Якісний ремонт рульової

Ремонт кермових редукторів з гідропідсилювачем ГУР на будь-які автомобілі

 Центр Рульового Управління «ГУР+ЭУР» виконує якісне технічне обслуговування і ремонт кермових редукторів з гідропідсилювачем ГУР для автомобілів вітчизняних і зарубіжних марок всіх класів (легкові, джипи, мікроавтобуси, автобуси і вантажні).

 Наші майстри виконають комплексну діагностику вашого автомобіля та в разі виявлення дефектів у кермовому редукторі проводиться ремонт несправного редуктора або заміна на новий.

 Наші фахівці з гідравліки мають великий досвід ремонту кермових редукторів з гідропідсилювачем ГУР:

 • Ремонт кермового редуктора з гідропідсилювачем ГУР з усуненням течі та стукотів (діагностика на стенді, розбірка та дефектація, ремонт валів, заміна сальників, гумових і тефлонові ущільнень, збірка, діагностика на стенді).
 • Ремонт кермового редуктора з гідропідсилювачем ГУР з ремонтом розподільного механізму (діагностика на стенді, розбірка та дефектація, ремонт розподільного механізму, ремонт валів, заміна сальників, гумових і тефлонові ущільнень, збірка, діагностика на стенді).
 • Ремонт кермового редуктора з гідропідсилювачем ГУР з ремонтом корпусу (діагностика на стенді, розбірка та дефектація, ремонт корпуса, ремонт валів, заміна сальників, гумових і тефлонові ущільнень, збірка, діагностика на стенді).
 • Ремонт рулевоого редуктора з гідропідсилювачем ГУР з заміною розподільного механізму/корпусу/штока (діагностика на стенді, розбірка та дефектація, заміна розподільного механізму/корпусу/штока, заміна великих вузлів, заміна сальників, гумових і тефлонові ущільнень, збірка, діагностика на стенді).

 Ремонт кермових редукторів з гідропідсилювачем ГУРПід ремонтом рульового редуктора з гідропідсилювачем ГУР розуміють комплекс заходів, спрямованих на відновлення працездатності і справності рульової рейки. Крім ремонту, необхідно проводити якісне технічне обслуговування рульового редуктора при експлуатації автомобіля, що подовжує термін її роботи.

 При ремонті рульової редуктор з гідропідсилювачем ГУР повністю розбирається на складові запчастини, які ретельно очищаються, всі підшипники і ущільнювачі замінюються на нові. Проводиться перевірка всіх комплектуючих редуктора на відповідність технічним вимогам. З валів редуктора видаляється корозія і проводиться діагностика стану зубчастого зачеплення. При необхідності ремонтується розподільчий механізм або корпус редуктора. Після ремонту рульової редуктор з гідропідсилювачем ГУР обов'язково перевіряється на випробувальному стенді на герметичність, створюване максимальний тиск під навантаженням і перепускание рідини ГУР.

 Заходи, що виконуються при ремонті рульового редуктора з гідропідсилювачем ГУР:

 • Первинна діагностика на стенді на предмет визначення течі та правильності перепусканія рідини ГУР.
 • Розбірка та дефектація комплектуючих редуктора.
 • Ремонт валів (рихтування/балансування, шліфування, полірування, хромування).
 • Заміна сальників, гумових і тефлонові ущільнень.
 • Ремонт розподільного механізму (при необхідності).
 • Ремонт корпусу (при необхідності).
 • Складання рульового редуктора.
 • Контрольна діагностика редуктора на стенді на герметичність, створюване максимальний тиск під навантаженням і перепускание рідини ГУР.

 РЕМОНТ КЕРМОВОГО РЕДУКТОРА З ГУР "СТАНДАРТ"

 1. Редуктори з ГУР від 1000грн (повна переборка з ремонтом валів, клапанного механізму, розподільного механізму, заміною р/к, діагностикою на стенді).

 Вартість ремонту залежить від стану рульового редуктора. При розрахунку ремонту після деффектации вузла можливі додаткові витрати, пов'язані із заміною вузлів при їх непридатності. Ремонт, в середньому, займає декілька годин, в залежності від стану вузла. Дотримуються всі стандарти якості та надається гарантія на всі види обслуговування.

 За бажанням замовника, можлива заміна кермових тяг, пиляків і наконечників. У нас також можна придбати комплектуючі та ремкомплекти до кермових редукторів з гідропідсилювачем ГУР для будь-яких авто.

 Ми проводимо ремонт та обслуговування кермових редукторів з гідропідсилювачем ГУР на вітчизняні та іноземні автомобілі, а ціна наших послуг завжди приваблива і конкурентоспроможна. Своєчасне і якісне обслуговування рульового редуктора необхідно довіряти професіоналам. Надійність і великий термін експлуатації збережуть Ваші гроші. Звертайтеся до нас, і Ви обов'язково залишитеся задоволені!

 Для швидкого ремонту кермових редукторів з гідропідсилювачем ГУР в наявності завжди є обмінний фонд на Mercedes (Мерседес), Ford (Форд), Volkswagen (Фольксваген/Фольцваген), AUDI (Ауді), BMW (БМВ), Chevrolet (Шевроле), Citroen (Сітроен), Сhrysler (Крайслер), Daewoo (Дэу), Dodge (Додж), Fiat (Фіат), Honda (Хонда), Hyundai (Хюндай/Хундай), Infinity (Інфініті), Jeep (Джип), KIA (Кіа), Land Rover (Ленд Ровер), Lexus (Лексус), Mitsubishi (Міцубісі/Мітсубіші), Nissan (Нісан/Нісан), Peugeot (Пежо), Renault (Рено), Seat (Сеат), Skoda (Шкода), Subaru (Субару), Suzuki (Сузукі), Toyota (Тойота), Volvo (Вольво), Volga (Волга).

 Всі ремонти кермових редукторів з гідропідсилювачем ГУР виконуються в мінімальні терміни і за низькими цінами. Форма оплати будь-яка.

 Оптовим клієнтам (автопідприємства, маршрутки, СТО) надаються знижки і бонуси з продажу.

 Дотримуються всі стандарти якості та надається гарантія на всі види обслуговування.

 Для інформації: чи Знаєте Ви, що реставрується рульової редуктор з ГУР служить набагато довше, ніж придбаний на розбиранні? Чи знаєте Ви, що гарантія на відремонтовані вузли і агрегати може досягати від 6 до 24 місяців? Чи Вам дадуть таку гарантію на б/в або нову запчастину, китайського походження?

 Центр Рульового Управління «ГУР+ЭУР» — Професійний ремонт кермових редукторів з гідропідсилювачем ГУР автомобілів всіх моделей. Гарантія якості, мінімальні терміни ремонту, низькі ціни


Написать отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.
Плохо           Хорошо
captcha
Популярні Статті
Проблема «Горить ЖОВТЕ КЕРМО в автомобілі. Як усунути дану несправность?

 Якщо у Вас в авто на приборці «горить ЖОВТЕ КЕРМО» та керування туге, ми Вам допомож

Послуги ремонту. Ремонт кермових рейок з ГУР гідропідсилювачем

 Центр Рульового Управління «ГУР+ЭУР» виконує якісне технічне обслуговування і ремонт ке

Проблема «Шумить рульова електро рейка (электрорейка)» на автомобілі Ауді AUDI. Як усунути цю несправність?

 Якщо у Вас в Ауді AUDI шумить рульова електро рейка (электрорейка), ми Вам допоможемо! На

Останні відгуки