Якісний ремонт рульової

Відновлення кермової рейки з ГУР і ЭУР в Україні

 Відновлення кермової рейки з ГУР і ЭУРРано чи пізно більшість власників автомобілів стикаються з проблемою виходу з ладу або не коректною роботою вузлів рульового управління. У автовласника виникає питання: відновлювати рульову рейку або купити нову.

 Давайте спробуємо розібратися в цьому питанні. Як казав один відомий персонаж: «...нове воно і в Африці нове». Сперечатися з цим твердженням складно, та й не потрібно. Однак що робити, якщо світове зло і підступи импералистов не залишають шансів і вибір робиться на користь відновлення рульової рейки.

 Відновлення - це заміна всіх зношених деталей вузла і по суті, це відновлення ресурсу рульової рейки до стану близького до стану нової.

 Для справедливості заради тут варто зробити відступ, оскільки допитливий користувач слушно зауважить, а що зуби на валах той же змінюються? Немає, при відновленні рульової рейки, масово вали і корпусні деталі не змінюються, це необхідно у виняткових випадках і, як правило, на аварійних машинах. Будь-який виробник рульових рейок закладає ресурс не в 100 тис. км., а значно більший і тому при нормальній експлуатації знос зубів або корпусних деталей природно відбувається, але не є суттєвим.

 Ґрунтуючись на досвіді, наші фахівці проведуть безкоштовну діагностику рульової рейки на автомобілі не залежно від того чи Ви будете відновлювати рульову рейку у нас чи ні, і при необхідності зроблять ремонт.

 Ми працюємо як з привезеними в ремонт рейками, так і виконуємо повний комплекс робіт, включаючи зняття-встановлення рейки на автомобіль. При цьому ми даємо гарантію 1 рік, на всі види виконуваних нами робіт.

 Сервісний Центр «Майстер Сервіс. Мелітополь» завжди може допомогти вирішити проблему з несправністю рульової рейки і провести своєчасне, кваліфіковане відновлення рульової рейки, забезпечивши можливість експлуатувати Ваш автомобіль ще багато років.

 Орігнал статті на сайті Gidrolab 


Написать отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.
Плохо           Хорошо
Популярні Статті
Проблема «Горить ЖОВТИЙ КЕРМО в автомобілі. Як усунути дану несправность?

 Якщо у Вас в авто на приборку «горить ЖОВТИЙ КЕРМО» і кермо тугий, ми Вам допоможемо! Наш Цент

Послуги ремонту. Ремонт кермових рейок з ГУР гідропідсилювачем

 Сервісний Центр «Майстер Сервіс.Мелітополь» виконує якісне технічне обслуговування і ремонт ке

Ремонт кермової. Ремонт рульових рейок автомобілів АУДІ (AUDI) всіх моделей

 Сервісний Центр «Майстер Сервіс.Мелітополь» виконує якісний ремонт рульових рейок автомобілів

Останні відгуки