Якісний ремонт рульової

Ремонт кермової рейки з гідропідсилювачем ГУР на будь-які автомобілі

 Сервісний Центр «Майстер Сервіс.Мелітополь» виконує якісне технічне обслуговування і ремонт кермової рейки з гідропідсилювачем ГУР для автомобілів вітчизняних і зарубіжних марок всіх класів (легкові, джипи, мікроавтобуси, автобуси і вантажні).

 Наші майстри виконають комплексну діагностику вашого автомобіля та в разі виявлення дефектів у кермової рейки з гідропідсилювачем ГУР проводиться ремонт несправної кермової рейки або заміна на нову.

 Наші фахівці з гідравліки мають великий досвід ремонту кермових рейок з гідропідсилювачем ГУР:

 • Ремонт кермової рейки з гідропідсилювачем ГУР з усуненням течі та стукотів (діагностика на стенді, розбірка та дефектація, ремонт штока, заміна сальників, гумових і тефлонові ущільнень, направляючих втулок, збірка, діагностика на стенді).
 • Ремонт кермової рейки з гідропідсилювачем ГУР з ремонтом розподільного механізму (діагностика на стенді, розбірка та дефектація, ремонт розподільного механізму, ремонт штока, заміна сальників, гумових і тефлонові ущільнень, направляючих втулок, збірка, діагностика на стенді).
 • Ремонт кермової рейки з гідропідсилювачем ГУР з ремонтом корпусу (діагностика на стенді, розбірка та дефектація, ремонт корпуса, ремонт штока, заміна сальників, гумових і тефлонові ущільнень, направляючих втулок, збірка, діагностика на стенді).
 • Ремонт кермової рейки з гідропідсилювачем ГУР з заміною розподільного механізму/корпусу/штока (діагностика на стенді, розбірка та дефектація, заміна розподільного механізму/корпусу/штока, заміна великих вузлів, заміна сальників, гумових і тефлонові ущільнень, направляючих втулок, збірка, діагностика на стенді).

 Ремонт кермової рейки з гідропідсилювачем ГУРПід ремонтом кермової рейки з гідропідсилювачем ГУР розуміють комплекс заходів, спрямованих на відновлення працездатності і справності рульової рейки. Крім ремонту, необхідно проводити якісне технічне обслуговування кермової рейки з гідропідсилювачем ГУР при експлуатації автомобіля, що подовжує термін її роботи.

 При ремонті рульова рейка з гідропідсилювачем ГУР повністю розбирається на складові запчастини, які ретельно очищаються, всі підшипники і ущільнювачі замінюються на нові. Проводиться перевірка всіх комплектуючих рульової рейки на відповідність технічним вимогам. Зі штока рейки видаляється корозія, вал перевіряється на биття і проводиться діагностика стану зубчастого зачеплення. При необхідності ремонтується розподільчий механізм або корпус рейки (гільзовка). Після ремонту рульова рейка з гідропідсилювачем ГУР обов'язково перевіряється на випробувальному стенді на герметичність, створюване максимальний тиск під навантаженням і перепускание рідини ГУР в обидві порожнини робочого циліндра рульової рейки.

 Заходи, що виконуються при ремонті кермової рейки з гідропідсилювачем ГУР:

 • Первинна діагностика рульової рейки на стенді на предмет визначення течі та правильності перепусканія рідини ГУР в обидві порожнини робочого циліндра рульової рейки.
 • Розбірка та дефектація комплектуючих рульової рейки.
 • Ремонт штока рульової рейки (рихтування/балансування, шліфування, полірування, хромування).
 • Заміна сальників, гумових і тефлонові ущільнень, направляючих втулок рульової рейки.
 • Ремонт розподільного механізму рульової рейки (при необхідності).
 • Ремонт корпусу рульової рейки (при необхідності).
 • Збірка рульової рейки.
 • Контрольна діагностика рульової рейки на стенді на герметичність, створюване максимальний тиск під навантаженням і перепускание рідини ГУР в обидві порожнини робочого циліндра рульової рейки.

