Якісний ремонт рульової

Ремонт насосів гідропідсилювача ГУР і ЭГУР на будь-які автомобілі

 Центр Рульового Управління «ГУР+ЭУР» виконує якісне технічне обслуговування і ремонт насосів гідропідсилювача ГУР і ЭГУР для автомобілів вітчизняних і зарубіжних марок всіх класів (легкові, джипи, мікроавтобуси, автобуси і вантажні).

 Наші майстри виконають комплексну діагностику вашого автомобіля і у разі виявлення дефектів в насосі гідропідсилювача ГУР і ЭГУР зроблять ремонт несправного насоса або замінити на новий.

 Наші фахівці мають великий досвід ремонту насосів гідропідсилювача ГУР і ЭГУР:

 • Ремонт насоса гідропідсилювача ГУР з усуненням течі та гулов (діагностика, розбірка та дефектація, ремонт вала, майданчиків, ротора в зборі, заміна ущільнень, направляючих втулок, збірка, діагностика).
 • Ремонт насоса гідропідсилювача ЭГУР з усуненням течі та гулов (діагностика, розбірка та дефектація, ремонт гідравліки, ремонт електрики та електроніки, заміна ущільнень, направляючих втулок, збірка, діагностика).

Ремонт насосів гідропідсилювача ГУР і ЭГУР для автомобілів Під ремонтом насоса гідропідсилювача ГУР і ЭГУР розуміють комплекс заходів, спрямованих на відновлення працездатності і справності насоса. Крім ремонту, необхідно проводити якісне технічне обслуговування насоса гідропідсилювача ГУР і ЭГУР при експлуатації автомобіля, що подовжує термін його роботи.

 При ремонті насос гідропідсилювача повністю розбирається на складові запчастини, які ретельно очищаються, всі підшипники і ущільнювачі замінюються на нові. Проводиться перевірка всіх комплектуючих на відповідність технічним вимогам. Видаляється корозія і вироблення, вал перевіряється на биття і проводиться діагностика стану усіх майданчиків і ротора в зборі.

 

 

 Заходи, що виконуються при ремонті насоса гідропідсилювача ГУР і ЭГУР:

 • Первинна діагностика насоса.
 • Розбірка та дефектація комплектуючих насоса.
 • Ремонт вала (шліфування, проточування, полірування, хромування).
 • Ремонт ротора і роторного кільця насоса (при необхідності).
 • Ремонт корпусу насоса (при необхідності).
 • Ремонт клапанного механізму.
 • Заміна ущільнень, направляючих втулок.
 • Складання насоса.
 • Контрольна діагностика рульової.

 РЕМОНТ НАСОСА ГІДРОПІДСИЛЮВАЧА ГУР "СТАНДАРТ"

 1. гідравлічний Насос ГУР від 700грн (повна переборка з ремонтом внутрішніх вузлів, заміною р/к, діагностикою на стенді).
 2. Насос ГУР електро-гідравлічний від 1000грн (повна переборка з ремонтом внутрішніх вузлів, заміною р/к, діагностикою на стенді).

 Вартість ремонту залежить від стану насоса ГУР. При розрахунку ремонту після деффектации вузла можливі додаткові витрати, пов'язані із заміною вузлів при їх непридатності. Ремонт, в середньому, займає декілька годин, в залежності від стану вузла. Дотримуються всі стандарти якості та надається гарантія на всі види обслуговування.

 За бажанням замовника, можлива заміна кермових тяг, пиляків і наконечників. У нас також можна придбати комплектуючі та ремкомплекти до насосів гідропідсилювача ГУР і ЭГУР для будь-яких авто.

 Ми проводимо ремонт та обслуговування насосів гідропідсилювача ГУР і ЭГУР на вітчизняні та іноземні автомобілі, а ціна наших послуг завжди приваблива і конкурентоспроможна. Своєчасне і якісне обслуговування насоса гідропідсилювача ГУР і ЭГУР необхідно довіряти професіоналам. Надійність і великий термін експлуатації збережуть Ваші фінанси. Звертайтеся до нас, і Ви обов'язково залишитеся задоволені!

 Всі ремонти насоса гідропідсилювача ГУР і ЭГУР виконуються в мінімальні терміни і за низькими цінами. Форма оплати будь-яка. Оптовим клієнтам (автопідприємства, маршрутки, СТО) надаються знижки і бонуси з продажу.

 Для інформації: чи Знаєте Ви, що реставрується насос ГУР служить набагато довше, ніж придбаний на розбиранні? Чи знаєте Ви, що гарантія на відремонтовані вузли і агрегати може досягати від 6 до 24 місяців? Чи Вам дадуть таку гарантію на б/в або нову запчастину, китайського походження?

 Центр Рульового Управління «ГУР+ЭУР» — Професійний ремонт насосів гідропідсилювача ГУР і ЭГУР автомобілів всіх моделей. Гарантія якості, мінімальні терміни ремонту, низькі ціни


Написать отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.
Плохо           Хорошо
captcha
Популярні Статті
Проблема «Горить ЖОВТЕ КЕРМО в автомобілі. Як усунути дану несправность?

 Якщо у Вас в авто на приборці «горить ЖОВТЕ КЕРМО» та керування туге, ми Вам допомож

Послуги ремонту. Ремонт кермових рейок з ГУР гідропідсилювачем

 Центр Рульового Управління «ГУР+ЭУР» виконує якісне технічне обслуговування і ремонт ке

Проблема «Шумить рульова електро рейка (электрорейка)» на автомобілі Ауді AUDI. Як усунути цю несправність?

 Якщо у Вас в Ауді AUDI шумить рульова електро рейка (электрорейка), ми Вам допоможемо! На

Останні відгуки