Якісний ремонт рульової

Ремонт рульових тяг і наконечників на будь-які автомобілі

 Центр Рульового Управління «ГУР+ЭУР» виконує якісне технічне обслуговування та ремонт рульових тяг і наконечників для автомобілів вітчизняних і зарубіжних марок всіх класів (легкові, джипи, мікроавтобуси, автобуси і вантажні).

Ремонт, відновлення, реставрація важелів, кульових опор, рульових тяг і наконечників

 Ми виробляємо відновлення (ремонт) кульових опор, рульових наконечників, рульових тяг і стійок амортизаторів, використовуючи імпортне обладнання, що дозволяє провести реставрацію агрегату і наблизити ефект від реставрації до якості заводської деталі. Наші фахівці виробництва мають великий досвід ремонту вузлів.

 Відновлення кульової опори набирає дуже велику популярність, особливо серед власників автомобілів, на яких встановлені важелі в зборі з кульовий, ціна якого іноді досягає 100$. Ціна відновлення одного такого елемента орієнтир 200грн.

 Відновлення рульових тяг і рульових наконечників відбувається за тим же принципом що і кульових опор. Наближаючи агрегат до заводського стану. Що дозволяє нам давати гарнтию на виконану роботу.

 Центр Рульового Управління «ГУР+ЭУР» (СЦ «МС.М») також виробляє відновлення поперечних рульових тяг на вантажні автомобілі і спец.техніку

Центр Рульового Управління «ГУР+ЭУР» — Професійний ремонт рульових тяг і наконечників автомобілів всіх моделей. Гарантія якості, мінімальні терміни ремонту, низькі ціни


Написать отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.
Плохо           Хорошо
captcha
Популярні Статті
Проблема «Горить ЖОВТЕ КЕРМО в автомобілі. Як усунути дану несправность?

 Якщо у Вас в авто на приборці «горить ЖОВТЕ КЕРМО» та керування туге, ми Вам допомож

Послуги ремонту. Ремонт кермових рейок з ГУР гідропідсилювачем

 Центр Рульового Управління «ГУР+ЭУР» виконує якісне технічне обслуговування і ремонт ке

Проблема «Шумить рульова електро рейка (электрорейка)» на автомобілі Ауді AUDI. Як усунути цю несправність?

 Якщо у Вас в Ауді AUDI шумить рульова електро рейка (электрорейка), ми Вам допоможемо! На

Останні відгуки