремонт рульових рейок автомобілів

Проблема «Горить ЖОВТИЙ КЕРМО в автомобілі. Як усунути дану несправность?

 Якщо у Вас в авто на приборку «горить ЖОВТИЙ КЕРМО» і кермо тугий, ми Вам допоможемо! Наш Цент

Останні відгуки