Якісний ремонт рульової

Ремонт амортизаторів та амортизаційних стійок на будь-які автомобілі

Можливі несправності стійок амортизатора і варіанти їх виявлення

Українські дороги серйозне випробування для Вашого автомобіля, і в першу чергу дістається підвісці. Важливою частиною підвіски є амортизатори і стійки, який доводиться часто ремонтувати. Це складний вузол, що з'єднує кузов автомобіля і колеса. Він відповідає за утримання ваги автомобіля і підтримку правильної орієнтації коліс. На них припадає основне навантаження при поїздці на автомобілі. І тому іноді виникає необхідність в ремонті амортизаторів і стійок. Розглянемо основні ознаки несправності виникають в процесі експлуатації:

 • вільне переміщення штока в циліндрі;
 • сторонній звук виникає при розтягуванні або натисканні на амортизатор;
 • наявність масляних потьоків на стійці або амортизаторі.

Визначити несправності Ви можете в сервісі на стенді або самостійно. Після візуального огляду можете скористатися одним із способів діагностики:

 1. Для визначення працездатності пристрою необхідно докласти зусиль на всі чотири амортизатори. Здійснити це можна шляхом послідовного натискання на крило або бампер автомобіля. Якщо все в порядку, то автомобіль швидко прийде в початкове положення. Якщо ж існує проблема, то автомобіль буде здійснювати коливання навіть без вашого впливу.
 2. Перевірити наявність течі олії. Для такої перевірки ви можете вивернути колесо максимально убік і перевірити наявність масла на стійках. Такий огляд також можна здійснити з ями.

При виявленні поломки Ви можете звернутися в наш сервісний Центр «Майстер Сервіс. Мелітополь» для подальшого ремонту амортизатора або стійки амортизатора. Якщо ж Ви нічого не виявили самостійно, але є проблеми, можете приїхати до нас на діагностику.

Ремонт амортизатора або стійки в сервісному Центр «Майстер Сервіс» в Україні

Іноді зручніше купити новий амортизатор, ніж ремонтувати старий. Однак є випадки, в яких ремонт більш вигідний:

 1. Ремонт і модернізація «невдалих» варіантів амортизаторів для деяких автомобілів. В деяких моделях машин заводські пристрою швидко виходять з ладу і стоять при цьому досить недешево. І навіть якщо Ви проведете заміну, немає ніякої гарантії, що новий пристрій прослужить довго. У цьому випадку можна звернутися до фахівців для усунення недоробок виробників і невеликих технічних поліпшень.
 2. Ремонт дорогих амортизаторів. Для деяких автомобілів ремонт амортизаторів вийде істотно дешевше, ніж покупка нового. Тим більше, що завжди можна отримати гарантію від СТО.

Центр Рульового Управління «ГУР+ЭУР» пропонує повну діагностику амортизаторів і стійок, з подальшим комплексним ремонтом, який полягає в заміні зношених деталей і наступних роботах:

·  Демонтаж та подальше розбирання;

·  Промивка і дефектація основних елементів стійки;

·  Заміна зношених деталей;

·  Промивка з подальшим закатыванием стійки;

·  Закачування масла і (або) газу;

·  Монтаж амортизатора на машину.

Після проведення ремонту ви отримаєте працездатну деталь в найкоротші терміни. Також це дозволить Вам заощадити кошти.

Деякі особливості відновлення:

 1. Ремонтувати краще парами два задніх і два передніх. Можна ремонтувати і один, але це може привести до швидкої повторної поломки одного з амортизаторів, внаслідок нерівномірності навантаження.
 2. Використання оригінальних комплектуючих і якісних витратних матеріалів (сальники, масло, газ для закачування в амортизатори). Це суттєво впливає на термін служби.
 3. Для деяких марок авто потрібно залучати до ремонту професійного токаря, щоб відремонтувати спочатку нерозбірні пристрою.
 4. Звертайте увагу на якісний монтаж-демонтаж амортизаторів. Це дозволить уникнути проблем у подальшому.

Ремонт амортизатора або стійки амортизатора здійснюється з використанням нового обладнання і спеціальних інструментів. Відновлені пристрої проходять випробування на стенді при робочих навантаженнях. Після перевірки Ви отримуєте гарантію. 

 

Центр Рульового Управління «ГУР+ЭУР» — Професійний ремонт амортизаторів та амортизаційних стійок автомобілів всіх моделей. Гарантія якості, мінімальні терміни ремонту, низькі ціни


Написать отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.
Плохо           Хорошо
captcha
Популярні Статті
Проблема «Горить ЖОВТЕ КЕРМО в автомобілі. Як усунути дану несправность?

 Якщо у Вас в авто на приборці «горить ЖОВТЕ КЕРМО» та керування туге, ми Вам допомож

Послуги ремонту. Ремонт кермових рейок з ГУР гідропідсилювачем

 Центр Рульового Управління «ГУР+ЭУР» виконує якісне технічне обслуговування і ремонт ке

Проблема «Шумить рульова електро рейка (электрорейка)» на автомобілі Ауді AUDI. Як усунути цю несправність?

 Якщо у Вас в Ауді AUDI шумить рульова електро рейка (электрорейка), ми Вам допоможемо! На

Останні відгуки