Якісний ремонт рульової

Ремонт насосів гідропідсилювача ГУР і ЭГУР на будь-які автомобілі

 Сервісний Центр «Майстер Сервіс.Мелітополь» виконує якісне технічне обслуговування і ремонт насосів гідропідсилювача ГУР і ЭГУР для автомобілів вітчизняних і зарубіжних марок всіх класів (легкові, джипи, мікроавтобуси, автобуси і вантажні).

 Наші майстри виконають комплексну діагностику вашого автомобіля і у разі виявлення дефектів в насосі гідропідсилювача ГУР і ЭГУР зроблять ремонт несправного насоса або замінити на новий.

 Наші фахівці мають великий досвід ремонту насосів гідропідсилювача ГУР і ЭГУР:

 • Ремонт насоса гідропідсилювача ГУР з усуненням течі та гулов (діагностика, розбірка та дефектація, ремонт вала, майданчиків, ротора в зборі, заміна ущільнень, направляючих втулок, збірка, діагностика).
 • Ремонт насоса гідропідсилювача ЭГУР з усуненням течі та гулов (діагностика, розбірка та дефектація, ремонт гідравліки, ремонт електрики та електроніки, заміна ущільнень, направляючих втулок, збірка, діагностика).

Ремонт насосів гідропідсилювача ГУР і ЭГУР для автомобілів Під ремонтом насоса гідропідсилювача ГУР і ЭГУР розуміють комплекс заходів, спрямованих на відновлення працездатності і справності насоса. Крім ремонту, необхідно проводити якісне технічне обслуговування насоса гідропідсилювача ГУР і ЭГУР при експлуатації автомобіля, що подовжує термін його роботи.

 При ремонті насос гідропідсилювача повністю розбирається на складові запчастини, які ретельно очищаються, всі підшипники і ущільнювачі замінюються на нові. Проводиться перевірка всіх комплектуючих на відповідність технічним вимогам. Видаляється корозія і вироблення, вал перевіряється на биття і проводиться діагностика стану усіх майданчиків і ротора в зборі.

 

 

 Заходи, що виконуються при ремонті насоса гідропідсилювача ГУР і ЭГУР:

 • Первинна діагностика насоса.
 • Розбірка та дефектація комплектуючих насоса.
 • Ремонт вала (шліфування, проточування, полірування, хромування).
 • Ремонт ротора і роторного кільця насоса (при необхідності).
 • Ремонт корпусу насоса (при необхідності).
 • Ремонт клапанного механізму.
 • Заміна ущільнень, направляючих втулок.
 • Складання насоса.
 • Контрольна діагностика рульової.

 РЕМОНТ НАСОСА ГІДРОПІДСИЛЮВАЧА ГУР "СТАНДАРТ"

 1. гідравлічний Насос ГУР від 700грн (повна переборка з ремонтом внутрішніх вузлів, заміною р/к, діагностикою на стенді).
 2. Насос ГУР електро-гідравлічний від 1000грн (повна переборка з ремонтом внутрішніх вузлів, заміною р/к, діагностикою на стенді).

 Вартість ремонту залежить від стану насоса ГУР. При розрахунку ремонту після деффектации вузла можливі додаткові витрати, пов'язані із заміною вузлів при їх непридатності. Ремонт, в середньому, займає декілька годин, в залежності від стану вузла. Дотримуються всі стандарти якості та надається гарантія на всі види обслуговування.

 За бажанням замовника, можлива заміна кермових тяг, пиляків і наконечників. У нас також можна придбати комплектуючі та ремкомплекти до насосів гідропідсилювача ГУР і ЭГУР для будь-яких авто.

 Ми проводимо ремонт та обслуговування насосів гідропідсилювача ГУР і ЭГУР на вітчизняні та іноземні автомобілі, а ціна наших послуг завжди приваблива і конкурентоспроможна. Своєчасне і якісне обслуговування насоса гідропідсилювача ГУР і ЭГУР необхідно довіряти професіоналам. Надійність і великий термін експлуатації збережуть Ваші фінанси. Звертайтеся до нас, і Ви обов'язково залишитеся задоволені!

 Всі ремонти насоса гідропідсилювача ГУР і ЭГУР виконуються в мінімальні терміни і за низькими цінами. Форма оплати будь-яка. Оптовим клієнтам (автопідприємства, маршрутки, СТО) надаються знижки і бонуси з продажу.

 Для інформації: чи Знаєте Ви, що реставрується насос ГУР служить набагато довше, ніж придбаний на розбиранні? Чи знаєте Ви, що гарантія на відремонтовані вузли і агрегати може досягати від 6 до 24 місяців? Чи Вам дадуть таку гарантію на б/в або нову запчастину, китайського походження?

 Сервісний Центр «Майстер Сервіс. Мелітополь» — Професійний ремонт насосів гідропідсилювача ГУР і ЭГУР автомобілів всіх моделей. Гарантія якості, мінімальні терміни ремонту, низькі ціни


Написать отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.
Плохо           Хорошо
Популярні Статті
Проблема «Горить ЖОВТИЙ КЕРМО в автомобілі. Як усунути дану несправность?

 Якщо у Вас в авто на приборку «горить ЖОВТИЙ КЕРМО» і кермо тугий, ми Вам допоможемо! Наш Цент

Ремонт кермової. Ремонт рульових рейок автомобілів АУДІ (AUDI) всіх моделей

 Сервісний Центр «Майстер Сервіс.Мелітополь» виконує якісний ремонт рульових рейок автомобілів

Послуги ремонту. Ремонт кермових рейок з ГУР гідропідсилювачем

 Сервісний Центр «Майстер Сервіс.Мелітополь» виконує якісне технічне обслуговування і ремонт ке

Останні відгуки