Якісний ремонт рульової

Навіщо рейках Форд (FORD) стільки пластику

 Колись Генрі Форда запитали: «Який найкращий автомобіль?», і він не замислюючись, відповів: «Новий». З тих пір його фраза була покладена в основу конструювання автомобілів Форд. Фордовци не упускали жодного шансу зробити так, щоб перша ж поломка автомобіля ставала останньою. Автомобілі Форд відрізняються тим, що їх дуже просто зібрати – деталі буквально прищелкиваются один до одного, але розібрати і полагодити автомобіль Форд, не вдаючись до агрегатним ремонту, дуже важко. І все ж ми спробували. 

Заглушку сухаря рейки Форд часто зриває Не всім відомо, що на сучасних автомобілях Форд вкрай не рекомендується крутити кермо з заглушеним мотором. Спроба прикласти силу, щоб прокрутити кермо на місці без допомоги ГУР (наприклад, при буксируванні), може привести до поломки рульової рейки, а саме – видавлювання заглушки сухаря з картера.

 Справа в тому, що велика частка зусилля, яке прикладається до керма з виключеною гідравлікою, припадає на сухар. У сучасних Фордів як сам сухар, так і його заглушка (упор) зроблені з пластику. На фото - видавлена пластикова заглушка сухаря Форд Фокус-II з зірваною різьбою.

 Те ж саме трапляється, якщо у машини відмовляє насос гідропідсилювача керма, або витікає рідина із системи ГУР. Тобто у всіх випадках, коли кермо стає тугою і до нього доводиться прикладати підвищене зусилля.

 Часто до нас звертаються власники Фордів після некваліфікованого заміни рульових тяг. Сухар так само видавлює, якщо при відкручування/затягуванні рульових тяг на автомобілі, на вал-рейку прикладається надмірна крутний момент. Про те, як правильно треба прикручувати тяги читайте в замітці.

 Що робить Центр Рульового Управління «ГУР+ЭУР» (СЦ «МС.М») для вирішення проблеми з пластиковими заглушками сухарів?

 Просто змінює їх на аналогічні, але зроблені з металу. Заглушки виготовляються повнотілими з алюмінію з щільно прилеглою різьбленням. Це гарантує надійність, довговічність і герметичність конструкції.


Пластикові заглушки сухаря Форд  Металеві заглушки сухаря

 Після такої заміни рульова рейка автомобіля Форд перестає бути одноразовою і ставати надійною.

 Центр Рульового Управління «ГУР+ЭУР» (СЦ «МС.М») якісно продиагностирует ваше рульове управління, усуне неполадки і не нав'яже зайвого ремонту.

 Орігнал статті на сайті Gidrolab 


Написать отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.
Плохо           Хорошо
Популярні Статті
Проблема «Горить ЖОВТЕ КЕРМО в автомобілі. Як усунути дану несправность?

 Якщо у Вас в авто на приборці «горить ЖОВТЕ КЕРМО» та керування туге, ми Вам допомож

Послуги ремонту. Ремонт кермових рейок з ГУР гідропідсилювачем

 Центр Рульового Управління «ГУР+ЭУР» виконує якісне технічне обслуговування і ремонт ке

Проблема «Шумить рульова електро рейка (электрорейка)» на автомобілі Ауді AUDI. Як усунути цю несправність?

 Якщо у Вас в Ауді AUDI шумить рульова електро рейка (электрорейка), ми Вам допоможемо! На

Останні відгуки