Якісний ремонт рульової

Ремонт рульових тяг і наконечників на будь-які автомобілі

 Сервісний Центр «Майстер Сервіс.Мелітополь» виконує якісне технічне обслуговування та ремонт рульових тяг і наконечників для автомобілів вітчизняних і зарубіжних марок всіх класів (легкові, джипи, мікроавтобуси, автобуси і вантажні).

Ремонт, відновлення, реставрація важелів, кульових опор, рульових тяг і наконечників

 Ми виробляємо відновлення (ремонт) кульових опор, рульових наконечників, рульових тяг і стійок амортизаторів, використовуючи імпортне обладнання, що дозволяє провести реставрацію агрегату і наблизити ефект від реставрації до якості заводської деталі. Наші фахівці виробництва мають великий досвід ремонту вузлів.

 Відновлення кульової опори набирає дуже велику популярність, особливо серед власників автомобілів, на яких встановлені важелі в зборі з кульовий, ціна якого іноді досягає 100$. Ціна відновлення одного такого елемента орієнтир 200грн.

 Відновлення рульових тяг і рульових наконечників відбувається за тим же принципом що і кульових опор. Наближаючи агрегат до заводського стану. Що дозволяє нам давати гарнтию на виконану роботу.

 Сервісний Центр «Майстер Сервіс.Мелітополь» (СЦ «МС.М») також виробляє відновлення поперечних рульових тяг на вантажні автомобілі і спец.техніку

Сервісний Центр «Майстер Сервіс. Мелітополь» — Професійний ремонт рульових тяг і наконечників автомобілів всіх моделей. Гарантія якості, мінімальні терміни ремонту, низькі ціни


Написать отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.
Плохо           Хорошо
Популярні Статті
Проблема «Горить ЖОВТИЙ КЕРМО в автомобілі. Як усунути дану несправность?

 Якщо у Вас в авто на приборку «горить ЖОВТИЙ КЕРМО» і кермо тугий, ми Вам допоможемо! Наш Цент

Ремонт кермової. Ремонт рульових рейок автомобілів АУДІ (AUDI) всіх моделей

 Сервісний Центр «Майстер Сервіс.Мелітополь» виконує якісний ремонт рульових рейок автомобілів

Послуги ремонту. Ремонт кермових рейок з ГУР гідропідсилювачем

 Сервісний Центр «Майстер Сервіс.Мелітополь» виконує якісне технічне обслуговування і ремонт ке

Останні відгуки