Якісний ремонт рульової

Ремонт рульових редукторів з ГУР

Заявка на діагностику

 Сервісний Центр «ГУР+ЭУР» (СЦ «ГУРЭУР») виконує якісний ремонт кермових редукторів з гідропідсилювачем ГУР джипів, мікроавтобусів, автобусів і вантажних автомобілів всіх марок і моделей. Усуваємо стуки, люфти, закушування, биття, шуми, гули та ін. дефекти кермових редукторів з ГУР.

 Гарантуємо максимальну якість обслуговування (гарантія 1 рік без обмеження пробігу), мінімальні ціни (від 500грн) і терміни виконання (1-2 дні). Оптовим клієнтам (автопідприємства, маршрутки, СТО) надаються знижки і бонуси з продажу.

Ремонт кермових редукторів з ГУР в Україні 

 Сервісний Центр «ГУР+ЭУР» (СЦ «ГУРЭУР») виконує діагностику, ремонт та відновлення кермових редукторів з ГУР в Україні.  Індивідуальний підхід наших фахівців до Вашого автомобіля дозволяє нам максимально швидко і якісно вирішити найскладніші технічні проблеми пов'язані з ремонтом. Якість ремонту гарантуємо!

 Рульовий механізм – дуже важливий вузол в автомобілі, від його стану залежить не тільки комфортність поїздки, але і безпеку руху. Несправності в системі керування транспортним засобом проявляються в стуках, люфти, що виникають при русі по нерівному дорожньому покриттю, і експлуатувати авто з неполадками в рульовому управлінні не можна – у такому випадку терміново потрібен ремонт рульової рейки.

 Редуктор розбирається з подальшою дефектовкой всіх деталей. Після чого забирається іржа на валу сошки і верхньої частини черв'ячного вала. Проводиться заміна підшипників, сальників, манжет, гумових і тефлонові кілець. Потім проводиться складання, регулювання, перевірка працездатності.  Після закінчення робіт замовнику видається акт виконаних робіт з гарантійним талоном і рекомендації щодо подальшої експлуатації виробу.

Несправності кермових редукторів з ГУР

 На автомобілях рульової редуктор постійно відчуває підвищені навантаження – на нього потрапляє бруд і волога, деталі, що труться працює на знос. Стуки в рульовому механізмі виникають:

 • з-за збільшеного зазору між деталями зубчастої пари;
 • зношування вала редуктора по зубчастому сектору;
 • зносу підшипників;

 Щоб запобігти передчасному виходу з ладу механізму, необхідно періодично перевіряти стан системи на течі, наявність масла в бачку гідропідсилювача керма.

 При підвищеному зносі зубчастої пари виникає люфт в кермі – машина стає некерованою, і дорогу доводиться «ловити». Великий люфт позначається на безпеці руху – виникає небезпека потрапити в аварійну ситуацію. Причиною неполадки в рульовому управлінні можуть бути також наконечники або тяги, при значному зносі деталей виникають стуки в підвісці, збільшується люфт рульового колеса.

Ремонт або заміна кермових редукторів з ГУР

 В разі появи несправностей в механізмі у автовласника є кілька варіантів:

 • зробити ремонт рейки (реставрація);
 • зробити заміну на нову рейку;
 • купити відновлену або б/в рейку.

 Заходи, що виконуються при ремонті рульового редуктора з гідропідсилювачем ГУР:

 • Первинна діагностика на стенді на предмет визначення течі та правильності перепусканія рідини ГУР.
 • Розбірка та дефектація комплектуючих редуктора.
 • Ремонт валів (рихтування/балансування, шліфування, полірування, хромування).
 • Заміна сальників, гумових і тефлонові ущільнень.
 • Ремонт розподільного механізму (при необхідності).
 • Ремонт корпусу (при необхідності).
 • Складання рульового редуктора.
 • Контрольна діагностика редуктора на стенді на герметичність, створюване максимальний тиск під навантаженням і перепускание рідини ГУР.

 Ремонт проводиться в тому випадку, якщо є можливість відновити редуктор – відновленню підлягає вузол, в якому немає зносу у черв'ячній парі.

 Вартість ремонту залежить від стану рульового редуктора. При розрахунку ремонту після деффектации вузла можливі додаткові витрати, пов'язані із заміною вузлів при їх непридатності. Ремонт, в середньому, займає декілька годин, в залежності від стану вузла. Дотримуються всі стандарти якості та надається гарантія на всі види обслуговування.

 У деяких випадках дешевше замінити рульової редуктор, ніж займатися його ремонтом. Заміну при бажанні можна зробити своїми руками, все залежить від уміння водія і конструктивної складності автомобіля. Але сам ремонт механізму слід довірити фахівцям – робота вимагає певного досвіду, максимальної акуратності і уважності. Сервісний Центр «ГУР+ЭУР» (СЦ «ГУРЭУР») виконує діагностику, ремонт та відновлення кермових редукторів з ГУР в Україні.

Ціни на послуги ремонту кермових редукторів з гідропідсилювачем ГУР від 01.09.2017

1 Зняття + Установка редуктора (в залежності від складності робіт і часу) 300-500
2 Ремонт кермового редуктора атобуси, джипи, легкові (повна переборка) "СТАНДАРТ" 2000-2500 *
3 Ремонт кермового редуктора фури (повна переборка) "СТАНДАРТ" 2500-3500 *
4 Регулювання рульового редуктора 200
5 Діагностика знятого агрегату на стенді (насос Р/У, рейка, редуктор) 100
6 Промивка системи Г/автоматична (гідравлічний візок) 500
7 Промивка системи Г/ручна (без обліку витратних матеріалів) 250

 

* При розрахунку ремонту після дефектації вузла можливі додаткові витрати, пов'язані із заміною великих вузлів при їх непридатності.

 Гарантія 12 місяців без обмеження пробігу.

 Прийом і відправка в будь-яке місто України будь-якою транспортною компанією (Нова Пошта, Інтайм, Гюнсел, САТ, Делівері, Автолюкс, Нічний Експрес і ін), маршрутними автобусами або ж/д.