Якісний ремонт рульової

Ремонт кульових опор і важелів з опорами на будь-які авто

 Центр Рульового Управління «ГУР+ЭУР» (ЦРУ «ГУР+ЭУР») виконує якісне технічне обслуговування і ремонт кульових опор і важелів з опорами для автомобілів вітчизняних і зарубіжних марок всіх класів (легкові, джипи, мікроавтобуси, автобуси і вантажні).

Ремонт, відновлення, реставрація важелів, кульових опор, рульових тяг і наконечників

 Ми виробляємо відновлення (ремонт) кульових опор, рульових наконечників, рульових тяг і стійок амортизаторів, використовуючи імпортне обладнання, що дозволяє провести реставрацію агрегату і наблизити ефект від реставрації до якості заводської деталі. Наші фахівці виробництва мають великий досвід ремонту вузлів.

 Відновлення кульової опори набирає дуже велику популярність, особливо серед власників автомобілів, на яких встановлені важелі в зборі з кульовий, ціна якого іноді досягає 100$. Ціна відновлення одного такого елемента орієнтир 200грн.

 Відновлення рульових тяг і рульових наконечників відбувається за тим же принципом що і кульових опор. Наближаючи агрегат до заводського стану. Що дозволяє нам давати гарнтию на виконану роботу.

 Центр Рульового Управління «ГУР+ЭУР» (ЦРУ «ГУР+ЭУР») також виробляє відновлення поперечних рульових тяг на вантажні автомобілі і спец.техніку

 Центр Рульового Управління «ГУР+ЭУР» (ЦРУ «ГУР+ЭУР») Професійний ремонт кульових опор і важелів з опорами автомобілів всіх моделей. Гарантія якості, мінімальні терміни ремонту, низькі ціни


Написать отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.
Плохо           Хорошо
Популярні Статті
Проблема «Горить ЖОВТИЙ КЕРМО в автомобілі. Як усунути дану несправность?

 Якщо у Вас в авто на приборку «горить ЖОВТИЙ КЕРМО» і кермо тугий, ми Вам допоможемо! Наш Цент

Послуги ремонту. Ремонт кермових рейок з ГУР гідропідсилювачем

 Центр Рульового Управління «ГУР+ЭУР» виконує якісне технічне обслуговування і ремонт ке

Послуги ремонту. Ремонт гальмівних супортів і направляючих суппоротов

Можливі несправності гальмівних супортів і варіанти їх усунення Одним з найважливіших механізмів в

Останні відгуки