Якісний ремонт рульової

Авто ремонт

Авто ремонт
Заявка на діагностику

 Центр Рульового Управління «ГУР+ЭУР» (ЦРУ «ГУР+ЭУР») виконує якісний ремонт легкових автомобілів, джипів, мікроавтобусів і автобусів всіх марок і моделей. Усуваємо стуки, люфти, закушування, биття, шуми, гули та ін. дефекти рульової, ходової, двигунів, КПП.

 Гарантуємо максимальну якість обслуговування, мінімальні ціни та терміни виконання. Оптовим клієнтам (автопідприємства, маршрутки, СТО) надаються знижки і бонуси з продажу.

Ремонт рульових колонок в Україні 

 Центр Рульового Управління «ГУР+ЭУР» (ЦРУ «ГУР+ЭУР») виконує діагностику, ремонт та відновлення рульових колонок в Україні.  Індивідуальний підхід наших фахівців до Вашого автомобіля дозволяє нам максимально швидко і якісно вирішити найскладніші технічні проблеми пов'язані з ремонтом. Якість ремонту гарантуємо!

 Рульовий механізм – дуже важливий вузол в автомобілі, від його стану залежить не тільки комфортність поїздки, але і безпеку руху. Несправності в системі керування транспортним засобом проявляються в стуках, що виникають при русі по нерівному дорожньому покриттю, і експлуатувати авто з неполадками в рульовому управлінні не можна – у такому випадку терміново потрібен ремонт рульової колонки.

 При ремонті проводиться усунення стукотів і збільшених люфтів в рульовій колонці (стукіт при русі по дрібних нерівностях дороги, добре чутний в салоні і віддає в рульове колесо). Рульова колонка розбирається дефектуется, після чого усувається зазор в шліцьовому з'єднанні (телескоп) і шарнірному вузлі (рульова колонка яка має регулювання по висоті і глибині).

Несправності рульових колонок

 Стукіт в рульовій колонці виникають:

 • з-за збільшеного зазору між деталями телескопічного механізму;
 • зносу шестерних механізмів;
 • зносу опорних втулок;

 Щоб запобігти передчасному виходу з ладу механізму, необхідно періодично перевіряти стан рульової колонки. 

Ремонт або заміна рульових колонок

 У разі виявлення несправностей в механізмі у автовласника є кілька варіантів:

 • Зробити ремонт рульової колонки.
 • Зробити заміну на нову колонку.
 • Купити відновлену або б/у колонку.

 Ремонт проводиться в тому випадку, якщо є можливість відновити колонку – вузол відновленню підлягає. 

 Заходи, що виконуються при ремонті рульової колонки:

 • Первинна діагностика рульової колонки на предмет люфтів.
 • Розбірка та дефектація комплектуючих рульової колонки.
 • Операції з відновлення комплектуючих колонки (шлицевая внутрішня і зовнішня).
 • Заміна шестерень і направляючих втулок рульової колонки.
 • Ремонт корпусу рульової колонки (при необхідності).
 • Збірка рульової колонки.

 Вартість ремонту залежить від стану рульової колонки. При розрахунку ремонту після деффектации вузла можливі додаткові витрати, пов'язані із заміною вузлів при їх непридатності. Ремонт, в середньому, займає декілька годин, в залежності від стану вузла. Дотримуються всі стандарти якості та надається гарантія на всі види обслуговування.

 У деяких випадках дешевше замінити рульову колонку, ніж займатися її ремонтом. Заміну при бажанні можна зробити своїми руками, все залежить від уміння водія і конструктивної складності автомобіля. Але сам ремонт механізму слід довірити фахівцям – робота вимагає певного досвіду, максимальної акуратності і уважності. Центр Рульового Управління «ГУР+ЭУР» (ЦРУ «ГУР+ЭУР») виконує діагностику, ремонт та відновлення рульових колонок в Україні.  

Ціни на послуги ремонту рульових колонок

1 Зняття + Установка рульової колонки (в залежності від складності робіт і часу) 500-1500
2 Ремонт рульової колонки (без зняття/установки) 500-2500 *

 

* При розрахунку ремонту після дефектації вузла можливі додаткові витрати, пов'язані із заміною дорогих комплектуючих при їх непридатності.

 Гарантія 12 місяців без обмеження пробігу.

 Прийом і відправка в будь-яке місто України будь-якою транспортною компанією (Нова Пошта, Інтайм, Гюнсел, САТ, Делівері, Автолюкс, Нічний Експрес і ін), маршрутними автобусами або ж/д.