 РЕМОНТ КЕРМОВОЇ РЕЙКИ З ГУР "СТАНДАРТ"

 1. Рейки з ГУР від 1500грн (повна переборка з ремонтом штока, заміною р/к, діагностикою на стенді).

 Вартість ремонту залежить від стану рульової рейки. При розрахунку ремонту після деффектации вузла можливі додаткові витрати, пов'язані із заміною вузлів при їх непридатності. Ремонт, в середньому, займає декілька годин, в залежності від стану вузла. Дотримуються всі стандарти якості та надається гарантія на всі види обслуговування.

 За бажанням замовника, можлива заміна кермових тяг, пиляків і наконечників. У нас також можна придбати комплектуючі та ремкомплекти до кермових рейок з гідропідсилювачем ГУР для будь-яких авто.

 Ми проводимо ремонт та обслуговування кермової рейки з гідропідсилювачем ГУР на вітчизняні та іноземні автомобілі, а ціна наших послуг завжди приваблива і конкурентоспроможна. Своєчасне і якісне обслуговування кермової рейки з гідропідсилювачем ГУР необхідно довіряти професіоналам. Надійність і великий термін експлуатації збережуть Ваші гроші. Звертайтеся до нас, і Ви обов'язково залишитеся задоволені!

 Для швидкого ремонту кермових рейок з гідропідсилювачем ГУР в наявності завжди є обмінний фонд на Mercedes (Мерседес), Ford (Форд), Volkswagen (Фольксваген/Фольцваген), AUDI (Ауді), BMW (БМВ), Chevrolet (Шевроле), Citroen (Сітроен), Сhrysler (Крайслер), Daewoo (Дэу), Dodge (Додж), Fiat (Фіат), Honda (Хонда), Hyundai (Хюндай/Хундай), Infinity (Інфініті), Jeep (Джип), KIA (Кіа), Land Rover (Ленд Ровер), Lexus (Лексус), Mitsubishi (Міцубісі/Мітсубіші), Nissan (Нісан/Нісан), Peugeot (Пежо), Renault (Рено), Seat (Сеат), Skoda (Шкода), Subaru (Субару), Suzuki (Сузукі), Toyota (Тойота), Volvo (Вольво), Volga (Волга).

 Всі ремонти кермової рейки з гідропідсилювачем ГУР виконуються в мінімальні терміни і за низькими цінами. Форма оплати будь-яка.

 Оптовим клієнтам (автопідприємства, маршрутки, СТО) надаються знижки і бонуси з продажу.

 Дотримуються всі стандарти якості та надається гарантія на всі види обслуговування.

 Для інформації: чи Знаєте Ви, що реставрована рульова рейка служить набагато довше, ніж придбаний на розбиранні? Чи знаєте Ви, що гарантія на відремонтовані вузли і агрегати може досягати від 6 до 24 місяців? Чи Вам дадуть таку гарантію на б/в або нову запчастину, китайського походження?

 Сервісний Центр «Майстер Сервіс. Мелітополь» — Професійний ремонт кермової рейки з гідропідсилювачем ГУР автомобілів всіх моделей. Гарантія якості, мінімальні терміни ремонту, низькі ціни


Написать отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.
Плохо           Хорошо
Популярні Статті
Проблема «Горить ЖОВТИЙ КЕРМО в автомобілі. Як усунути дану несправность?

 Якщо у Вас в авто на приборку «горить ЖОВТИЙ КЕРМО» і кермо тугий, ми Вам допоможемо! Наш Цент

Ремонт кермової. Ремонт рульових рейок автомобілів АУДІ (AUDI) всіх моделей

 Сервісний Центр «Майстер Сервіс.Мелітополь» виконує якісний ремонт рульових рейок автомобілів

Послуги ремонту. Ремонт кермових рейок з ГУР гідропідсилювачем

 Сервісний Центр «Майстер Сервіс.Мелітополь» виконує якісне технічне обслуговування і ремонт ке

Останні відгуки