Якісний ремонт рульової

Ремонт рульових рейок без ГУР

Заявка на діагностику

 Сервісний Центр «ГУР+ЭУР» (СЦ «ГУРЭУР») виконує якісний ремонт рульових рейок без гідропідсилювача ГУР легкових автомобілів, джипів, мікроавтобусів і автобусів всіх марок і моделей. Усуваємо стуки, люфти, закушування, биття, шуми, гули та ін. дефекти рульових колонок. 

 Гарантуємо максимальну якість обслуговування (гарантія 1 рік без обмеження пробігу), мінімальні ціни (від 500грн) і терміни виконання (1-2 дні). Оптовим клієнтам (автопідприємства, маршрутки, СТО) надаються знижки і бонуси з продажу.

Ремонт рульових рейок без ГУР в Україні 

 Сервісний Центр «ГУР+ЭУР» (СЦ «ГУРЭУР») виконує діагностику, ремонт та відновлення рульових рейок без ГУР в Україні.  Індивідуальний підхід наших фахівців до Вашого автомобіля дозволяє нам максимально швидко і якісно вирішити найскладніші технічні проблеми пов'язані з ремонтом. Якість ремонту гарантуємо!

 Рульовий механізм – дуже важливий вузол в автомобілі, від його стану залежить не тільки комфортність поїздки, але і безпеку руху. Несправності в системі керування транспортним засобом проявляються в стуках, що виникають при русі по нерівному дорожньому покриттю, і експлуатувати авто з неполадками в рульовому управлінні не можна – у такому випадку терміново потрібен ремонт рульової рейки.

 При ремонті кермових рейок виробляється повна розбирання (не розбірних не існує!) і подальша дефектовка всіх деталей, після чого проводиться усунення вироблення, корозії (наслідок порваних пиляків або не затягнутих хомутів на рульових тягах), у важких випадках рихтування (наслідки бічних ударів) основного і черв'ячного вала. Усувається вироблення притискного сухаря і відповідного отвору в корпусі рейки. Після заміни підшипників, сальників, гумових і тефлонові кілець, з подальшою її регулюванням і перевіркою працездатності. Після закінчення робіт замовнику видається акт виконаних робіт з гарантійним талоном і рекомендації щодо подальшої експлуатації виробу.

Несправності рульових рейок без ГУР

На легкових автомобілях рульова рейка постійно відчуває підвищені навантаження – на неї потрапляє бруд і волога, деталі, що труться працює на знос. Стуки в рульовому механізмі виникають:

 • з-за збільшеного зазору між деталями зубчастої пари;
 • зношування вала рейки по зубчастому сектору;
 • зносу опорних втулок;
 • зносу або поломки поджимного механізму (поджимки);

 Рейка може вийти з ладу через порваний пильовика:

 • на дзеркальну поверхню рульового валу починає потрапляти бруд і пил, з часом з'являється корозія;

 Щоб запобігти передчасному виходу з ладу механізму, необхідно періодично перевіряти стан пиляків.

 При підвищеному зносі зубчастої пари виникає люфт в кермі – машина стає некерованою, і дорогу доводиться «ловити». Великий люфт позначається на безпеці руху – виникає небезпека потрапити в аварійну ситуацію. Причиною неполадки в рульовому управлінні можуть бути також наконечники або тяги, при значному зносі деталей виникають стуки в підвісці, збільшується люфт рульового колеса.

Ремонт або заміна рульових рейок без ГУР

 В разі появи несправностей в механізмі у автовласника є кілька варіантів:

 • зробити ремонт рейки (реставрація);
 • зробити заміну на нову рейку;
 • купити відновлену або б/в рейку.

 Заходи, що виконуються при ремонті рульової рейки механічної (без гідропідсилювачем ГУР):

 • Первинна діагностика рульової рейки.
 • Розбірка та дефектація комплектуючих рульової рейки.
 • Ремонт штока (рихтування/балансування, шліфування, полірування, хромування).
 • Заміна ущільнень, направляючих втулок.
 • Ремонт черв'ячного механізму (при необхідності).
 • Ремонт корпусу рульової рейки (при необхідності).
 • Збірка рульової рейки.
 • Контрольна діагностика рульової.

 Ремонт проводиться в тому випадку, якщо є можливість відновити рейку – відновленню підлягає вузол, в якому немає зносу у черв'ячній парі. Якщо рветься пильник, піддається корозії вал. Невеликий наліт іржі можна прибрати, обробивши наждачкою вал на токарному верстаті – шліфувати наждачним папером вручну деталь не рекомендується, домогтися ідеальної дзеркальної поверхні складно, і сальник може потекти. Якщо на валу вироблення велика, необхідно робити шліфування валу, але в такому випадку потрібно встановлювати ремонтні сальники і втулку, вони підбираються по діаметру проточенной деталі.

 У деяких випадках дешевше замінити рульову рейку, ніж займатися її ремонтом. Заміну при бажанні можна зробити своїми руками, все залежить від уміння водія і конструктивної складності автомобіля. Але сам ремонт механізму слід довірити фахівцям – робота вимагає певного досвіду, максимальної акуратності і уважності. Центр Рульового Управління «ГУР+ЭУР» (ЦРУ «ГУР+ЭУР») виконує діагностику, ремонт та відновлення кермових рейок з ЭУР в Україні.  

Ціни на послуги ремонту рульових рейок без гідропідсилювача від 01.09.2017

1 Зняття + Установка рейки (в залежності від складності робіт і часу) 500-1000
2 Ремонт кермової рейки з ЭУР без заміни вузлів (без зняття/установки) "СТАНДАРТ" 1000-1500 *
3 Регулювання рульової рейки без опускання підрамника (в залежності від складності робіт і часу) 100-200
4 Регулювання кермової рейки з опусканням підрамника (в залежності від складності робіт і часу) 200-500

* При розрахунку ремонту після дефектації вузла можливі додаткові витрати, пов'язані із заміною розподільника, штока або корпусу при їх непридатності.

 Прийом і відправка в будь-яке місто України будь-якою транспортною компанією (Нова Пошта, Інтайм, Гюнсел, САТ, Делівері, Автолюкс, Нічний Експрес і ін), маршрутними автобусами або ж/д.