Якісний ремонт рульової

Ремонт рульових рейок автомобілів всіх марок і моделей

 ЦРК «ГПР+ЕПР» виконує якісний ремонт рульових рейок автомобілів всіх моделей і марок. Видалення стукотів, теч, люфтів, закусываний. Вартість ремонту від 1200грн.

Ремонт рульових рейок автомобілів всіх марок і моделей Ремонт рульової рейки автомобіля обходиться набагато дешевше ніж купувати нову або рейку б/у з розборки, яка часто не завжди відповідає світовим і європейським стандартам якості.

 Реставрована рульова рейка (після ремонту) служить набагато довше, ніж придбана на розборці. Гарантія на відремонтовані вузли і агрегати може сягати від 6 до 36 місяців. Чи дасть таку гарантію на нову запасну частину китайського походження магазин?

 Ми висуваємо високі вимоги до якості використовуваної сировини і матеріалів. Ми комплексно підходимо до вирішення будь-якого питання реставрації і використовуємо при цьому тільки оригінальні запчастини і комплектуючі.

 Повний і якісний ремонт кермових механізмів строго відповідає технічним умовам заводів виробників (TRW, ZF, SMI, Koyo, Saginaw, Mando, Toyoda, LUK та ін) з обов'язковою заміною всіх сальників високого тиску, ущільнювальних кілець, опорних втулок і підшипників. Всі відремонтовані агрегати і механізми проходять обов'язкову тестову перевірку надлишковим тиском на гідравлічному стенді. Для роботи з оптовими клієнтами ми маємо потужний виробничий потенціал і виконуємо гарантійні зобов'язання в повному обсязі і в найкоротші терміни.

 

 

Ремонт рульових рейок складається з декількох етапів:

  1. Розбирання рульової рейки і ретельна промивка всіх її деталей.
  2. Заміна деталей рульової рейки, які не підлягають відновленню.
  3. Чиститься і перевіряється зубчастий вал рульової рейки.
  4. На рульовій рейці замінюються: пильовики, сальники, кільця і інші компоненти.

 Ремонт рульової рейки може займати від декількох годин до декількох днів. Все залежить від зносу і пошкоджень рульової рейки.

 Після закінчення ремонту рульової рейки, вона проходить декілька етапів перевірок на сучасному діагностичному обладнання.

 Щоб не чекати закінчення ремонту своєї рульової рейки можна її замінити на відреставровану рульову рейку такої ж конфігурації, що допоможе заощадити час очікування.

 


Написать отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.
Плохо           Хорошо
captcha
Популярні Статті
Проблема «Горить ЖОВТЕ КЕРМО в автомобілі. Як усунути дану несправность?

 Якщо у Вас в авто на приборці «горить ЖОВТЕ КЕРМО» та керування туге, ми Вам допомож

Проблема «Шумить рульова електро рейка (электрорейка)» на автомобілі Ауді AUDI. Як усунути цю несправність?

 Якщо у Вас в Ауді AUDI шумить рульова електро рейка (электрорейка), ми Вам допоможемо! На

Послуги ремонту. Ремонт кермових рейок з ГУР гідропідсилювачем

 Центр Рульового Управління «ГУР+ЭУР» виконує якісне технічне обслуговування і ремонт ке

Останні відгуки