Якісний ремонт рульової

Ремонт насоса ЕГУР

Заявка на діагностику

 Сервісний Центр «ГУР+ЭУР» (СЦ «ГУРЭУР») виконує якісний ремонт насосів електро-гідропідсилювача ЭГУР легкових автомобілів, джипів, мікроавтобусів і автобусів всіх марок і моделей. Гарантуємо максимальну якість обслуговування (гарантія 1 рік без обмеження пробігу), мінімальні ціни (від 500грн) і терміни виконання (1-2 дні). Оптовим клієнтам (автопідприємства, маршрутки, СТО) надаються знижки і бонуси з продажу.

Ремонт насосів електро-гідропідсилювача ЭГУР в Україні

 Сервісний Центр «ГУР+ЭУР» (СЦ «ГУРЭУР») виконує діагностику, ремонт та відновлення насосів ЭГУР (електро-гідропідсилювача керма) в Україні.  Індивідуальний підхід наших фахівців до Вашого автомобіля дозволяє нам максимально швидко і якісно вирішити найскладніші технічні проблеми пов'язані з ремонтом. Якість ремонту гарантуємо! 

 Електро-гідропідсилювач керма, або скорочено ЭГУР, помітно полегшує і робить комфортним процес водіння. Рульове колесо, завдяки підсилювачу, обертається легко і плавно. Щоб і далі отримувати задоволення від керування автомобілем, необхідно ретельно стежити за технічним станом ЭГУР.

 Кілька простих порад, які допоможуть уникнути поломки ГУР:

  • підтримуйте рівень рідина в бачку ЭГУР;
  • уникайте утримування рульового колеса в крайньому положенні.

 Якщо все-таки неполадок уникнути не вдалося, тоді зверніться до грамотного і досвідченого фахівця, який зможе впоратися з виниклою проблемою. Адже від якісного ремонту в підсумку може залежати збереження автомобіля, не кажучи вже про життя водія і пасажирів. Сервісний Центр «ГУР+ЭУР» (СЦ «ГУРЭУР») виконує діагностику, ремонт та відновлення насоса ГУР (гідропідсилювача керма) в Україні.  

 Припустимо, що ви маєте великий досвід в ремонті авто і готові взяти на себе серйозну відповідальність за наслідки ремонту, тоді – за справу!

 Основні етапи ремонту насоса ЭГУР (електро-гідропідсилювача керма)

 Для початку проведіть діагностування, перевірте патрубки. Щоб оглянути сам насос, його необхідно зняти. Переконайтеся у відповідному стані гумових прокладок, сальників, підшипників, кульок, які перебувають в насосі. Якщо ж причина поломки криється в некоректній роботі поршнів, то постарайтеся розібратися в її причинах. Якщо в систему потрапило повітря, спробуйте її прокачати. У разі необхідності заміни ущільнювальних прокладок або інших витратних матеріалів, уточніть номер ремкомплекту, актуального для вас.

 Покрокова інструкція зняття насоса ЭГУР:

  • очищення насоса і шлангів від бруду і сміття;
  • зливання рідини з резервуара насоса;
  • відкручування гвинтів муфти рульового валу шестигранником № 6;
  • зняття рульових тяг з сошки;
  • демонтаж лівого колеса;
  • знаходження болта кріплення насоса;
  • від'єднання патрубків;
  • герметизація штуцерів шлангів.

 Розбір насоса ЕГУР (електро-гідропідсилювача керма)

 Розбирати насос краще, маючи його схему або керівництво по експлуатації, щоб остаточно не заплутатися. Отже, знімаємо шків, кріпиться трьома болтами, відкрутивши їх. Потім перевіряємо всі ущільнювальні елементи і міняємо при необхідності. Знімаємо стопорне колесо, потім ротор, не розгубивши при цьому вали. Дістаємо вал насоса, знімаємо сальник. Всі оглядаємо на предмет зносу. Всі нові деталі встановлюємо тільки після змащення рідиною. Тепер головне: зібрати все в правильному порядку і якісно, щоб не виникло непередбачених ситуацій. Завершальний етап ремонту – прокачування системи з метою її заповнення рідиною.

 Звичайно, не всі проблеми ви зможете усунути самі, наприклад, якщо прийшов в непридатність ротор, то без допомоги фахівця не обійтися. І, взагалі, щоб ви були спокійні, перебуваючи за кермом вашого автомобіля, зверніться після самостійного ремонту до професіонала для діагностики. Сервісний Центр «Майстер Сервіс» виконує діагностику, ремонт та відновлення насоса ЭГУР (електро-гідропідсилювача керма) в Україні.  

 Вартість ремонту залежить від стану насоса ЭГУР. При розрахунку ремонту після деффектации вузла можливі додаткові витрати, пов'язані із заміною вузлів при їх непридатності. Ремонт, в середньому, займає декілька годин, в залежності від стану вузла. Дотримуються всі стандарти якості та надається гарантія на всі види обслуговування.

 У деяких випадках дешевше замінити насос гідропідсилювача, ніж займатися її ремонтом. Заміну при бажанні можна зробити своїми руками, все залежить від уміння водія і конструктивної складності автомобіля. Але сам ремонт механізму слід довірити фахівцям – робота вимагає певного досвіду, максимальної акуратності і уважності. Сервісний Центр «ГУР+ЭУР» (СЦ «ГУРЭУР») виконує діагностику, ремонт та відновлення насосів ЭГУР в Україні.  

Ціни на послуги ремонту насосів електро-гідропідсилювачем ЭГУР від 01.09.2017

1 Зняття + Установка насоса Р/у (в залежності від складності робіт і часу) 300-1500
2 Ремонт механічної частини насоса ЭГУР від 1500 *
3 Ремонт електричної частини насоса ЭГУР від 1500 *
5 Діагностика знятого агрегату на стенді (насос Р/У, рейка, редуктор) 200
6 Промивка системи Г/автоматична (гідравлічний візок) 500
7 Промивка системи Г/ручна 250

 

* При розрахунку ремонту після дефектації вузла можливі додаткові витрати, пов'язані із заміною великих вузлів при їх непридатності.

 Гарантія 12 місяців без обмеження пробігу.

 Прийом і відправка в будь-яке місто України будь-якою транспортною компанією (Нова Пошта, Інтайм, Гюнсел, САТ, Делівері, Автолюкс, Нічний Експрес і ін), маршрутними автобусами або ж/д.