Якісний ремонт рульової

Ремонт кермових рейок з електропідсилювачем ЭУР на будь-які автомобілі

 Сервісний Центр «Майстер Сервіс.Мелітополь» виконує якісне технічне обслуговування і ремонт кермових рейок з електропідсилювачем ЭУР для автомобілів вітчизняних і зарубіжних марок всіх класів (легкові, джипи, мікроавтобуси, автобуси і вантажні).

 Наші майстри виконають комплексну діагностику вашого автомобіля і у разі виявлення дефектів в рульовій рейці з електропідсилювачем ЭУР проводиться ремонт несправної кермової рейки або заміна на нову.

 Наші фахівці мають великий досвід ремонту кермових рейок з електропідсилювачем ЭУР:

 • Ремонт кермової рейки з електропідсилювачем ЭУР з усуненням стукотів (діагностика, розбірка та дефектація, ремонт штока, заміна ущільнень, направляючих втулок, збірка, діагностика).
 • Ремонт кермової рейки з електропідсилювачем ЭУР з ремонтом корпусу (діагностика, розбірка та дефектація, ремонт корпуса, ремонт штока, заміна ущільнень, направляючих втулок, збірка, діагностика).
 • Ремонт кермової рейки з електропідсилювачем ЭУР з заміною червяного валу/корпусу/штока (діагностика, розбірка та дефектація, заміна черв'ячного вала/корпусу/штока, заміна великих вузлів, заміна ущільнень, направляючих втулок, збірка, діагностика).

 Під ремонт кермової рейки з електропідсилювачем ЭУР розуміють комплекс заходів, спрямованих на відновлення працездатності і справності рульової рейки. Крім ремонту, необхідно проводити якісне технічне обслуговування кермової рейки з електропідсилювачем ЭУР при експлуатації автомобіля, що подовжує термін її роботи.

 При ремонті рульова рейка з електропідсилювачем ЭУР повністю розбирається на складові запчастини, які ретельно очищаються, всі підшипники і ущільнювачі замінюються на нові. Проводиться перевірка всіх комплектуючих рульової рейки на відповідність технічним вимогам. Зі штока рейки видаляється корозія, вал перевіряється на биття і проводиться діагностика стану зубчастого зачеплення.

 Заходи, що виконуються при ремонті рульової рейки з електропідсилювачем ЭУР:

 • Первинна діагностика рульової рейки.
 • Розбірка та дефектація комплектуючих рульової рейки.
 • Ремонт штока (рихтування/балансування, шліфування, полірування, хромування).
 • Заміна ущільнень, направляючих втулок.
 • Ремонт черв'ячного механізму (при необхідності).
 • Ремонт корпусу рульової рейки (при необхідності).
 • Збірка рульової рейки.
 • Контрольна діагностика рульової.

 РЕМОНТ КЕРМОВОЇ РЕЙКИ З ЭУР "СТАНДАРТ"

 1. Рейки з ЭУР 500-1000грн (повна переборка з ремонтом штока, заміною р/к) + рульової колонки при необхідності 500-1000грн.

 Вартість ремонту залежить від стану рульової рейки. При розрахунку ремонту після деффектации вузла можливі додаткові витрати, пов'язані із заміною вузлів при їх непридатності. Ремонт, в середньому, займає декілька годин, в залежності від стану вузла. Дотримуються всі стандарти якості та надається гарантія на всі види обслуговування.

 За бажанням замовника, можлива заміна кермових тяг, пиляків і наконечників. Ремонт, в середньому, займає декілька годин, в залежності від його стану. У нас також можна придбати комплектуючі та ремкомплекти до кермових рейок з електропідсилювачем ЭУР для будь-яких авто.

 Ми проводимо ремонт та обслуговування кермових рейок з електропідсилювачем ЭУР на вітчизняні та іноземні автомобілі, а ціна наших послуг завжди приваблива і конкурентоспроможна. Своєчасне і якісне обслуговування кермової рейки з електропідсилювачем ЭУР необхідно довіряти професіоналам. Надійність і великий термін експлуатації збережуть Ваші гроші. Звертайтеся до нас, і Ви обов'язково залишитеся задоволені!

 Всі ремонти кермових рейок з електропідсилювачем ЭУР виконуються в мінімальні терміни і за низькими цінами. Форма оплати будь-яка.

 Оптовим клієнтам (автопідприємства, маршрутки, СТО) надаються знижки і бонуси з продажу.

 Дотримуються всі стандарти якості та надається гарантія на всі види обслуговування.

 Сервісний Центр «Майстер Сервіс. Мелітополь» — Професійний ремонт кермових рейок з електропідсилювачем ЭУР автомобілів всіх моделей. Гарантія якості, мінімальні терміни ремонту, низькі ціни


Написать отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.
Плохо           Хорошо
Популярні Статті
Проблема «Горить ЖОВТИЙ КЕРМО в автомобілі. Як усунути дану несправность?

 Якщо у Вас в авто на приборку «горить ЖОВТИЙ КЕРМО» і кермо тугий, ми Вам допоможемо! Наш Цент

Ремонт кермової. Ремонт рульових рейок автомобілів АУДІ (AUDI) всіх моделей

 Сервісний Центр «Майстер Сервіс.Мелітополь» виконує якісний ремонт рульових рейок автомобілів

Послуги ремонту. Ремонт кермових рейок з ГУР гідропідсилювачем

 Сервісний Центр «Майстер Сервіс.Мелітополь» виконує якісне технічне обслуговування і ремонт ке

Останні відгуки