Якісний ремонт рульової

Ремонт рульових рейок механічних (без гідропідсилювача) на будь-які автомобілі

 Центр Рульового Управління «ГУР+ЭУР» виконує якісне технічне обслуговування та ремонт рульових рейок механічних (без гідропідсилювача) для автомобілів вітчизняних і зарубіжних марок всіх класів (легкові, джипи, мікроавтобуси, автобуси і вантажні). Наші майстри виконають комплексну діагностику вашого автомобіля і у разі виявлення дефектів в рульовій рейці механічної (без гідропідсилювача) проводиться ремонт несправної кермової рейки або заміна на нову.

 Наші фахівці з гідравліки мають великий досвід ремонту кермових рейок механічних (без гідропідсилювача):

 • Ремонт рульової рейки без гидроусилителея ГУР з усуненням стукотів (діагностика, розбірка та дефектація, ремонт штока, заміна ущільнень, направляючих втулок, збірка, діагностика).
 • Ремонт рульової рейки без гидроусилителея ГУР з ремонтом корпусу (діагностика, розбірка та дефектація, ремонт корпуса, ремонт штока, заміна ущільнень, направляючих втулок, збірка, діагностика).
 • Ремонт рульової рейки без гідропідсилювачем ГУР з заміною червяного валу/корпусу/штока (діагностика, розбірка та дефектація, заміна черв'ячного вала/корпусу/штока, заміна великих вузлів, заміна ущільнень, направляючих втулок, збірка, діагностика).

 Під ремонтом рульової рейки без гідропідсилювача ГУР (механічна) розуміють комплекс заходів, спрямованих на відновлення працездатності і справності рульової рейки. Крім ремонту, необхідно проводити якісне технічне обслуговування рульової рейки без гідропідсилювача ГУР (механічна) при експлуатації автомобіля, що подовжує термін її роботи.

 При ремонті рульова рейка без гідропідсилювача ГУР (механічна) повністю розбирається на складові запчастини, які ретельно очищаються, всі підшипники і ущільнювачі замінюються на нові. Проводиться перевірка всіх комплектуючих рульової рейки на відповідність технічним вимогам. Зі штока рейки видаляється корозія, вал перевіряється на биття і проводиться діагностика стану зубчастого зачеплення.

 Заходи, що виконуються при ремонті рульової рейки механічної (без гідропідсилювачем ГУР):

 • Первинна діагностика рульової рейки.
 • Розбірка та дефектація комплектуючих рульової рейки.
 • Ремонт штока (рихтування/балансування, шліфування, полірування, хромування).
 • Заміна ущільнень, направляючих втулок.
 • Ремонт черв'ячного механізму (при необхідності).
 • Ремонт корпусу рульової рейки (при необхідності).
 • Збірка рульової рейки.
 • Контрольна діагностика рульової.

 Ми проводимо ремонт та обслуговування рульових рейок без гідропідсилювача ГУР (механічна) на вітчизняні та іноземні автомобілі, а ціна наших послуг завжди приваблива і конкурентоспроможна. Своєчасне і якісне обслуговування рульової рейки без гідропідсилювача ГУР (механічна) необхідно довіряти професіоналам. Надійність і великий термін експлуатації збережуть Ваші. Звертайтеся до нас, і Ви обов'язково залишитеся задоволені!

 Для швидкого ремонту кермових рейок без гідропідсилювача ГУР (механічна) в наявності завжди є обмінний фонд на Mercedes (Мерседес), Ford (Форд), Volkswagen (Фольксваген/Фольцваген), AUDI (Ауді), BMW (БМВ), Chevrolet (Шевроле), Citroen (Сітроен), Сhrysler (Крайслер), Daewoo (Дэу), Dodge (Додж), Fiat (Фіат), Honda (Хонда), Hyundai (Хюндай/Хундай), Infinity (Інфініті), Jeep (Джип), KIA (Кіа), Land Rover (Ленд Ровер), Lexus (Лексус), Mitsubishi (Міцубісі/Мітсубіші), Nissan (Нісан/Нісан), Peugeot (Пежо), Renault (Рено), Seat (Сеат), Skoda (Шкода), Subaru (Субару), Suzuki (Сузукі), Toyota (Тойота), Volvo (Вольво), Volga (Волга).

 За бажанням замовника, можлива заміна кермових тяг, пиляків і наконечників. Ремонт, в середньому, займає декілька годин, в залежності від його стану. У нас можна придбати комплектуючі та ремкомплекти до кермових рейках без гідропідсилювача ГУР (механічна) для будь-яких авто.

 Всі ремонти рульових рейок без гідропідсилювача ГУР виконуються в мінімальні терміни і за низькими цінами. Форма оплати будь-яка.

 Оптовим клієнтам (автопідприємства, маршрутки, СТО) надаються знижки і бонуси з продажу.

 Дотримуються всі стандарти якості та надається гарантія на всі види обслуговування.

 Центр Рульового Управління «ГУР+ЭУР» — Професійний ремонт рульових рейок механічних (без гідропідсилювача) автомобілів всіх моделей. Гарантія якості, мінімальні терміни ремонту, низькі ціни


Написать отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.
Плохо           Хорошо
captcha
Популярні Статті
Проблема «Горить ЖОВТЕ КЕРМО в автомобілі. Як усунути дану несправность?

 Якщо у Вас в авто на приборці «горить ЖОВТЕ КЕРМО» та керування туге, ми Вам допомож

Послуги ремонту. Ремонт кермових рейок з ГУР гідропідсилювачем

 Центр Рульового Управління «ГУР+ЭУР» виконує якісне технічне обслуговування і ремонт ке

Проблема «Шумить рульова електро рейка (электрорейка)» на автомобілі Ауді AUDI. Як усунути цю несправність?

 Якщо у Вас в Ауді AUDI шумить рульова електро рейка (электрорейка), ми Вам допоможемо! На

Останні відгуки