Якісний ремонт рульової

Заміна і натяжка ремінь гідропідсилювача керма ГУР

  Всі ми знаємо, що, крім двигуна, під капотом автомобіля є ряд допоміжних систем, включаючи кондиціонер, генератор змінного струму і гідропідсилювач керма. Схожість у них в тому, що всі вони приводяться в рух за допомогою системи шківів і ременів, які передають крутний момент до них від мотора. У ряді випадків всі допоміжні елементи приводяться в рух одним єдиним ременем, який, як правило, називають приводним. А на деяких автомобілях система гідропідсилювача керма має свій власний ремінь. Як і всі інші гумові деталі, з плином часу ці ремені зношуються і повинні бути замінені, перш ніж вони порвуться і призведуть до іншим потенційним несправностей супутніх механічних компонентів.

 Що стосується загальних симптомів, коли прийшов час заміни ременя ГУР, то деякі з найбільш поширених ознак включають в себе визжащий шум з-під капота при запуску двигуна, або видимі тріщини на ремені, порізи або вм'ятини.

 Частина 1: Заміна ременя ГУР

 Необхідні матеріали:

·         гайковий ключ або ключ з храповим механізмом;

·         (можливо знадобиться) ліхтарик;

·         гідравлічний підйомник або оглядова яма;

·         довга плоска викрутка і також плоска викрутка;

·         проникаючі кошти (WD-40);

·         новий ремінь ГУР на заміну;

·         новий шків ременя ГУР на заміну (в деяких випадках);

·         захисні засоби: захисні окуляри і рукавички.

 Крок 1: Потрібно підняти автомобіль на підйомнику або поставити над ямою, щоб мати доступ до подкапотному простору знизу.

 Крок 2: Від'єднайте акумулятор від електроживлення автомобіля. Після того, як автомобіль був піднятий і підтримується на підйомнику або іншим чином у Вас є доступ до нього знизу, перше, що повинно бути зроблено, перш ніж замінити почати заміну ременя ГУР, це відключення електроживлення.

 Знайдіть акумулятор автомобіля і від'єднайте позитивний і негативний кабелі акумуляторної батареї, перш ніж продовжити роботу.

 Крок 3: Зніміть захист двигуна при її наявності. У залежності від марки або моделі Вашого автомобіля, Вам потрібно буде або скористатися гайковий ключ або викрутку.

 Крок 4: Якщо необхідно, спочатку від'єднайте ремінь генератора. На деяких автомобілях ремінь генератора змінного струму не дасть зняти ремінь гідропідсилювача рульового управління. Це часто зустрічається на чотирициліндрових двигунів.
Якщо це так, то зверніться до керівництва Вашого автомобіля і дотримуйтесь інструкцій щодо зняття ременя генератора. У більшості випадків Вам потрібно буде всього лише зняти ремінь, а не сам генератор, щоб отримати доступ до ременя гідропідсилювача.

 Крок 5: Знайдіть насос гідропідсилювача рульового управління. На більшості автомобілів насос гідропідсилювача рульового управління буде перебувати з боку водія в моторному відсіку. Можливо, Вам доведеться знову звернутися до схематичному позначенню агрегатів Вашої моделі авто в інструкції з експлуатації машини.

 Крок 6: Знайдіть ролик натяжителя і обприскати верхній і нижній болти "вэдэшкой" або іншим проникаючим засобом. У більшості випадків ці болти будуть дуже щільно триматися з-за корозії. Збризкайте обидва болта засобом WD-40 і дайте засобу проникнути в різьбу протягом приблизно п'яти хвилин, перш ніж продовжити.

 Крок 7: Ослабте верхній болт кріплення шківа, а потім нижній болт, використовуючи гайковий ключ. Не знімайте болти, а просто переконайтеся, що шків ходить вільно і може переміщатися вперед і назад рукою.

 

 Крок 8: Ослабте болти рульового управління тим же способом, як описано вище. Послабте верхні і нижні болти, як зазначено в попередньому кроці. Також не видаляйте їх.

 Крок 9: У багатьох випадках насос гідропідсилювача рульового управління буде щільно закріплений щільно в своєму корпусі, навіть коли ослаблені болти. Використовуйте монтування або довгий гайковий ключ, щоб чинити тиск на насос. Це дозволить послабити ремінь ще більше, і Ви зможете зняти ремінь зі шківів.

 Крок 10: Видаліть старий ремінь. Після того, як натяжний ролик і шків підсилювача керма були ослаблені, Ви повинні бути в змозі зняти старий ремінь досить легко.

 Частина 2: Установка нового ременя гідропідсилювача

 Крок 1: Встановіть новий ремінь зубами всередину на всі ролики, з яких знімали ремінь при заміні.

 Крок 2: Натягніть насос гідропідсилювача і затягніть болти. На кроці 9 ми використовували монтування, що відсунути насос рульового керування вперед, щоб послабити напругу. На цьому етапі нам потрібно виконати зворотний процес, натягуючи насос в зворотному напрямку , щоб надати натяг на шків.

 Натягніть таким чином ремінь ГУР і, не послаблюючи його, затягніть нижній болт, а потім верхній болт. Після того, як обидва болта затягнуті, послабити напругу на монтировку і перейдіть до наступного кроку.

 Крок 3: Затягніть натяжний ролик і затягніть болти. Використовуючи той же метод, що і вище, надайте тиск на натяжний ролик, поки ремінь не буде натягнутий на всіх трьох точках доступу.

 Крок 4: Встановіть все, що видаляли і знімали для доступу до ременя ГУР. Надіньте назад ремінь генератора, встановіть захист картера двигуна і підключіть кабелі акумулятора.

 Крок 5: Заведіть автомобіль. Уважно прислухайтесь до всіх звуків з-під капотного простору авто. Особливо зверніть увагу на свистячі або визжащие шуми. Якщо Ви чуєте такі звуки, вимкніть двигун і перевірте натяг ременів (ГУР і генератора, якщо знімали останній).

 Якщо Ви не чуєте ніяких симптомів, переходите до тест-драйву автомобіля протягом приблизно 10-15 кілометрів. Коли приїдете додому, відкрийте капот і знову затягніть всі болти ременя ГУР, так як при тривалій роботі двигуна після першого запуску вони могли послабитися.


Написать отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.
Плохо           Хорошо
Популярні Статті
Проблема «Горить ЖОВТЕ КЕРМО в автомобілі. Як усунути дану несправность?

 Якщо у Вас в авто на приборці «горить ЖОВТЕ КЕРМО» та керування туге, ми Вам допомож

Послуги ремонту. Ремонт кермових рейок з ГУР гідропідсилювачем

 Центр Рульового Управління «ГУР+ЭУР» виконує якісне технічне обслуговування і ремонт ке

Проблема «Шумить рульова електро рейка (электрорейка)» на автомобілі Ауді AUDI. Як усунути цю несправність?

 Якщо у Вас в Ауді AUDI шумить рульова електро рейка (электрорейка), ми Вам допоможемо! На

Останні відгуки