Якісний ремонт рульової

Відповідь на питання "Може заклинити рульова рейка"

 

Відповідь на питання. Може заклинити рульова рейка Нам часто задають питання: "Якщо рульова рейка почала заїдати, вона може заклинити зовсім на ходу? Я боюся їхати на машині, якщо кермо може заклинити в русі!".

 У цьому питанні є великий сенс. Так, дійсно, були випадки заїдання рульової рейки, при якому водій не могли провернути кермо. Відомо навіть, що з-за різкого обважнення керма, були аварії. Що ж може статися в рульовій рейці, щоб вона заклинила?

 По-перше, треба визначитися, про яку рульовій рейці йде мова. Останнім часом на багато марки автомобілів замість гідравлічних, встановлюють електричні кермові рейки. Причому вони мають різну конструкцію в залежності від марки. Але в будь-якому випадку в рульовій рейці є рейка як така. Під терміном "рейка" розуміється металева штанга або смуга металу на якій нанесені поперечні зуби. Зуби не закруглюються як на шестірні, а лежать в одній площині прямо як на звичайному гребінці. Рейка повинна здійснювати тільки поступальний рух. В парі з рейкою працює шестерня. Шестерня здійснює обертальний рух і стикається своїми зубами з зубами рейки без зазору.

 Само собою стає зрозуміло, що якщо в зуби щось потрапить, то їх заклинить. Це можуть бути будь-які уламки, осколки, сторонні предмети забуті всередині рульовій рейці, сміття з змащення, і нарешті уламки самих зубів. Осколки зубів - найнебезпечніше. Якщо зуби почали відколюватися, то вони потраплять у сусідні зуби і рейку заклинить. Причиною для сколювання зубів може бути їх неякісне виготовлення, неправильне прилягання або корозія. Корозія зубів найбільш ймовірний фактор. 

 Увага! Перед тим як рейка заклинить зовсім, вона буде довго стукати, люфтить, а кермо може довільно змінювати своє центральне положення (перестрибування зубів).

 Ще один варіант заклинювання рульових рейок пов'язаний з електричними керманичами рейками. У їх конструкції використовуються або дрібні сталеві кульки (в парі гвинт-кулькова гайка), або черв'ячна передача з пластиковими шестірнями. І там і там можливе руйнування деталей з заклинювання рульової рейки. Особливо небезпечні кульки, якщо вони неправильно зібрані і випадають з обойми.

 Крім механічного заїдання рульової рейки, описаного вище, набагато частіше трапляється гідравлічний відмова, при якому як такого заклинювання не відбувається. Натомість, зникає допомогу від гідропідсилювача керма і машина на час стає як би без гідропідсилювача. Такий кермо можна провернути, тільки приклавши зусилля. Однак якщо це сталося в повороті, то кермо може різко вибитися з рук зі всіма витікаючими наслідками.

 як резюме, потрібно відзначити, що практично завжди заклинювання рульового механізму пов'язана або з граничним зносом, або з недбалим кустарним ремонтом. Ремонтуючи рульову рейку у професіоналів, ви не ризикуєте її заклинювання.

 Якщо ви маєте проблеми з рейкою, то потрібно негайно звертатися до майстрів! Цей елемент автомобіля, так само як і гальма, є життєво важливою деталлю в прямому сенсі слова.

 Центр Рульового Управління «ГУР+ЭУР» якісно і надійно перебере вашу рульову рейку і вбереже вас від небезпеки її заклинювання і забезпечить можливість експлуатувати Ваш автомобіль ще багато років.

 Орігнал статті на сайті Gidrolab 


Написать отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.
Плохо           Хорошо
Популярні Статті
Проблема «Горить ЖОВТЕ КЕРМО в автомобілі. Як усунути дану несправность?

 Якщо у Вас в авто на приборці «горить ЖОВТЕ КЕРМО» та керування туге, ми Вам допомож

Послуги ремонту. Ремонт кермових рейок з ГУР гідропідсилювачем

 Центр Рульового Управління «ГУР+ЭУР» виконує якісне технічне обслуговування і ремонт ке

Проблема «Шумить рульова електро рейка (электрорейка)» на автомобілі Ауді AUDI. Як усунути цю несправність?

 Якщо у Вас в Ауді AUDI шумить рульова електро рейка (электрорейка), ми Вам допоможемо! На

Останні відгуки