Якісний ремонт рульової

Торгова марка TM " MGS " Україна

Торговая марка TM «MGS» Украина

ТМ MSG – надійні автозапчастини для вашого автомобіля.

Діяльність Сервісного Центру «Майстер Сервіс. Мелітополь» охоплює 5 напрямків у сфері техобслуговування автотранспорту. Одне з них – продаж нових агрегатів для системи рульового управління під торговою маркою MSG, заснованої в 2001 році.

Асортимент товарів нараховує більш 2000 найменувань автозапчастин для легкових та комерційних автомобілів. Кількість продукції постійно зростає, відповідаючи широкого попиту та тенденцій розвитку автопрому.

У лінійці товарів ТМ MSG представлені гідравлічні рульові рейки та насоси ГУР.

Всі автозапчастини є аналогами оригіналів і не поступаються їм за якістю. Вироби сертифіковані, виготовляються в заводських умовах з дотриманням встановлених норм та стандартів. Виробництво агрегатів MSG здійснюється в країнах Азії за італійськими технологіями.

Основні переваги продукції MSG:

  1. Висока точність виготовлення.
  2. Оптимальне співвідношення «ціна-якість».
  3. Гарантійний термін – від 6 місяців.

Чому більше 1000 покупців вже вибрали продукцію ТМ MSG

Ми знаємо, що від якості автозапчастин залежить не тільки комфорт пересування, але і життя водія і пасажирів, тому строго стежимо за процесом випуску виробів перед їх реалізацією роздрібним покупцям, торговим організаціям, автосервісам. При цьому вартість автозапчастин MSG на порядок нижче в порівнянні з оригіналами автоконцернів.

Агрегати та комплектуючі ТМ MSG продаються по всій території України і країн колишнього СНД.


Від цього виробника товарів немає.