Якісний ремонт рульової

Проблема «Горить ЖОВТИЙ КЕРМО» в АУДІ (AUDI). Як усунути дану несправность?

 Якщо у Вас в Ауді (AUDI) на приборку «горить ЖОВТИЙ КЕРМО» і кермо тугий, ми Вам допоможемо! Наш Центр Рульового Управління «ГУР+ЭУР» (ЦРУ) вирішує комплексні завдання з обслуговування та ремонту електро підсилювачів (электроусилителей) рульового управління на всіх моделях автомобілів Ауді (AUDI), у тому числі вирішуємо проблему «горить ЖОВТИЙ КЕРМО». Ми ремонтуємо будь-рульові рейки з електро підсилювачем ЭУР (електропідсилювачем).

 Комплексний підхід до кожного ремонту електро підсилювачів (электроусилителей) Ауді (AUDI) гарантує довгий термін експлуатації без проблем після ремонту. При ремонті електро підсилювача  (електропідсилювача). механічна частина рейки повністю перебирається і усуваються всі дефекти, електрика та електроніка перевіряються і все відновлюються (зпаюють і змінюються мікросхеми). Якщо немає можливості відновити компонент сайту, ми робимо його заміну фонду запчастин б/в або новими.

Ремонт. Проблема «Горить ЖОВТИЙ КЕРМО» в АУДІ (AUDI). Як усунути дану несправность? Тільки ми одні в Україні даємо гарантію на ремонт рейки з електро підсилювачем (електропідсилювачем) Ауді (AUDI) 1 рік без обмеження пробігу!

 Якщо у Вас на приборку Ауді (AUDI) загорівся значок «ЖОВТИЙ КЕРМО» і кермо став тугий (рульове керування працює в аварійному режимі), то наш ЦРУ допоможе Вам у вирішенні даної проблеми.

 Головне не панікувати та зателефонувати нам, щоб узгодити план дій щодо вирішення проблеми «горить ЖОВТИЙ КЕРМО».

При ремонті усуваємо всі дефекти рульових рейок: відсутність посилення, стуки, люфти, закушування, шуми, гули, проблеми з електронікою та ін
Вирішуємо будь-які проблеми за даними електро рейках, є всі запчастини на них (блоки управління, опорна механіка, вали, корпуса).

 

 

Ремонт. Проблема «Горить ЖОВТИЙ КЕРМО» в АУДІ (AUDI). Як усунути дану несправность? Схема вирішення проблеми «горить ЖОВТИЙ КЕРМО» в AUDI:

 1. Перевірка електроживлення автомобіля Ауді (AUDI) (заряд акумулятора, робота генератора, шлейфи з фішками) – при низькому вольтажі рейка електро підсилювача (електропідсилювача) може не працювати або працювати в аварійному режимі, можуть бути обриви ланцюга живлення рейки електро підсилювача. Перевірка робиться на клемі 30 і 15 від замка запалювання. Зазначені дії може виконати будь-автоелектрик.
 2. Робиться комп'ютерна діагностика Ауді (AUDI), щоб визначити конкретику проблеми – помилки по рульовому управлінню будуть зафіксовані в блоці №44, а також у блоках №3 і №16. За інформацією з даних блоків автомобіля можна зробити конкретні висновки про проблему. Саме при комп'ютерній діагностиці будуть визначені джерела проблеми і можна сформувати план дій щодо вирішення проблеми «ЖОВТИЙ КЕРМО».
 3. Якщо за 1 п. і п. 2 немає проблем з харчуванням, шиною CAN/FLEX-RAY і всі вимірювання вказують на проблему безпосередньо в самій рейці електро підсилювача (електропідсилювача), то електро рейка знімається з автомобіля і запускається процес комплексного ремонту рейки електро підсилювача керма.
 4. Ремонт рейки електро підсилювача (електропідсилювача) Ауді (AUDI) – повна переборка та усунення всіх дефектів в механічної частини, електрики та електроніки (блок управління і датчики). Наші фахівці знають всі проблемні місця рейок Ауді (AUDI) і варіанти їх усунення, тому Ваш автомобіль в максимально короткий період часу буде на ходу.

 

 Приклади з проблеми «горить ЖОВТИЙ КЕРМО»:

 1. Ситуація така: після заміни рульових тяг і наконечників загорівся жовтий кермо..
 2. Допоможіть будь ласка! Загорівся жовтий кермо. Помилка 00573 - Датчик моменту опору повороту G269..
 3. Горить жовтий кермо на приладовій панелі Passat B6..
 4. Загорівся жовтий кермо..
 5. Несправність ЭУР (жовтий кермо на панелі приладів)..
 6. Жовтий кермо і не заводиться, допоможіть пожалуста!!!..
 7. Терміново ДОПОМОЖІТЬ горить ESp і жовтим кермо..
 8. Блимає жовтим кермо..
 9.  

Інформація за кодами помилок DTC, пов'язаних з проблемою «горить ЖОВТИЙ КЕРМО»:

 1. 00778 - Steering Angle Sensor G85 (Датчик кута повороту керма).
 2. 00778 - Steering Angle Sensor (G85): Faulty (Датчик кута повороту керма: Неисправлен).
 3. 00778 - Steering Angle Sensor (G85): Defective (Дефектний).
 4. 00778 - Steering Angle Sensor (G85): Implausible Signal (Неправдоподібний сигнал).
 5. 00778 - Steering Angle Sensor (G85): No or Incorrect Basic Setting / Adaptation (Немає або неправильна базова настройка / адаптація).
 6. 00778 - Steering Angle Sensor (G85): Not Matched (Не узгоджено).
 7. 00778 - Steering Angle Sensor (G85): Mechanical Failure (Механічна поломка).
 8. 00778 - Steering Angle Sensor (G85): No Signal/Communication (Немає сигналу / зв'язку).
 9.  

 ЦРУ «ГУР+ЭУР» ремонтує будь-які рейки електро підсилювача (електропідсилювача) Ауді (AUDI). Діагностику та ремонт рейки електро підсилювача (електропідсилювача) Вашої Ауді (AUDI) довірте професіоналам і Ви будете задоволені.

 
 

Написать отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.
Плохо           Хорошо
Популярні Статті
Проблема «Горить ЖОВТЕ КЕРМО в автомобілі. Як усунути дану несправность?

 Якщо у Вас в авто на приборці «горить ЖОВТЕ КЕРМО» та керування туге, ми Вам допомож

Послуги ремонту. Ремонт кермових рейок з ГУР гідропідсилювачем

 Центр Рульового Управління «ГУР+ЭУР» виконує якісне технічне обслуговування і ремонт ке

Проблема «Шумить рульова електро рейка (электрорейка)» на автомобілі Ауді AUDI. Як усунути цю несправність?

 Якщо у Вас в Ауді AUDI шумить рульова електро рейка (электрорейка), ми Вам допоможемо! На

Останні відгуки