Якісний ремонт рульової

Обслуговування рульових рейок

 

Обслуговування рульових рейок

 Важливість рульових рейок ні в якому разі не можна применшувати, адже цей вузол безпосередньо впливає на керування транспортним засобом, а значить, від справної роботи даного механізму залежить безпека водія, пасажирів та інших учасників дорожнього руху.

 Таким чином, якщо в ході діагностики були виявлені найменші неполадки, ремонт рульових рейок варто проводити негайно.

 Варто сказати, що причиною виникнення несправностей може стати недбале ставлення до автомобіля, регулярні поїздки по курних і нерівних дорогах, часті заїзди на бордюри або не зниження швидкості перед перешкодами, а також тиск на газ при одночасному утриманні керма в крайньому положенні. Все це призводить до зростання навантажень на рульовий редуктор і інші деталі, а також до передчасного зносу гідропідсилювача. У таких випадках, забруднення і пробій ущільнювачів системи практично неминучий. Для того, щоб уникнути подібних проблем варто пригальмовувати перед ямами і вибоїнами, уникати їзди по трамвайних рейках, а в зимовий період після прогріву двигуна рекомендується плавно покрутити кермо, щоб розігріти олію.

 На жаль, виявити неполадки в даному елементі самостійно практично нереально, тим більше, що їх часто плутають з симптомами інших неполадок. Тим не менш, так званий «тугий кермо» або, іншими словами, складність при повороті керма, причому іноді тільки в одну сторону, шум при повороті керма або гул в гідропідсилювачі, а також витік масла є найбільш характерною ознакою пошкодження або забруднення системи. В інших випадках діагностику проводять в спеціалізованих автомайстерень на спеціальному стенді.

 Тим не менш, гарною новиною для автомобілістів буде той факт, що до повної заміни доводиться вдаватися досить рідко, частіше практикується ремонт рульових рейок. Дані послуги пропонує безліч автосервісів, в яких деталь демонтують, повністю розберуть, очищають від іржі і відшліфують, а ущільнювальні кільця і сальники замінять новими. Після завершення всіх необхідних робіт деталь знову збирають і ще раз тестують на стенді і тільки в тому випадку, якщо всі випробування були пройдені успішно на всіх режимах роботи, деталь встановлюють в автомобіль. Крім цього, після установки відремонтованої деталі, необхідно також провести прокачування всіх гідравлічних систем.

 Центр Рульового Управління «ГУР+ЭУР» виконує діагностику та ремонт рульового управління і рульових механізмів на автомобілях всіх класів (легкові, джипи, мікроавтобуси, автобуси, вантажні). Наші послуги: діагностика, ремонт та продаж рульових рейок, насосів, гідропідсилювачів ГУР, кермових редукторів, комплектуючих і ремкомплектів.


Написать отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.
Плохо           Хорошо
captcha
Популярні Статті
Проблема «Горить ЖОВТЕ КЕРМО в автомобілі. Як усунути дану несправность?

 Якщо у Вас в авто на приборці «горить ЖОВТЕ КЕРМО» та керування туге, ми Вам допомож

Послуги ремонту. Ремонт кермових рейок з ГУР гідропідсилювачем

 Центр Рульового Управління «ГУР+ЭУР» виконує якісне технічне обслуговування і ремонт ке

Проблема «Шумить рульова електро рейка (электрорейка)» на автомобілі Ауді AUDI. Як усунути цю несправність?

 Якщо у Вас в Ауді AUDI шумить рульова електро рейка (электрорейка), ми Вам допоможемо! На

Останні відгуки