Якісний ремонт рульової

Ремонт рульових рейок автомобілів Форд (Ford) всіх моделей

 Центр Рульового Управління «ГУР+ЭУР» виконує якісний ремонт рульових рейок автомобілів Форд (Ford) всіх моделей в Україні. Видалення стукотів, теч, люфтів, закусываний.

Вартість ремонту від 1500 грн.

На автомобілях Форд (Ford) використовуються рульові рейки оригінальної конструкції, розробленої компанією Форд. Запчастини, що використовуються на інших кермових рейках європейського виробництва, не підходять до них.

Основні проблеми з рульовою рейкою Ford

  1. Основна проблема рульової рейки Форд — це конструкція пиляків рульових тяг. При їх конструюванні компанія Форд пішла по шляху найменшого опору і спростила технологію виробництва валів-рейок, відмовившись від порожнистих валів. На практиці пильовики повинні залишатися герметичними і повітря повинне вільно перепускаться від одного пильовика в інший при рулюванні. При цьому пильовики не повинні надуватися або стискатися. Компанія Форд не пішла шляхом більшості виробників, які просвердлювали вал-рейку від одного кінця в інший, а з'єднала пильовики з допомогою спеціальної трубочки воздуховода. В принципі немає нічого неправильного в використанні цієї конструкції, однак на практиці це призвело до втрати щільності посадки пиляків і, як наслідок, до появи вологи усередині. Це, в свою чергу, призводить до корозії більшості рухливих полірованих частин валу-рейки, що врешті-решт призводить до виходу з ладу сальников.
  2. Другою проблемою рульових рейок Форд може послужити використання дешевого пластику. З нього виготовлені заглушка сухаря і сам сухар у більшої частини рульових рейок Форд. Пластик менш міцний ніж метал і може видавлюватися назовні при певних умовах. Цей дефект проявляється якщо на місці сильно крутити кермо і при цьому вийшов з ладу насос ГУР. Заглушка сухаря може зірватися, а в рейці з'явитися великий люфт. Цю проблему можна вирішити заміною пластикових деталей на металеві. 

Прийом і відправка в будь-яке місто (Київ, Запоріжжя, Дніпропетровськ, Харків, Одеса, Мелітополь, Донецьк, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Полтава, Дніпродзержинськ, Суми, Херсон, Чернігів, Кіровоград, Кременчук, Вінниця, Енергодар, Луганськ, Львів, Полтава, Черкаси, Луцьк, Рівне, Чернівці, Артемівськ, Краматорськ, Сєвєродонецьк, Житомир, Павлоград, Слов'янськ, Красноармійськ, Ізмаїл, Комсомольськ, Хмельницький, Добропілля, Первомайськ, Тернопіль, Лисичанськ, Біла Церква, Горлівка, Ужгород, Бердянськ, Дружківка, Костянтинівка, Макіївка, Виноградів, Жовті Води, Полтава, Нова Каховка, Шостка, Олександрія, Ладижин, Рубіжне, Чугуїв, Южноукраїнськ, Коростень).


Написать отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.
Плохо           Хорошо
Популярні Статті
Проблема «Горить ЖОВТЕ КЕРМО в автомобілі. Як усунути дану несправность?

 Якщо у Вас в авто на приборці «горить ЖОВТЕ КЕРМО» та керування туге, ми Вам допомож

Послуги ремонту. Ремонт кермових рейок з ГУР гідропідсилювачем

 Центр Рульового Управління «ГУР+ЭУР» виконує якісне технічне обслуговування і ремонт ке

Проблема «Шумить рульова електро рейка (электрорейка)» на автомобілі Ауді AUDI. Як усунути цю несправність?

 Якщо у Вас в Ауді AUDI шумить рульова електро рейка (электрорейка), ми Вам допоможемо! На

Останні відгуки