Якісний ремонт рульової

Ремонт кермових редукторів без гідропідсилювача ГУР (механічних) на будь-які автомобілі

Можливі поломки рульового редуктора і варіанти їх усунення

Сервісний Центр «Майстер Сервіс. Мелітополь» проводить якісний ремонт кермового редуктора для всіх марок автомобілів в Україні. У комплекс послуг входить: зняття рульового редуктора, ремонт і подальша установка на автомобіль, в разі доставки автомобіля в наш сервісний центр. Ви також можете вислати неробочий рульової редуктор нам і після ремонту отримати його через служби доставки. Основні проблеми з пристроєм:

 1. Текти рідини (масла) з рульового редуктора. Виявити цей варіант несправності досить просто: поява «важкого» ходу керма автомобіля під час водіння або натікання калюжі масла під машиною у разі тривалої стоянки. Для визначення причин несправності редуктора його розміщують на стенді і перевіряють при тиску до 160 атмосфер. У ході діагностики виявляються несправності. Найчастіше вони проявляються у вигляді течі сальников або корозії металу на валу. Якщо спостерігається механічне пошкодження поверхні вала, то проводиться шліфування валу, а потім газо-термонапыление до початкових розмірів.
 2. Стук, з «віддачею» в кермо. «Віддача» відчувається під час руху автомобіля. Основною причиною поломки є механічні пошкодження або зношення упорного підшипника. Ремонт полягає в заміні зношеної деталі і подальшої діагностики і регулювання на спеціалізованому стенді.
 3. Люфт рульового редуктора. Проявляється у вигляді люфту рульового колеса машини. Ремонт полягає в заміні зношених деталей хрестовини рульової колонки або ремонті самого редуктора. Після цього здійснюється регулювання та діагностика на стенді. Е

Якщо у Вас проявилася одна з проблем, зазначених вище настав час для ремонту рульового редуктора. В цьому Вам допоможуть фахівці сервісного Центру «Майстер Сервіс. Мелітополь»!

Ремонт кермового редуктора в Сервісному Центрі «Майстер Сервіс. Мелітополь» в Україні

Сервісний Центр «Майстер Сервіс. Мелітополь» пропонує повну діагностику рульового редуктора і подальший комплексний ремонт, який полягає в заміні зношених деталей і наступних роботах:

 • Шліфування основного валу і валу розподільника тиску;
 • Заміна втулки, сальников, гумових і тефлонові ущільнювачів;
 • Запуск і діагностика на стенді.

У процесі ремонту рульового редуктора використовуємо тільки оригінальні комплектуючі. Повна вартість ремонту залежить від моделі редуктора і ступеня зносу його деталей. Процес ремонту включає в себе:

 • діагностику;
 • розбір вузла, з подальшою дефектовкой;
 • перевірка фахівцями сервісу пристрою на відповідність нормам виробників;
 • чищення деталей;
 • заміна зносилися комплектуючих (сальники, втулки, ущільнювачі).
 • перевірка вала редуктора, при наявності корозії, на биття;
 • перевірка якості зубчастого зачеплення, завмер майстрами кульок черв'ячного зачеплення первинного валу.
 • збір і перевірка пристрою на стенді.

Ремонт здійснюється з використанням нового обладнання і спеціальних інструментів. Відновлений рульової редуктор проходить випробування на стенді при робочих навантаженнях. Після перевірки Ви отримуєте гарантію на кермовий редуктор. 

Сервісний Центр «Майстер Сервіс. Мелітополь» — Професійний ремонт кермових редукторів без гідропідсилювача ГУР (механічних) автомобілів всіх моделей. Гарантія якості, мінімальні терміни ремонту, низькі ціни.


Написать отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.
Плохо           Хорошо
Популярні Статті
Ремонт кермової. Ремонт рульових рейок автомобілів АУДІ (AUDI) всіх моделей

 Сервісний Центр «Майстер Сервіс.Мелітополь» виконує якісний ремонт рульових рейок автомобілів

Проблема «Горить ЖОВТИЙ КЕРМО в автомобілі. Як усунути дану несправность?

 Якщо у Вас в авто на приборку «горить ЖОВТИЙ КЕРМО» і кермо тугий, ми Вам допоможемо! Наш Цент

Ремонт кермової. Ремонт рульових рейок автомобілів МЕРСЕДЕС (MERCEDES) всіх моделей

 Сервісний Центр «Майстер Сервіс.Мелітополь» виконує якісний ремонт рульових рейок автомобілів

Останні відгуки