Якісний ремонт рульової

Відновлення кермової рейки з ГУР і ЭУР в Україні

 Відновлення кермової рейки з ГУР і ЭУРРано чи пізно більшість власників автомобілів стикаються з проблемою виходу з ладу або не коректною роботою вузлів рульового управління. У автовласника виникає питання: відновлювати рульову рейку або купити нову.

 Давайте спробуємо розібратися в цьому питанні. Як казав один відомий персонаж: «...нове воно і в Африці нове». Сперечатися з цим твердженням складно, та й не потрібно. Однак що робити, якщо світове зло і підступи импералистов не залишають шансів і вибір робиться на користь відновлення рульової рейки.

 Відновлення - це заміна всіх зношених деталей вузла і по суті, це відновлення ресурсу рульової рейки до стану близького до стану нової.

 Для справедливості заради тут варто зробити відступ, оскільки допитливий користувач слушно зауважить, а що зуби на валах той же змінюються? Немає, при відновленні рульової рейки, масово вали і корпусні деталі не змінюються, це необхідно у виняткових випадках і, як правило, на аварійних машинах. Будь-який виробник рульових рейок закладає ресурс не в 100 тис. км., а значно більший і тому при нормальній експлуатації знос зубів або корпусних деталей природно відбувається, але не є суттєвим.

 Ґрунтуючись на досвіді, наші фахівці проведуть безкоштовну діагностику рульової рейки на автомобілі не залежно від того чи Ви будете відновлювати рульову рейку у нас чи ні, і при необхідності зроблять ремонт.

 Ми працюємо як з привезеними в ремонт рейками, так і виконуємо повний комплекс робіт, включаючи зняття-встановлення рейки на автомобіль. При цьому ми даємо гарантію 1 рік, на всі види виконуваних нами робіт.

 Сервісний Центр «Майстер Сервіс. Мелітополь» завжди може допомогти вирішити проблему з несправністю рульової рейки і провести своєчасне, кваліфіковане відновлення рульової рейки, забезпечивши можливість експлуатувати Ваш автомобіль ще багато років.

 Орігнал статті на сайті Gidrolab 


Написать отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.
Плохо           Хорошо
Популярні Статті
Ремонт кермової. Ремонт рульових рейок автомобілів АУДІ (AUDI) всіх моделей

 Сервісний Центр «Майстер Сервіс.Мелітополь» виконує якісний ремонт рульових рейок автомобілів

Проблема «Горить ЖОВТИЙ КЕРМО в автомобілі. Як усунути дану несправность?

 Якщо у Вас в авто на приборку «горить ЖОВТИЙ КЕРМО» і кермо тугий, ми Вам допоможемо! Наш Цент

Ремонт кермової. Ремонт рульових рейок автомобілів МЕРСЕДЕС (MERCEDES) всіх моделей

 Сервісний Центр «Майстер Сервіс.Мелітополь» виконує якісний ремонт рульових рейок автомобілів

Останні відгуки