Якісний ремонт рульової

Ремонт кермових рейок з електропідсилювачем ЭУР на будь-які автомобілі

 Центр Рульового Управління «ГУР+ЭУР» виконує якісне технічне обслуговування і ремонт кермових рейок з електропідсилювачем ЭУР для автомобілів вітчизняних і зарубіжних марок всіх класів (легкові, джипи, мікроавтобуси, автобуси і вантажні).

 Наші майстри виконають комплексну діагностику вашого автомобіля і у разі виявлення дефектів в рульовій рейці з електропідсилювачем ЭУР проводиться ремонт несправної кермової рейки або заміна на нову.

 Наші фахівці мають великий досвід ремонту кермових рейок з електропідсилювачем ЭУР:

 • Ремонт кермової рейки з електропідсилювачем ЭУР з усуненням стукотів (діагностика, розбірка та дефектація, ремонт штока, заміна ущільнень, направляючих втулок, збірка, діагностика).
 • Ремонт кермової рейки з електропідсилювачем ЭУР з ремонтом корпусу (діагностика, розбірка та дефектація, ремонт корпуса, ремонт штока, заміна ущільнень, направляючих втулок, збірка, діагностика).
 • Ремонт кермової рейки з електропідсилювачем ЭУР з заміною червяного валу/корпусу/штока (діагностика, розбірка та дефектація, заміна черв'ячного вала/корпусу/штока, заміна великих вузлів, заміна ущільнень, направляючих втулок, збірка, діагностика).

 Під ремонт кермової рейки з електропідсилювачем ЭУР розуміють комплекс заходів, спрямованих на відновлення працездатності і справності рульової рейки. Крім ремонту, необхідно проводити якісне технічне обслуговування кермової рейки з електропідсилювачем ЭУР при експлуатації автомобіля, що подовжує термін її роботи.

 При ремонті рульова рейка з електропідсилювачем ЭУР повністю розбирається на складові запчастини, які ретельно очищаються, всі підшипники і ущільнювачі замінюються на нові. Проводиться перевірка всіх комплектуючих рульової рейки на відповідність технічним вимогам. Зі штока рейки видаляється корозія, вал перевіряється на биття і проводиться діагностика стану зубчастого зачеплення.

 Заходи, що виконуються при ремонті рульової рейки з електропідсилювачем ЭУР:

 • Первинна діагностика рульової рейки.
 • Розбірка та дефектація комплектуючих рульової рейки.
 • Ремонт штока (рихтування/балансування, шліфування, полірування, хромування).
 • Заміна ущільнень, направляючих втулок.
 • Ремонт черв'ячного механізму (при необхідності).
 • Ремонт корпусу рульової рейки (при необхідності).
 • Збірка рульової рейки.
 • Контрольна діагностика рульової.

 РЕМОНТ КЕРМОВОЇ РЕЙКИ З ЭУР "СТАНДАРТ"

 1. Рейки з ЭУР 500-1000грн (повна переборка з ремонтом штока, заміною р/к) + рульової колонки при необхідності 500-1000грн.

 Вартість ремонту залежить від стану рульової рейки. При розрахунку ремонту після деффектации вузла можливі додаткові витрати, пов'язані із заміною вузлів при їх непридатності. Ремонт, в середньому, займає декілька годин, в залежності від стану вузла. Дотримуються всі стандарти якості та надається гарантія на всі види обслуговування.

 За бажанням замовника, можлива заміна кермових тяг, пиляків і наконечників. Ремонт, в середньому, займає декілька годин, в залежності від його стану. У нас також можна придбати комплектуючі та ремкомплекти до кермових рейок з електропідсилювачем ЭУР для будь-яких авто.

 Ми проводимо ремонт та обслуговування кермових рейок з електропідсилювачем ЭУР на вітчизняні та іноземні автомобілі, а ціна наших послуг завжди приваблива і конкурентоспроможна. Своєчасне і якісне обслуговування кермової рейки з електропідсилювачем ЭУР необхідно довіряти професіоналам. Надійність і великий термін експлуатації збережуть Ваші гроші. Звертайтеся до нас, і Ви обов'язково залишитеся задоволені!

 Всі ремонти кермових рейок з електропідсилювачем ЭУР виконуються в мінімальні терміни і за низькими цінами. Форма оплати будь-яка.

 Оптовим клієнтам (автопідприємства, маршрутки, СТО) надаються знижки і бонуси з продажу.

 Дотримуються всі стандарти якості та надається гарантія на всі види обслуговування.

 Центр Рульового Управління «ГУР+ЭУР» — Професійний ремонт кермових рейок з електропідсилювачем ЭУР автомобілів всіх моделей. Гарантія якості, мінімальні терміни ремонту, низькі ціни


Написать отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.
Плохо           Хорошо
captcha
Популярні Статті
Проблема «Горить ЖОВТЕ КЕРМО в автомобілі. Як усунути дану несправность?

 Якщо у Вас в авто на приборці «горить ЖОВТЕ КЕРМО» та керування туге, ми Вам допомож

Послуги ремонту. Ремонт кермових рейок з ГУР гідропідсилювачем

 Центр Рульового Управління «ГУР+ЭУР» виконує якісне технічне обслуговування і ремонт ке

Проблема «Шумить рульова електро рейка (электрорейка)» на автомобілі Ауді AUDI. Як усунути цю несправність?

 Якщо у Вас в Ауді AUDI шумить рульова електро рейка (электрорейка), ми Вам допоможемо! На

Останні відгуки