Якісний ремонт рульової

Ремонт кермових редукторів з гідропідсилювачем ГУР на будь-які автомобілі

 Сервісний Центр «Майстер Сервіс.Мелітополь» виконує якісне технічне обслуговування і ремонт кермових редукторів з гідропідсилювачем ГУР для автомобілів вітчизняних і зарубіжних марок всіх класів (легкові, джипи, мікроавтобуси, автобуси і вантажні).

 Наші майстри виконають комплексну діагностику вашого автомобіля та в разі виявлення дефектів у кермовому редукторі проводиться ремонт несправного редуктора або заміна на новий.

 Наші фахівці з гідравліки мають великий досвід ремонту кермових редукторів з гідропідсилювачем ГУР:

 • Ремонт кермового редуктора з гідропідсилювачем ГУР з усуненням течі та стукотів (діагностика на стенді, розбірка та дефектація, ремонт валів, заміна сальників, гумових і тефлонові ущільнень, збірка, діагностика на стенді).
 • Ремонт кермового редуктора з гідропідсилювачем ГУР з ремонтом розподільного механізму (діагностика на стенді, розбірка та дефектація, ремонт розподільного механізму, ремонт валів, заміна сальників, гумових і тефлонові ущільнень, збірка, діагностика на стенді).
 • Ремонт кермового редуктора з гідропідсилювачем ГУР з ремонтом корпусу (діагностика на стенді, розбірка та дефектація, ремонт корпуса, ремонт валів, заміна сальників, гумових і тефлонові ущільнень, збірка, діагностика на стенді).
 • Ремонт рулевоого редуктора з гідропідсилювачем ГУР з заміною розподільного механізму/корпусу/штока (діагностика на стенді, розбірка та дефектація, заміна розподільного механізму/корпусу/штока, заміна великих вузлів, заміна сальників, гумових і тефлонові ущільнень, збірка, діагностика на стенді).

 Ремонт кермових редукторів з гідропідсилювачем ГУРПід ремонтом рульового редуктора з гідропідсилювачем ГУР розуміють комплекс заходів, спрямованих на відновлення працездатності і справності рульової рейки. Крім ремонту, необхідно проводити якісне технічне обслуговування рульового редуктора при експлуатації автомобіля, що подовжує термін її роботи.

 При ремонті рульової редуктор з гідропідсилювачем ГУР повністю розбирається на складові запчастини, які ретельно очищаються, всі підшипники і ущільнювачі замінюються на нові. Проводиться перевірка всіх комплектуючих редуктора на відповідність технічним вимогам. З валів редуктора видаляється корозія і проводиться діагностика стану зубчастого зачеплення. При необхідності ремонтується розподільчий механізм або корпус редуктора. Після ремонту рульової редуктор з гідропідсилювачем ГУР обов'язково перевіряється на випробувальному стенді на герметичність, створюване максимальний тиск під навантаженням і перепускание рідини ГУР.

 Заходи, що виконуються при ремонті рульового редуктора з гідропідсилювачем ГУР:

 • Первинна діагностика на стенді на предмет визначення течі та правильності перепусканія рідини ГУР.
 • Розбірка та дефектація комплектуючих редуктора.
 • Ремонт валів (рихтування/балансування, шліфування, полірування, хромування).
 • Заміна сальників, гумових і тефлонові ущільнень.
 • Ремонт розподільного механізму (при необхідності).
 • Ремонт корпусу (при необхідності).
 • Складання рульового редуктора.
 • Контрольна діагностика редуктора на стенді на герметичність, створюване максимальний тиск під навантаженням і перепускание рідини ГУР.

 РЕМОНТ КЕРМОВОГО РЕДУКТОРА З ГУР "СТАНДАРТ"

 1. Редуктори з ГУР від 1000грн (повна переборка з ремонтом валів, клапанного механізму, розподільного механізму, заміною р/к, діагностикою на стенді).

 Вартість ремонту залежить від стану рульового редуктора. При розрахунку ремонту після деффектации вузла можливі додаткові витрати, пов'язані із заміною вузлів при їх непридатності. Ремонт, в середньому, займає декілька годин, в залежності від стану вузла. Дотримуються всі стандарти якості та надається гарантія на всі види обслуговування.

 За бажанням замовника, можлива заміна кермових тяг, пиляків і наконечників. У нас також можна придбати комплектуючі та ремкомплекти до кермових редукторів з гідропідсилювачем ГУР для будь-яких авто.

 Ми проводимо ремонт та обслуговування кермових редукторів з гідропідсилювачем ГУР на вітчизняні та іноземні автомобілі, а ціна наших послуг завжди приваблива і конкурентоспроможна. Своєчасне і якісне обслуговування рульового редуктора необхідно довіряти професіоналам. Надійність і великий термін експлуатації збережуть Ваші гроші. Звертайтеся до нас, і Ви обов'язково залишитеся задоволені!

 Для швидкого ремонту кермових редукторів з гідропідсилювачем ГУР в наявності завжди є обмінний фонд на Mercedes (Мерседес), Ford (Форд), Volkswagen (Фольксваген/Фольцваген), AUDI (Ауді), BMW (БМВ), Chevrolet (Шевроле), Citroen (Сітроен), Сhrysler (Крайслер), Daewoo (Дэу), Dodge (Додж), Fiat (Фіат), Honda (Хонда), Hyundai (Хюндай/Хундай), Infinity (Інфініті), Jeep (Джип), KIA (Кіа), Land Rover (Ленд Ровер), Lexus (Лексус), Mitsubishi (Міцубісі/Мітсубіші), Nissan (Нісан/Нісан), Peugeot (Пежо), Renault (Рено), Seat (Сеат), Skoda (Шкода), Subaru (Субару), Suzuki (Сузукі), Toyota (Тойота), Volvo (Вольво), Volga (Волга).

 Всі ремонти кермових редукторів з гідропідсилювачем ГУР виконуються в мінімальні терміни і за низькими цінами. Форма оплати будь-яка.

 Оптовим клієнтам (автопідприємства, маршрутки, СТО) надаються знижки і бонуси з продажу.

 Дотримуються всі стандарти якості та надається гарантія на всі види обслуговування.

 Для інформації: чи Знаєте Ви, що реставрується рульової редуктор з ГУР служить набагато довше, ніж придбаний на розбиранні? Чи знаєте Ви, що гарантія на відремонтовані вузли і агрегати може досягати від 6 до 24 місяців? Чи Вам дадуть таку гарантію на б/в або нову запчастину, китайського походження?

 Сервісний Центр «Майстер Сервіс. Мелітополь» — Професійний ремонт кермових редукторів з гідропідсилювачем ГУР автомобілів всіх моделей. Гарантія якості, мінімальні терміни ремонту, низькі ціни


Написать отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.
Плохо           Хорошо
Популярні Статті
Ремонт кермової. Ремонт рульових рейок автомобілів АУДІ (AUDI) всіх моделей

 Сервісний Центр «Майстер Сервіс.Мелітополь» виконує якісний ремонт рульових рейок автомобілів

Проблема «Горить ЖОВТИЙ КЕРМО в автомобілі. Як усунути дану несправность?

 Якщо у Вас в авто на приборку «горить ЖОВТИЙ КЕРМО» і кермо тугий, ми Вам допоможемо! Наш Цент

Ремонт кермової. Ремонт рульових рейок автомобілів МЕРСЕДЕС (MERCEDES) всіх моделей

 Сервісний Центр «Майстер Сервіс.Мелітополь» виконує якісний ремонт рульових рейок автомобілів

Останні відгуки