Якісний ремонт рульової

Стук в рульовій рейці. Рішення проблеми

Стукіт в рульовій рейці. Рішення проблеми

 Від справного стану автомобіля залежить комфортність їзди і безпеку водія і його пасажирів. Одним з головних агрегатів авто, відповідальний за безпечний рух, є рульова рейка, яка  призначена для забезпечення руху автомобіля в заданому напрямку. Якщо при русі, а особливо по нерівній дорозі і ямах, чути стукіт в рульовій рейці, значить у роботі даного рульового механізму з'явилися неполадки. Ігнорування таких неполадок веде до складного управління та втрати стійкості автомобіля. Необхідна термінова діагностика рульового механізму, після якої виявляється причина стукіт в рульовій рейці.

 Причини виникнення стукіт в рульовій рейці:

  • Втрата еластичності втулок рульового механізму веде до збільшення зазору в шарнірі, що веде до ослаблення з'єднання;
  • Зношені наконечники рульового механізму.
  • Наконечники натягнуті слабо, у зазор проникає бруд або пісок.
  • З-за недостатньої кількості мастила, із-за попадання сторонніх предметів в зуби.

 Для визначення причини виникнення стукіт в рульовій рейці необхідна діагностика кваліфікованих фахівців на сучасному обладнанні. В окремих випадках достатньо просто замінити деталі, що вийшли з ладу.

 Сервісний Центр «Майстер Сервіс.Мелітополь» розробив власну методику ремонту та обслуговування поломок рульового управління.

 В наявності всі запасні частини і необхідні матеріали. Набагато дешевше проводити своєчасну діагностику і техогляд, ніж проводити капітальний ремонт рульового управління.

 При ремонті рульової рейки ми висуваємо високі вимоги до якості використовуваної сировини і матеріалів. Ми комплексно підходимо до вирішення будь-якого питання реставрації і використовуємо при цьому тільки оригінальні запчастини і комплектуючі. 

 Повний і якісний ремонт рульових рейок строго відповідає технічним умовам заводів виробників (TRW, ZF, SMI, Koyo, Saginaw, Mando, Toyoda, LUK та ін) з обов'язковою заміною всіх сальників високого тиску, ущільнювальних кілець, опорних втулок і підшипників. Всі відремонтовані рульові рейки проходять обов'язкову тестову перевірку надлишковим тиском на гідравлічному стенді. Для роботи з оптовими клієнтами ми маємо потужний виробничий потенціал і виконуємо гарантійні зобов'язання в повному обсязі і в найкоротші терміни.

 


Написать отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.
Плохо           Хорошо
Популярні Статті
Проблема «Горить ЖОВТИЙ КЕРМО в автомобілі. Як усунути дану несправность?

 Якщо у Вас в авто на приборку «горить ЖОВТИЙ КЕРМО» і кермо тугий, ми Вам допоможемо! Наш Цент

Ремонт кермової. Ремонт рульових рейок автомобілів АУДІ (AUDI) всіх моделей

 Сервісний Центр «Майстер Сервіс.Мелітополь» виконує якісний ремонт рульових рейок автомобілів

Послуги ремонту. Ремонт кермових рейок з ГУР гідропідсилювачем

 Сервісний Центр «Майстер Сервіс.Мелітополь» виконує якісне технічне обслуговування і ремонт ке

Останні відгуки