Якісний ремонт рульової

Навіщо рейках Форд (FORD) стільки пластику

 Колись Генрі Форда запитали: «Який найкращий автомобіль?», і він не замислюючись, відповів: «Новий». З тих пір його фраза була покладена в основу конструювання автомобілів Форд. Фордовци не упускали жодного шансу зробити так, щоб перша ж поломка автомобіля ставала останньою. Автомобілі Форд відрізняються тим, що їх дуже просто зібрати – деталі буквально прищелкиваются один до одного, але розібрати і полагодити автомобіль Форд, не вдаючись до агрегатним ремонту, дуже важко. І все ж ми спробували. 

Заглушку сухаря рейки Форд часто зриває Не всім відомо, що на сучасних автомобілях Форд вкрай не рекомендується крутити кермо з заглушеним мотором. Спроба прикласти силу, щоб прокрутити кермо на місці без допомоги ГУР (наприклад, при буксируванні), може привести до поломки рульової рейки, а саме – видавлювання заглушки сухаря з картера.

 Справа в тому, що велика частка зусилля, яке прикладається до керма з виключеною гідравлікою, припадає на сухар. У сучасних Фордів як сам сухар, так і його заглушка (упор) зроблені з пластику. На фото - видавлена пластикова заглушка сухаря Форд Фокус-II з зірваною різьбою.

 Те ж саме трапляється, якщо у машини відмовляє насос гідропідсилювача керма, або витікає рідина із системи ГУР. Тобто у всіх випадках, коли кермо стає тугою і до нього доводиться прикладати підвищене зусилля.

 Часто до нас звертаються власники Фордів після некваліфікованого заміни рульових тяг. Сухар так само видавлює, якщо при відкручування/затягуванні рульових тяг на автомобілі, на вал-рейку прикладається надмірна крутний момент. Про те, як правильно треба прикручувати тяги читайте в замітці.

 Що робить Сервісний Центр «Майстер Сервіс. Мелітополь» (СЦ «МС.М») для вирішення проблеми з пластиковими заглушками сухарів?

 Просто змінює їх на аналогічні, але зроблені з металу. Заглушки виготовляються повнотілими з алюмінію з щільно прилеглою різьбленням. Це гарантує надійність, довговічність і герметичність конструкції.


Пластикові заглушки сухаря Форд  Металеві заглушки сухаря

 Після такої заміни рульова рейка автомобіля Форд перестає бути одноразовою і ставати надійною.

 Сервісний Центр «Майстер Сервіс. Мелітополь» (СЦ «МС.М») якісно продиагностирует ваше рульове управління, усуне неполадки і не нав'яже зайвого ремонту.

 Орігнал статті на сайті Gidrolab 


Написать отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.
Плохо           Хорошо
Популярні Статті
Ремонт кермової. Ремонт рульових рейок автомобілів АУДІ (AUDI) всіх моделей

 Сервісний Центр «Майстер Сервіс.Мелітополь» виконує якісний ремонт рульових рейок автомобілів

Проблема «Горить ЖОВТИЙ КЕРМО в автомобілі. Як усунути дану несправность?

 Якщо у Вас в авто на приборку «горить ЖОВТИЙ КЕРМО» і кермо тугий, ми Вам допоможемо! Наш Цент

Ремонт кермової. Ремонт рульових рейок автомобілів МЕРСЕДЕС (MERCEDES) всіх моделей

 Сервісний Центр «Майстер Сервіс.Мелітополь» виконує якісний ремонт рульових рейок автомобілів

Останні відгуки